Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικοι Σταθμοί


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Απ' οτι ξέρω δεν είναι και άσχημος αλλά δεν είναι και από τους πιο γνωστούς όμως, οπως η Φωτηνή, Κατερίνα κλπ.

 

Εσύ ξέρεις τίποτα για το "Σπίτι των μικρών"?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλημέρα,

 

ξέρει κανείς τον Παιδικό Σταθμό 'Γελαστή Πολιτεία' στον Χολαργό?

Σκέφτομαι να πάω τον γιό μου εκεί και θα ήθελα να ακούσω κάποια γνώμη

 

Ευχαριστώ

Έλενα.

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο ωραίος παιδότοπος που έχω δει ειδικά το καλοκαίρι είναι το funmily στην Λεωφ. Πεντέλης στο Μαρούσι, σύνορα με Μελίσσια . Εχει πολλές δραστηριότητες για τα παιδιά και το σημαντικό είναι ότι έχει κήπο για να πιουν καφέ οι γονείς , και να παρακολουθούν και τα παιδιά , για να κάνουν παιδικά πάρτυ και βαφτίσεις και το πιο σημαντικό είναι ότι έχει φοβερό φαγητό όσο και αν σας φαίνεται απίστευτο . Οσο για το χειμώνα έχει ξεχωριστό χώρο για τους γονείς στο πάνω όροφο και μπορούν ταυτόχρονα να παρακολουθούν τα παιδιά τους στον κλειστό παιδότοπο από κλειστό κύκλωμα τηλεόρασης. Εχει σεκιούριτυ και δεν μπορεί να φύγει κανένα παιδί με κάποιον άλλον εκτός από τον γονέα που μπήκε και επίσης έχει και κοπέλες που προσέχουν τα παιδιά . Είναι καταπληκτικό και καταπληκτικοί είναι και οι ιδιοκτήτες οι οποίοι πραγματικά προσέχουν πολύ το χώρο.

Επεξεργάστηκαν by ΔΔΔ
να μπεί στο θέμα παιδότοποι
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...