Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΔΑΡΗ ΚΟΠΡΑΝΑ


Recommended Posts

καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω.Παρακολουθώ εδώ και καιρο το portal και αποφασισα να εγγραφω και εγω σαν μελος.Λοιπον, εχω και εγω ενα μπεμπη 40 ημερων αρκετα ζωηρο και εδω και δυο μερες αντιμετωπίζω το εξης θεματακι. Τα κακακια του μπεμπη μου ειναι σαν νερο, τοσο αραια.Επειδη δε μου ειχε ξανατύχει, αγχωθηκα αρκετα, και λεω μηπως ειναι κατι ανησυχιτικο.Θηλάζω αποκλειστικα και δεν ξερω αν αυτο παιζει κανενα ρολο στο θεμα μου, δεν ξερω καν αν ανησυχω αδικως αλλα πώς να εισαι σιγουρη για κατι που δε γνωριζεις.Υπνηλια ή ανορεξια δε φαινεται να εχει, ουτε πυρετο.Η παιδιατρος δε δειχνει να προβληματιζεται εντονα. Υπαρχει κανεις/καμια πιο εμπειρη να με καθοδηγησει σε κατι?σκεφτηκα μηπως ειναι ουρολοιμωξη και λεω να κανω καλλιεργια ούρων.

XV25p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γενικά τα μωράκια εχουν υδαρή κακακια αλλά τη διαφορά μόνο εσυ μπορεις να παρατηρησεις. Σου λεω όμως ότι κυκλοφορει ίωση γαστρεντερίτιδας (δες άλλο ποστ που εχω γραψει). Εμεις την περάσαμε οικογενειακά. Πάντως ότι και αν έχει (που ευχομαι να μην ειναι τίποτα) το γάλα σου ειναι ότι καλύτερο. Η παιδίατρος τί σου ειπε?

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και σε ευχαριστω. Η αλήθεια είναι οτι διβαζα το δικο σου ποστ τωρα. η παιδιατρος μου ειπε οτι το πιθανοτερο ειναι να μην ειναι τιποτε αλλα επειδη μας ειδε πολυ αγχωμενους μου ειπε να κανω καλλιεργεια.βασικα

XV25p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και σε ευχαριστω. Η αλήθεια είναι οτι διβαζα το δικο σου ποστ τωρα. η παιδιατρος μου ειπε οτι το πιθανοτερο ειναι να μην ειναι τιποτε αλλα επειδη μας ειδε πολυ αγχωμενους μου ειπε να κανω καλλιεργεια.βασικα εγω της ειπα να κανουμε και εκεινη συμφωνησε

XV25p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αν θηλάζεις συνήθως τα κακάκια τους είναι έτσι υδαρή. Με το ξένο γίνονται λίγο πιο σκληρά. Αν βέβαια ανησυχείς κάνε εξετάσεις, η ανησυχία των γονιών είναι πάντα το πρώτο σημάδι αν κάτι δεν πάει καλά. Πάντως της δικής μου είναι ακόμα υδαρή τώρα που είναι 2 μηνών και είναι φυσιολογικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ,κυριως ανησυχώ γιατι η αλλαγη ηταν αποτομη και δεν ειχε ξανακανει κακα νερο! παντως πηγαμε κακα και πιπι για καλλιεργεια και θα περιμενουμε τις απαντησεις!και πριν ηταν υδαρη αλλα δεν ηταν νερο! παντως ευχαριστω για την ανταποκριση, ειναι πολυ σημαντικο να μπορεις να μοιραζεσαι τις αγωνιες που εχεις ειδικα τον πρωτο καιρο!!

XV25p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλημερα.Ομικρος μου βρε κοριτσια εχει 3-4 κενωσειςτη μερα(η κ 2) αλλα δεν ειναι σχηματισμενα τα κακακια του, ειναι μαλακα (συγνωμηγια την περιγραφη) σαν μαρμελαδα.Ειχε καμμια αλλη ιδιο θεμα;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...