Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπές στην Χαλκιδική


Μάρω

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, μπήκα κι εγώ στον πειρασμό να σκεφτώ τις καλοκαιρινές μας διακοπές απο τώρα. Αυτό που βασικά με ενδιαφέρει είναι να είμαστε κάπου κοντά (Χαλκιδική για παράδειγμα) ωστε να μπορεί να πηγαινοέρχεται και ο μπαμπάς μας (μιας και φέτος θα πάμε διακοπές τα δυό μας με τον μικρό μου)και εκεί που θα μείνουμε να είναι σε απόσταση αναπνοής απο την παραλία ωστε να μην φορτώνομαι μόνη μου όλα τα κουβαδάκια του μικρού.

Έχετε καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εμείς την ίδια ιδέα έχουμε και αρχίσαμε να το ψάχνουμε από τώρα. Το μόνο που κάναμε μέχρι στιγμής είναι να αποκλείσουμε την Άφυτο από τα σχέδιά μας μιας και πρέπει να κάνεις αρκετό δρόμο από τα σπίτια μέχρι την παραλία. Σκεφτόμαστε πλέον για Νικήτη ή Μαρμαρά. Έχετε καμιά πρόταση για εκεί;

Link to comment
Share on other sites

http://www.halkidiki.com/kalamaras/index_g.htm

http://www.Lagonisi-Beach.gr

Σας προτείνω και τα δυο , τα οποία είναι το ένα δίπλα από το άλλο.

Το δεύτερο είναι πιο προσεγμένο (χλιδάτο) από το πρώτο , αλλά και τα δυο έχουν μια υπέροχη ( σχεδόν ιδιωτική) θάλασσα-άμμο.

Ο δρόμος για τα αυτοκίνητα είναι πολύ πίσω από τα σπίτια .

Βγαίνεις από την αυλή και πατάς άμμο αμέσως , σε πέντε μέτρα είσαι μέσα στην θάλασσα η οποία είναι ότι πρέπει για παιδάκια.

Είχα μήνει δέκα μέρες στο ΛΑΓΟΝΉΣΙ ΜΠΙΤΣ ( αξέχαστες διακοπές ) όταν φυγαμε στον δρόμο η γυναίκα μου έκλαιγε από χαρά.

 

 

ΥΓ. Στο ίδιο μέρος είναι τραβηγμένη η φωτό που έχω στο avatar , τότε ήταν η εποχή της δραχμής!!!!

Εάν δεν το έχεις διαβάσει το τόπικ.
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια (το έχω ξαναπροτείνει), τι λέτε για Πολύχρονο?Νομίζω πως είναι ιδανικό για οικογενειακές διακοπές, μιας και είναι ήσυχο, έχει παραλιακό πεζόδρομο, καλή αμμώδη θάλασσα και σπίτια πάνω στο κύμα!Αν θέλετε περεταίρω πληροφορίες (για σπίτια κ.α.) εδώ είμαι!!(και εχω και δικά μου ενοικιαζόμενα εκεί!)

TUjB.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

Για οικογενειακές διακοπές και με τη θάλασσα εύκολα προσβάσιμη (όχι όπως Αφυτο που πρέπει να κάνεις ολόκληρη κατάβαση) προτείνω Πευκοχώρι , Χανιώτη και Πολύχρονο βέβαια που είναι κι αυτο ιδανικό για παιδιά και αρκετά ήσυχο, με πολύ καλή θάλασσα και σχετικά καλύτερες τιμές απο τα αλλα δύο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα επαθα πλακα με το Λαγονησι... Μηπως θυμαστε ποσα δινατε για το μικροτερο διαμερισματακι?
είχα πάρει το μεγάλο διαμέρισμα ιούνιο μήνα και η αλήθεια είναι ότι η τιμή έτσουζε.

Αλλά δεν θυμάμε πόσο έτσουζε :lol::lol::lol:

Είναι ακριβό αλλά είναι αυτό που ζητά κανείς όταν θέλει παραλία ακίνδυνη στα πόδια του και γενικός όλες τις ανέσεις για μικρά παιδιά :wink:

Η δε θάλασσα είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτό , να μην πω πως οι φωτό ψιλοαδικούν το μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις απαντήσεις. Το Lagonisi resort φαίνεται ιδανικό για μας που έχουμε έναν ασταμάτητο μικρό. Έχει όση άπλα χρειάζεται για να μην σταματάει το τρέξιμο. Το θέμα είναι πόσο τσουχτερή είναι η τιμή. Θα πάρω τηλέφωνο σύντομα για πληροφορίες και θα σας ενημερώσω...όποιον ενδιαφέρεται

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι είχαμε κάνει τις διακοπές μας στο ξενοδοχείο Symantro. Ήταν πολύ ωραία και ειδικά επειδήείχαμε και τον μικρό, τα είχαμε όλα στα πόδια μας. Και την παραλία φυσικά. Φορούσαμε και ένα βραχιολάκι και πληρώνοντας από την αρχή, πίναμε, τρώγαμε και ήταν όλα στην τιμή και δεν πληρώναμε έξτρα τίποτα εκτός από το εμφιαλωμένο νερό, το οποίο είχε χρέωση. Με 3 γεύματα και απεριόριστα ποτά. Μπορείς να μπείς στη σελίδα και να δεις!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα η Χαλκιδική, αλλά δεν έχω καθόλου πληροφορίες για το μέρος, θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποια εικόνα για τις τιμές ,καθώς τα περισσότερα ξενοδοχεία δεν αναφέρουν τιμές στα sites τους; Επίσης θα ήθελα αν κάποιος ξέρει να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες για τη Νικήτη. Γενικά ψάχνω ένα μέρος οικογενειακό μεν, αλλά όχι και τελείως ήσυχο. Τα παιδιά μου μπορεί όλη μέρα να παίζουν στη θάλασσα ή την πισίνα, αλλά το βράδυ θέλουν βόλτα σε ταβέρνες και καφετέριες. Μια άλλη εκδοχή βέβαια που μπορεί να μας ενδιαφέρει είναι το all inclusive, ωστόσο στο simantro που αναφέρθηκε πιο πάνω κι έψαξα δε βρήκα ιδιαίτερες πληροφορίες. Όποιος μπορει να μας διαφωτίσει είναι ευπρόσδεκτος!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Στο simantro είχα πάει κι εγώ πέρυσι, αλλά για μια μέρα μόνο (και, πληροφοριακά, είχα πληρώσει 150 ευρώ, μέσα αυγούστου)

Ωραία ήταν μεν, δεν θα ξαναπήγαινα δε..

Είναι ένα συγκρότημα που απλά σου προσφέρει ωραία θάλασσα και φύση. Τίποτα παραπάνω. Για να πας Sani θέλεις κανένα 10λεπτο με το αυτοκίνητο, και γενικά αν θέλεις βόλτες πρέπει να φύγεις. Εμείς για ένα 24ωρο πήγαμε και βαρεθήκαμε...

 

Στη Χαλκιδική έχει άπειρα μέρη.. προσωπικά με οικογένεια δεν θα πήγαινα με τίποτα Πολύχρονο, Χανιώτη, Καλλιθέα. Μία μέρα πάμε σε συγγενείς κάθε καλοκαίρι και φεύγουμε με πονοκέφαλο (συν να μη βρίσκεις πού να απλώσεις πετσέτα στην παραλία, συν να μην μπορείς να περπατήσεις στην απογευματινή βόλτα...)

Στο δεύτερο πόδι είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα. Για σχετικά ήσυχα προτείνω όλες τις παραλίες μεταξύ Νικήτης και Μαρμαρά (Λαγόμανδρα κτλ), τέλειες θάλασσες, αλλά βόλτα στον μαρμαρά ή στη Νικήτη. Μεταμόρφωση λένε ότι είναι πολύ καλά (έχω χρόνια να πάω). Ή και από Βουρβουρού μεριά (αλλά δεν έχει πολλή ζωή και βόλτα τα βράδυα).

Για ξενοδοχειακό συγκρότημα προτείνω ασυζητητί Πόρτο Καρρά και Sani Beach. Απλά τέλεια και τα 2, με πολλές επιλογές γενικότερα..

O gios mou-3 H korh mou-4

weight.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς την ίδια ιδέα έχουμε και αρχίσαμε να το ψάχνουμε από τώρα. Το μόνο που κάναμε μέχρι στιγμής είναι να αποκλείσουμε την Άφυτο από τα σχέδιά μας μιας και πρέπει να κάνεις αρκετό δρόμο από τα σπίτια μέχρι την παραλία. Σκεφτόμαστε πλέον για Νικήτη ή Μαρμαρά. Έχετε καμιά πρόταση για εκεί;

 

Γιατι δεν σκέφτεσται για 3ο πόδι που έχει και πιό ωραία θάλασσα;

Κι ο μαρμαράς βέβαια έχει πεντακάθαρη θάλασσα αλλά γίνετε χαμός...εμείς όσες φορές έχουμε πάει είμαστε σαν τις σαρδέλες μέσα στην θάλασσα, φαντάσου δηλαδή τι κόσμο έχει (χωρίς υπερβολές).

Η Νικήτη πάλι δεν μπορώ να πω πως έχει και τόσο καλή θάλασσα...έχει τριγύρω κάτι ωραίες παραλίες, αλλά θα χρειάζεσαι μεταφορικό μέσο!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Αναλογως την ηλικια, εχω να προτεινω το ''ANTHEMUS''Στο Μαρμαρα, που ειναι ο,τι πρεπει για παιδια απο 3-4 χρονων και πανω. Με ημιδιατροφη με μπουφε και σουπες καθε μερα,πληρωναμε περσι, τελη Αυγουστου, 300 ευρω τρικλινο που ηταν τελειο ακομη και για εμας με τα 4 παιδια μας. Εχει δικια του θαλασσα και παιδοτοπο, πισινες 2 μαζι με την παιδικη 3,μινι μαρκετ, μικρη αλλα οχι σπουδαια παιδικη χαρα.

Για μικροτερα παιδια, το Πορτο Καρρα ειναι το τελειο μερος. Αχανες, τελειο για τρεξιμο στο γκαζον, ασφαλες, θαλασσα δικια του, πισινες, παιδοτοποι, τελεια παιδικη χαρα, τελεια φαγητα. Αλλα ακριβο.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Αναλογως την ηλικια, εχω να προτεινω το ''ANTHEMUS''Στο Μαρμαρα, που ειναι ο,τι πρεπει για παιδια απο 3-4 χρονων και πανω. Με ημιδιατροφη με μπουφε και σουπες καθε μερα,πληρωναμε περσι, τελη Αυγουστου, 300 ευρω τρικλινο που ηταν τελειο ακομη και για εμας με τα 4 παιδια μας. Εχει δικια του θαλασσα και παιδοτοπο, πισινες 2 μαζι με την παιδικη 3,μινι μαρκετ, μικρη αλλα οχι σπουδαια παιδικη χαρα.

Για μικροτερα παιδια, το Πορτο Καρρα ειναι το τελειο μερος. Αχανες, τελειο για τρεξιμο στο γκαζον, ασφαλες, θαλασσα δικια του, πισινες, παιδοτοποι, τελεια παιδικη χαρα, τελεια φαγητα. Αλλα ακριβο.

 

Συγνωμη...τα 300 ευρω το 3κλινο δηλαδη σου φανηκε φτηνο? Το Πορτο Καρας δηλαδη ποσο θα εχει?500? :shock:

 

Παντως παιδια τηνεχουν καραψωνισει στη Χαλκιδικη λες και ειναι οι Μαλδιβες πια... :evil: Στη Σαντορινη στο Ημεροβιγλι εδινα 70 ευρω σε στουντιο σουπερ ουαου πρωτο στην καλντερα και η φιλη μου στο Πορτο Κουφο 80 στα δωματια της κυρα Μαρικας... :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[quote name="sardelaki"

εμείς όσες φορές έχουμε πάει είμαστε σαν τις σαρδέλες μέσα στην θάλασσα, φαντάσου δηλαδή τι κόσμο έχει (χωρίς υπερβολές).

 

 

Εεε μα κι έλεγα που το βρήκε τέτοιο nickname?? :D:D

 

Για μένα είναι μακρυά το τρίτο πόδι για φέτος..Μάλλον για Πευκοχώρι,Φούρκα κλπ το βλέπω,κ αυτό για 1-2 Σαββατοκύριακα.Μετά γεννάμε! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name="sardelaki"

εμείς όσες φορές έχουμε πάει είμαστε σαν τις σαρδέλες μέσα στην θάλασσα, φαντάσου δηλαδή τι κόσμο έχει (χωρίς υπερβολές).

 

 

Εεε μα κι έλεγα που το βρήκε τέτοιο nickname?? :D:D

 

Για μένα είναι μακρυά το τρίτο πόδι για φέτος..Μάλλον για Πευκοχώρι,Φούρκα κλπ το βλέπω,κ αυτό για 1-2 Σαββατοκύριακα.Μετά γεννάμε! :lol:

 

:lol::lol::lol:

 

Από Θεσσαλονίκη είναι και μακρυά το τρίτο πόδι έχεις δίκαιο...εμείς πηγαίνουμε από το χωριό και σε μία ώρα είμαστε στην Ιερισσό, που την λατρεύω. Καμιά Κυριακή θα αφήσουμε τον μπέμπη στην γιαγια και θα πάμε με τον αντρούλη να ξεσκάσουμε...εννοείται ότι θα πάμε πρωί και θα γυρίσουμε απόγευμα...και πολύ είναι περισσότερο δεν νομίζω να αντέξω μακρυά από το νινί! :D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Ναι οι Χαλκιδικιώτες δυστυχώς έχουν ξεφύγει... :cry:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Δικαιο εχεις, αλλα 6 ατομα με τα παιδια, με πρωινο και ημιδιατροφη με μπουφε και δεκαδες φαγητα,μου φανηκε ενταξει η τιμη. Ψαχναμε για κοντα, Χαλκιδικη και μας ελεγαν κατι τιμες σα να ειμαστε εκατομμυριουχοι εμεις οι πολυτεκνοι, αφου μας εδιναν για την περιπτωση μας μονο υπερπολυτελη δωματια! Μιλαμε οτι για 8 νυχτες ως και 3500- 4000 ευρω μας ελεγαν, χωρις ημιδιατροφη!!!

 

Δυστυχως για τα εξοδα μας, μετα απο ταλαιπωρια σε διακοπες, εγω πλεον ψαχνω για ξενοδοχειο που να τα εχει ολα μεσα και να μην τρεχω απο εδω και απο εκει και ουτε να μαγειρευω. Θελω ξενοδοχειο μονο και μεγαλο, να μου τα δινει ολα. Διακοπες ειπαμε, οχι συνεχεια της κουρασης...

 

Βεβαια τωρα στην Ευβοια, το ξενοδοχειο με all inclusive εχει 197 ευρω και παρα λιγο να βρισκαμε και με 170 ευρω αλλα αργησαμε. Τερμα η Χαλκιδικη τωρα που τα μωρα μεγαλωσαν! Ειδα οτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια, αλλα ειναι λιγο μακρια απο τη Μακεδονια...

Και ναι το Πορτο Καρρα ειναι πανακριβο, αλλα οταν πηγα με τα 2 παιδια μου πριν απο 4 χρονια, με το ζορι φυγαμε. Εχει σιγουρα πλεον πανω απο 500 ευρω με την ανακαινιση, αλλα τα αξιζει τα λεφτα του. Εχει ομως και κατα καιρους προσφορες με πολυ καλες τιμες,μισες τιμες, φθανει να προφτασεις ,στο ιντερνετ. Τα εχει ο λ α αυτο το ξενοδοχειο... Πετυχα τοτε και καλη τιμη, μεσω προσφορων... Τωρα, μονο αναπολω...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια επανέρχομαι για να ρωτήσω μήπως έχει πάει καμιά σας στη Βουρβουρού; Είδα κάποιες φωτογραφίες και μου φάνηκε ειδυλλιακό μέρος, αλλά δε διέκρινα πουθενά σπίτια. Πόσο μικρό και ήσυχο χωριό είναι; Μήπως παραείναι μικρό; Γιατί καλή η ησυχία αλλά μη μας φάνε και οι λύκοι!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Στην Βουρβουρού είχα κλείσει εγώ κάποτε ένα δωματιο που είχε φοβερή θέα στην θάλασσα. Όταν με το καλό φτάσαμε εκεί όλα ήταν οκ αλλά η γυναίκα που είχε το συγκρότημα μας είπε ότι δεν κάνουν μπάνιο σε αυτή την παραλία και θα πρέπει να πηγαίνουμε σε άλλο σημείο.Φυσικά χρειαζόταν αυτοκίνητο που δεν είχαμε εμείς!! σου λέω αυτή την ιστορία στην πείπτωση που δείς απέναντι θάλασσα να ρωτήσεις για καλό και για κακό αν μπορείτε να κάνετε μπάνιο!κατά τα άλλα είναι ήσυχα.

 

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι?φέτος εκλεισα για να πάω με τον αντρα μου σε ενα καμπινγκ στο καλαμίτσι χαλκιδικής (Τσιτρέλη). Μήπως ξέρετε αν είναι καμπινγκ γυμνιστών? :shock:

 

Άννα :D

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάει το περσινό καλοκαίρι στη Βουρβουρού σ΄ένα συγκρότημα λίγο έξω από το χωριό

η θάλασσα ήταν κοντά αλλά μας φάγανε τα κουνούπια σε σημείο να φύγουμε δύο μέρες νωρίτερα :cool:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

 

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι?φέτος εκλεισα για να πάω με τον αντρα μου σε ενα καμπινγκ στο καλαμίτσι χαλκιδικής (Τσιτρέλη). Μήπως ξέρετε αν είναι καμπινγκ γυμνιστών? :shock:

 

Άννα :D

 

Άννα αν θυμάμαι καλά στο Καλαμίτσι όντως υπάρχει κάμπιγκ γυμνιστών δεν ξέρω όμως αν είναι το συγκεκριμένο που λες ή βρίσκεται ένα λόφο πιο πέρα :cool:

Μπορείς όμως να τους πάρεις τηλέφωνο και να το διευκρινίσεις!!!!!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια επανέρχομαι για να ρωτήσω μήπως έχει πάει καμιά σας στη Βουρβουρού; Είδα κάποιες φωτογραφίες και μου φάνηκε ειδυλλιακό μέρος, αλλά δε διέκρινα πουθενά σπίτια. Πόσο μικρό και ήσυχο χωριό είναι; Μήπως παραείναι μικρό; Γιατί καλή η ησυχία αλλά μη μας φάνε και οι λύκοι!
στο κεντρικό σημείο στην βουρβουρου δεν είναι για κολύμπι.

Πριν 8~9 χρόνια τσέκαρα φωτός από διάφορα σημεία της βουρβουρού , και μόνο που έβλεπα τόσα βαρκάκια μπροστά στην παραλία με έβαζε σε σκέψεις ότι θα είναι βρώμικα.

έτσι επέλεξα ένα μέρος πριν την βουρβουρού lagonisi beache λέγετε όπου το νερό και η αμμουδιά φαινόταν από τις φωτός πολύ καλύτερο.

όταν τελικά πήγα εκεί , επιβεβαίωσα πως στην βουρβουρού είχε αρκετά μικρά ξενοδοχεία και μερικά μαγαζιά στην παραλία και ότι αυτό μπορεί να σημαίνει από βρωμιά.

Τώρα εσύ μπορεί να λες βουρβουρού και να είναι πιο μακριά και να λέγετε βουρβουρού το μέρος , μην σε πάρω στον λαιμό μου.

Αν όμως μιλάμε για το κέντρο βουρβουρού η θάλασσα δεν μπορεί να έχει φτιάξει από τότε :wink:

 

Αν τα βρω εύκολα θα σου δώσω μερικά λινκ να δεις τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εσεις που λετε οτι η Βουρβουρου (κατα γενικη ομολογια μια απο τις 3 καλυτερες θαλασσες της Χαλκιδικης) δεν εχει καλη θαλάσσα ειστε σιγουροι οτι πηγατε στη Βουρβουρου? :shock::shock: Μηπως πηγατε στην Επανωμη? :lol:

 

Πηγαινω 35 χρονια στη Χαλκιδικη και ειναι απλα απιστευτα μαγευτικη θαλασσα.

 

Βρωμια στη Βουρβουρου? :shock: Αν δεν ηταν νερο θα μπορουσε να ειναι κρυσταλλο...αφου εμεις ειχαμε εξοχικο στο αλλο πόδι και καναμε μια ωρα δρομο καθε μερα για να κολυμπησουμε στο Καρυδι της Βουρβουρους.

 

Μαγαζια στην παραλια? :shock: Ενα περιπτερο εχει κι αυτο 1 χλμ απο την παραλια... :roll

 

Σημ. Δεν ειναι χωριό για οσους ρωτησαν και δεν εχουν παει...οικισμος ειναι. Ητοι...ησυχια και ηρεμια. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...