Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θα το εκτιμουσα αφανταστα


Recommended Posts

αν ηξερε καποια να μου δωσει πληροφοριες για το καρουζελ ευοσμο ή τον παιδοχωρο δυτικα ευοσμο ή την φραουλιτσα ευκαρπια. Εχουμε ηδη ταλαιπωρηθει πολυ με το γνωστο θεμα καπελινο και καταληγω σε ενα απο αυτα. Αν ξερετε παρακαλω περιμενω τις αποψεις και τις εμπειριες σας δημοσια ή με πμ

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω μια φιλη της γυναικας μου που στελνει τον γιο της στον Παιδοχωρο Δυτικα. Ειναι πολυ ευχαριστημενη απο οτι μας λεει. Ηταν και δικη μας επιλογη αλλα τελικα την πηραν στον ΣΤ Δημοτικο Ευοσμου και ειμαστε παρα πολυ ευχαριστημενοι.

Link to comment
Share on other sites

καλη σου μερα και απο εδω elpida.Εγω οπως ξερεις επελεξα το carousel προς το παρον ειμαι πολυ ικανοποιημενη,και οι ανθρωποι εκει πολυ ευγενικοι και προθυμοι.Αξιζει να το επισκεφτεις να κρινεις και μονη σου.

Η φραουλιτσα πηγα και το ειδα και δεν μου αρεσε καθολου το γεγονος οτι μεσα στην αιθουσα ειχαν τηλεοραση και τα παιδια βλεπαν τα ΖΟΥΖΟΥΙΑ.Δεν ξερω τι δουλεια κανουν ομως.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...