Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΠΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ


maridoula80

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΛΟ ΜΕ ΟΛΟΣΟΜΩ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΡΤΑΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΙΔΕΕΣ Η ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρκετά έπιπλα εισόδου έχει στο Black Red and White, είναι φθηνά και ευρύχωρα, αλλά δεν είναι πολύ όμορφα κατά τη γνώμη μου. Για την ποιότητα δεν ξέρω. Εγώ έχω πάρει από εκεί ένα τραπεζάκι σαλονιού πριν 3 χρόνια και ένα τραπέζι για την κουζίνα πριν μερικούς μήνες και είμαι ευχαριστημένη. Αλλού δεν έχω δει έπιπλα εισόδου.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις δεν εχουμε ακριβως επιπλο εισοδου,απλα σε ενα τοιχο στην τραπεζαρια ακριβως οπως μπαινεις στο σπιτι φατσα,εχουμε βαλει 3 καθρεφτες απ το ΙΚΕΑ,οι οποιο ειναι λεπτοι και κυματιστοι και επειδη διπλα ακριβως ειναι ο θερμοστατης του καλοριφερ και η θυροτηλεοραση εχουμε βαλει 2 ξυλινα ραφακια απ τα πρακτικερ στο χρωμα που ειναι τα επιπλα του σπιτιου.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω ακριβως τον ιδιο χωρο και τον ιδιο προβληματισμό. Εγω σκέφτομαι να βάλω κατι τετοιο http://www.furnitures.gr/images/products/1204205378-b-portm.jpg αλλα φοβαμαι μη μου κλεισει πολυ τον χωρο. Ελπίζω να βοηθησα

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΛΟ ΜΕ ΟΛΟΣΟΜΩ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΡΤΑΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΙΔΕΕΣ Η ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.

 

Eπιπλο σαν αυτό που περιγράφεις έχω δει στο βιβλίο του ΙΚΕΑ. Πολύ όμορφο και πρακτικό. Σκέφτομαι να πάρω και εγώ. Μπορείς να πας από εκει, είναι οικονομικό και έχει και πολλά άλλα παρόμοια. Μπορείς να το βρεις και στον ηλεκτρονικό κατάλογο που έχει στο internet. Θα πάρεις πολλές ιδέες.:idea:

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω ακριβως τον ιδιο χωρο και τον ιδιο προβληματισμό. Εγω σκέφτομαι να βάλω κατι τετοιο http://www.furnitures.gr/images/products/1204205378-b-portm.jpg αλλα φοβαμαι μη μου κλεισει πολυ τον χωρο. Ελπίζω να βοηθησα

 

Κάτι τέτοιο θέλω κι εγώ. Είδα στο πρακτικερ ένα με παπουτσοθήκη κάτω αλλά μου φάνηκε πολύ ψεύτικο και ακριβό για την ποιότητά του.

Το συγκεκριμένο από ποιο κατάστημα θα το πάρεις και πόσο κοστίζει?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο σκεφτομουνα και εγω anastasia76 αλλα ισως λιγο πιο απλο πιο μικρο δεν ξερω παντως επιασες ακριβως αυτο που ψαχνω. τωρα στη θεση του εχω μια παπουτσοθηκα που ανοιγει μοντερνα μεν αλλα και την εχω βαρεθει και δεν θα ηθελα να την εχω οπως μπαινω βεβαια θα με ενδιεφερε να μαθω και την τιμη αυτου αν ξερεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια αναζήτηση για πορτ μαντω στο google και κάτι θα σας βγάλει. Και εγώ ήθελα ένα επιπλάκι για την είσοδο αλλά προσανατολίζομαι σε κάποια μικρή κονσολίτσα προς το παρόν.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και παλι λοιπον θα μου αρεσε καποιος ολοσωμος καθρεφτης με καποιο συρταρη μικρο στο πλάι για τα κλειδια και καποια προχειρα χαρτια και ισως ενα ραφι για να ακουμπησω το τηλεφωνο που ειναι διπλα για πορτ μαντο δεν κοιταω γιατι αυτα εχουν και κρεμαστρες και εγω εχω καλογερο διπλα οποτε δεν μου χρειαζετε.αν εχατε καμμοια ιδεα για το τι να βαλω περιμενω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις ενα επιπλακι με ενα συρταρακι, στο χρωμα των επιπλων σου και απο πανω καθρεφτη;

http://www.eurohouse-mobile.gr/

κατι σε ποιο οικονομικο βεβαια γιατι αυτο τζζζζζζ καει, παει λογικα κανενα 600 γιατι εχω ολα τα επιπλα απο εκει και ηθελα ενα τετοιο ή παροποια εχει και το home.com αν θυμαμαι καλα, αυτο στο Mall ή και στο Notos home ή να το παραγγείλεις;

Με εναν καθρεφτη απο πανω ή εναν πινακα και ενα βαζο με λουλουδια τυπου ορχιδεα θα ειναι ωραιο (κατα τη γνωμη μου)

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Το καλύτερο είναι να σχεδιάσεις εσύ το έπιπλο που θέλεις και να το αναλάβει κάποιος που φτιάχνει έπιπλα. Είναι δύσκολο να βρείς ακριβώς αυτό που σου αρέσει στην αγορά και με το σωστό μέγεθος και ποιότητα υλικών. Εγώ προτίμησα τελικά αυτή τη λύση και έμεινα ευχαριστημένη. Ένα φτηνό μαγαζί που βρήκα για αυτό http://www.kalathas.gr

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...