Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.θα ηθελα καποιο καταστημα στη θεσσαλονικη που να βρω καθισματακια αυτοκινητου(ΜΑΧΙ KOZI,RECARO,BRITAX) Επισης ποιο θα μου συστηνατε εσεις για αγορα;Λεω να παρω 9-36 κιλα κ να ξενοιασω η να προτιμησω πρωτα 9-18;Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορείς να πας στα homebebe έχει πίσω από την πύλη αξιού. Εγώ πήρα 9-18κιλά το άλλο μου φάνηκε τεράστιο για παιδάκι 9 κιλών.

 

Απ' ότι ξέρω αυτό το μαγαζί έκλεισε αλλά υπάρχει άλλο bebehome στην Αδριανουπόλεως (Βενιζέλου) στην Καλαμαριά (ΙΚΕΑ). Και απ' ότι είδα τις έχει τις μάρκες που αναφέρεις.

Μπορείς να κοιτάξεις και στη σελίδα του, όπως και σε αυτή του Λητώ.

jp0Lp3.pngA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς; έκλεισε; κ ήθελα να πάω αυτή την εβδομάδα να πάρω ένα μεγαλύτερο υπνόσακο. Καλά που μου το είπες να μην πηγαίνω μέχρι εκεί, Βενιζέλου βολεύει καλύτερα ασυζητητί...θενκ γιου Ιωάννα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.καθισματακια εγω ειδα στα Λητω που εχει ολες τις μαρκες και στην ποδηλατουπολη που εχει σιγουρα recaro&britax αλλα δεν ξερω για maxi cosi.επειδη προσανατολιζομαι κ εγω στην κατηγορια 9-36 σκεφτομαι το recaro young sport.εχει ιδια τιμη με το britax αλλα μου αρεσε περισσοτερο,γιατι φαινεται πιο ασφαλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το bebehome μου φαινεται λιγο δυσκολο να εκλεισε το μαγαζι στο φιξ,ειναι το μεγαλο του και η αποθηκη,παρε ενα τηλ.2310500135.

και το αλλο μαγαζι ειναι το λητω που επισης εχει ολες τι μαρκες.

Link to comment
Share on other sites

το bebehome μου φαινεται λιγο δυσκολο να εκλεισε το μαγαζι στο φιξ,ειναι το μεγαλο του και η αποθηκη,παρε ενα τηλ.2310500135.

και το αλλο μαγαζι ειναι το λητω που επισης εχει ολες τι μαρκες.

 

 

Tο έμαθα από μια φίλη που της το είπε γνωστός της εργαζόμενος εκεί και το επιβεβαίωσε κι ο άντρας μου πριν δυο-τρεις εβδομάδες που πέρασε απ' έξω... Τώρα αν είναι κάτι προσωρινό δεν ξέρω...

 

Maan, Βενιζέλου στην Καλαμαριά όμως! Η Αδριανουπόλεως -όπως την ξέρουν όλοι, τώρα άλλαξε όνομα!- που πάει στο ΙΚΕΑ!

jp0Lp3.pngA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε κανενα καταστημα στην Θεσ.νικη που να εχει αρκετα προιντα της Fissher price, γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω καποια συγκεκριμένα ρηλαξ τα οποια δεν τα βρισκω στην πόλη μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε κανενα καταστημα στην Θεσ.νικη που να εχει αρκετα προιντα της Fissher price, γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω καποια συγκεκριμένα ρηλαξ τα οποια δεν τα βρισκω στην πόλη μου.

 

καλησπέρα,

 

FISHER PRICE εχουνε τα jumbo και τα ΚΟΥΚΟΥ σε μεγάλη ποικιλία. Αν ενδιαφερεσαι μονο για ρηλαξ μεγαλυτερη ποικιλία έχουν τα ΚΟΥΚΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 10 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...