Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοηθεια με το θηλασμο


afro24

Recommended Posts

κοριτσια χρειαζομαι βοηθεια εχω μια κορουλα και θηλαζαμε αποκλειστικοτατα μεχρι την κυριακη. Περασα μια γενικευμενη καντιντιαση που μου εκανε προβλημα στο εντερο παραλληλα τις τελευταιες 2 εβδομαδες εκανε κατι σαν απεργια θηλασμου ( γενικα κουραζεται ευκολα εχει κ λιγο πιο στενο ουρανισκο κ εχω κ σχετικα επιπεδες θηλες) μιλαω απο την αρχη με συμβουλους κ ειμαι ενημερη ομως την προηγουμενη εβδομαδα δεν κοιμοτανε πιπιλιοτανε επιανε κ αφηνε το στηθος κ τη ζυγιζω κ ειχε χασει κ 280 γραμμαρια..κ λερωνε 3 πανες με ουρα μονο ειχε να ενεργηθει 10 μερες αυτο δε με ανησυχησε. Τελος παντων φτιαχνω 100 μλ ΝΑΝ ΗΑ κ τα πινει μονορουφι κ τις δυο πρωτες μερες ψευτοθηλαζε κ επινε κ συμπληρωμα εγω ημουν χαλια νομιζα οτι τωρα πια ειχαν περασει οι δυσκολιες τις τελευταιες 3 μερες ομως χρειαστηκε ναα της δωσω συμπληρωμα μονο το απογευμα 100 μλ κ ολη την υπολοιπη μερα κ τοο βραδυ θηλαζουμε σαν τρελλες... τι κανω; πως το κοβω;επισης ειμαστε γενικα δυσκολες στον υπνο πολυ νανουρισμα σλινγκ κτλ θηλαστρο εχω ενα πολυ καλο αλλα την εχω ολη μερα πανω μου δε μ αφηνει να αντλησω κ χθες που αντλησα δε βγαζω πολυ κ θελει να το πινει εκεινη τν ωρα ξαναζεσταμενο απο την καταψυξη δεν το πινει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...