Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποτε ειδατε αναγλυφη την πατουσιτσα,απο την κοιλιτσα??


Recommended Posts

Οταν εκανα υπερηχο λιγο πριν γεννησω (ντοπλερ ή κατι τετοιο λεγοταν :lol::lol:) ηταν διπλα μου μια κοπελα με διδυμα. Η κοιλια της ηταν τοσο τσιτωμενη και το δερμα της τοσο λεπτο (ηταν στις μερες της) .

Πατουσα δεν ειδα (σε κεινη εννοειτε γιατι σε μενα... ποτε δεν ειδα) αλλα οταν την κλωτσησε εμεινα.... Νομιζα οτι θα βγει το ποδι εξω :-D (μιλαμε θυμηθηκα το alien :lol::lol::lol:)

 

χαχαχαχα:P:p:p!!!!κ στ youtube μερικα videos ειναι παρα πολυ αστεια,συνδειαζουν τις κινησεις με μουσικη κ κτ τετοια........:roll::roll:!!παντως βρε κοριτσια εμενα η κοιλια μ δν ειναι πολυ μεγαλη κ ειδη δυσκολευομαι,αναρωτιεμαι ποσο δυσκολο ειναι να εχεις μια 'τεραστια':shock::shock:!!!!

χαιρομαι ομως που μπηκα στο 3 τριμηνο τωρα ,αυτην την περιοδο,γιατι να σας πω κτ.εβλεπα το καλοκαιρι εγκυουλες με τεραστια κοιλιτσια,ελαχιστα ρουχαλακια πανω τους,πρησμενα ποδαρακια ουφ...κουραστηκα μονο που τα ειπα............:roll::roll::roll:!!!(ασχετο,κουβεντα να γινετε):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θυμαμαι μια μερα πριν γεννησει η κουμπαρα μου ειχα παθει σοκ οταν ειδα το χερι του μωρου να διαγραφεται απο την κοιλια. Περιμενα μετα πως και πως να το δω να εμφανιζεται και στην δικια μου κοιλια οταν ημουν στις μερες μου , αλλα ποτε δεν συνεβει αυτο.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
:lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά είσαι απίστευτη!!!!!!!!!

χεχε βασικα δεν σκεφτηκα πρωτα τη μυτη, αλλα αλλο, ειδικα για τα αγορακια!!! αλλα ειπα να κατσω καλα!!!! μυτη εχουν και τα 2 φυλα!:oops:

 

No more jokes!!!!

Παντως ειναι ενδιαφερον αν καμια κοπελα δει κατι παρομοιο πραγματικα να μας πει γιατι ολες νομιζουμε πως ειναι urban legend(..... μεχρι την αποδειξη του αντιθετου!!!!!:cool: )

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρενα-myst,πρεπει να ειμαστε στην ιδια εβδομαδα(αν βλεπω σωστα απο το ticker σου,εγω δν μπορω να το κανω((((((.....)....κ μενα τωρα τελευταια εχει γινει πιο ζωηρουλις κ απο οτι ηταν..)))ειδικα τα βραδυα,παντως νομιζω οτι το ποδαρακι του το πιανω.....))))))))

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...