Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ...ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΙΣ 17/10 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 22/10 ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ.:D.ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΧΘΕΣ 23/10 .ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΖΕΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 48 ΩΡΕΣ; Η ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ; :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ...ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΙΣ 17/10 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 22/10 ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ.:D.ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΧΘΕΣ 23/10 .ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΖΕΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 48 ΩΡΕΣ; Η ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ; :-P

 

Κοιτα.. Πιθαοτητα εγκυμοσυνης υπαρχει πάντα οταν η επαφη ειναι ολοκληρωμενη! Απο τη στιγμη που ξεκινησατε τις προσπαθειες σας συντομα θα φυτρωσει το σπορακι σας... Απολαυσε τον ερωτα με τον αντρα σου ανεξαρτητα απο το αν εισαι στις γονιμες ή όχι.. Απόλαυσε το τώρα γιατι οταν με το καλο ερθει το μωρακι σας...δεν θα σας αφηνει και πολυ ελευθερο χρονο για πιτσι-πιτσι... χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουρια εδω αλλα σας διαβαζω καιρο..πηρα το θαρρος να γραψω γιατι νοιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει απο τον κυκλο μου..προσπαθουμε με τον αντρα μου 8 μηνες για μωρακι αλλα τιποτα..καναμε κ οι δυο εξετασεις..ο αντρας μου δυστηχως εχει μετριο σπερμα κ ποιοτικα κ ποσοτικα..εγω εκανα τον προηγουμενο μηνα σαλπιγγογραφια κ ειναι ολα καλα..μαλιστα μου ειπε η γιατρος οτι μετα απο σαλπιγγογραφια εχουμε πολλες πιθανοτητες για μωρακι..περιμενω περιοδο σημερα αλλα ενω αυτη την φορα δεν εχω καθολου συμπτωματα περιοδου οπως εχω παντα μα παντα, το τεστ ηταν αρνητικο..τι λετε??υπαρχει περιπτωση να ειμαι??..αρχιζω κ απελπιζομαι..το ξερω οτι πρεπει να μην το σκεφτομαι κ να χαλαρωσω ομως δεν μπορω..απλα δεν μπορω..συγνωμη αν σας κουρασα..:(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!ειμαι καινουρια εδω αλλα σας διαβαζω καιρο..πηρα το θαρρος να γραψω γιατι νοιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει απο τον κυκλο μου..προσπαθουμε με τον αντρα μου 8 μηνες για μωρακι αλλα τιποτα..καναμε κ οι δυο εξετασεις..ο αντρας μου δυστηχως εχει μετριο σπερμα κ ποιοτικα κ ποσοτικα..εγω εκανα τον προηγουμενο μηνα σαλπιγγογραφια κ ειναι ολα καλα..μαλιστα μου ειπε η γιατρος οτι μετα απο σαλπιγγογραφια εχουμε πολλες πιθανοτητες για μωρακι..περιμενω περιοδο σημερα αλλα ενω αυτη την φορα δεν εχω καθολου συμπτωματα περιοδου οπως εχω παντα μα παντα, το τεστ ηταν αρνητικο..τι λετε??υπαρχει περιπτωση να ειμαι??..αρχιζω κ απελπιζομαι..το ξερω οτι πρεπει να μην το σκεφτομαι κ να χαλαρωσω ομως δεν μπορω..απλα δεν μπορω..συγνωμη αν σας κουρασα..:(

 

Ευχομαι συντομα να αποκτησεις ενα μωρακι που τοσο λαχταρας... Τα τεστ εγκυμοσυνης δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα, αλλα περα απο αυτο επρεπε να περιμενεις να εχεις μια μερα καθυστερηση για να το κανεις.. Δηλαδη αυριο ή καλυτερα μεθαυριο...ωστε να μπορει να ανιχνευσει την ορμονη. Εγω θα σου προτεινω εαν αυριο δεν σου εχει ερθει, να πας μεθαυριο πρωι-πρωι για μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικο εργαστηριο ωστε να εισαι σιγουη! Ελπιζω να σε βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα δε ξερω αν θες κανει να νιώσετε πιο χαλαρές αυτο που θα σας πω, αλλα θα προσπαθήσω να σας μεταφέρω μονο το γεγονός για να μην σας επηρεάσω. Ειμαι κ εγω μια απο αυτές που προσπαθούν για απόγονο ανεπιτυχώς μεχρι τωρα.τον προηγούμενο μήνα λοιπον σκεφτόμουν αυτο το " φτου κ απ΄ την αρχή κτλ" κ το συζητούσα με μια γνωστή μου. Κ τι μου ανέφερε βρε παιδια;;; " α εγω λεει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη , ο άντρας μου, δεν εκσπερματισε μέσα . Έτυχε λοιπον να εκσπερματισει κ αμεσως να την ακουμπήσει στην είσοδο του κόλπου.κ ενώ ηταν σίγουροι κ οι 2 οτι αποκλείεται ,...., - ηταν σε γόνιμες - τσουπ πέταξε ενα παιδαρο 3600 σε 9 μήνες ." Κ συνέχισε κ μου ειπε :" κοριτσι μου μην ανησυχείς. Οταν ειναι να γινει να δεις που μονο του θα έρθει τοσο αναπάντεχα κ γρήγορα , που ουτε θα το καταλάβεις . Θα αγχωνεσαι μονο οταν ακούς το κλάμα του"! Τρελάθηκα κοριτσια!!!!αλλα με ηρέμησε !

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ!ναι με βοηθησες αρκετα κ μαλιστα χθες εκανα χοριακη..αλλα δυστηχως αρνητικη..εν τω μεταξυ εχω ακομα καθυστερηση,,ειμαι στην πεμπτη μερα κ εχω 0 συμπτωματα..δεν γινεται ,το σωμα μου με εμπαιζει ξαφνικα..ποτε πιο πριν δεν ειχα καθυστερηση κ παντα ειναι πονους κ στην κοιλια κ στο στηθος..τωρα που λαχταρω τοσο ενα μωρακι τωρα βρηκε να μου τα κανει αυτα??πππφφφφ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι συντομα να αποκτησεις ενα μωρακι που τοσο λαχταρας... Τα τεστ εγκυμοσυνης δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα, αλλα περα απο αυτο επρεπε να περιμενεις να εχεις μια μερα καθυστερηση για να το κανεις.. Δηλαδη αυριο ή καλυτερα μεθαυριο...ωστε να μπορει να ανιχνευσει την ορμονη. Εγω θα σου προτεινω εαν αυριο δεν σου εχει ερθει, να πας μεθαυριο πρωι-πρωι για μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικο εργαστηριο ωστε να εισαι σιγουη! Ελπιζω να σε βοηθησα!

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ!ναι με βοηθησες αρκετα κ μαλιστα χθες εκανα χοριακη..αλλα δυστηχως αρνητικη..εν τω μεταξυ εχω ακομα καθυστερηση,,ειμαι στην πεμπτη μερα κ εχω 0 συμπτωματα..δεν γινεται ,το σωμα μου με εμπαιζει ξαφνικα..ποτε πιο πριν δεν ειχα καθυστερηση κ παντα ειναι πονους κ στην κοιλια κ στο στηθος..τωρα που λαχταρω τοσο ενα μωρακι τωρα βρηκε να μου τα κανει αυτα??πππφφφφ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...