Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ηράκλειο – Ο κουμπάρος κακοποιούσε τα δύο ανήλικα παιδιά της οικογένειας


ΝΤΙΝΤΙ

Recommended Posts

Ηράκλειο – Ο κουμπάρος κακοποιούσε τα δύο ανήλικα παιδιά της οικογένειας

 

Τον κατήγγειλε η μητέρα, βρήκαν πορνογραφικό υλικό στο σπίτι του

 

 

O 29χρονος αντιμετωπίσει σοβαρότατες κατηγορίες για βιασμό ανηλίκου, αποπλάνηση παιδιών, πορνογραφία ανηλίκων και προσβολή της γενετήσιας αξιοπρέπειας.

 

Σύμφωνα με την αστυνομία, τον Ιούνιο πήγε μόνος του στο σπίτι του κουμπάρου ο 14χρονος. Εκεί δέχθηκε για πρώτη φορά σεξουαλική επίθεση από τον διεστραμμένου άνδρα που ήθελε να τον αποπλανήσει.

 

Ένα μήνα αργότερα, κακοποίησε σεξουαλικά και την 12χρονη αδελφή του. Αδίστακτος ο δράστης, επιχείρησε το ίδιο στην μικρή την περασμένη Δευτέρα.

 

Η μητέρα των ανήλικων παιδιών κατάλαβε ότι κάτι έχει συμβεί και απέσπασε όλες τις φρικιαστικές λεπτομέρειες από τα παιδιά της, που τόσο καιρό δεν μιλούσαν.

 

Οι αστυνομικοί , μετά την καταγγελία της μητέρας, πήγαν στο σπίτι βρήκαν του 29χρονου και ανακάλυψαν υλικό παιδικής πορνογραφίας αποθηκευμένο σε ένα σκληρό δίσκο Η/Υ, σε ένα φορητό Η/Υ, σε ένα ψηφιακό δίσκο DVD , σε ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο, σε ένα USB Stick.

 

 

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=40503&catid=6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουμπάρος σου λέει μετά ο άλλος, έμπιστος μπλα μπλα μπλα 29χρονος.... κι εσύ, ανίδεη, να επιτρέπεις στα παιδιά σου να τον βλέπουν ελαφριά τη καρδία.... κάπως έτσι γίνονται τα εγκλήματα !

 

Γι αυτό λοιπόν πρέπει να αρχίσουμε να τα υποψιάζουμε από πολύ μικρή ηλικία. Οι καιροί που ζούμε δεν είναι απλά δύσκολοι, αλλά τραγικοί !

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ξερεις ποιον να εμπιστευτεις

μαλλον κανενα ουτε φιλους ουτε κολλητους σε κανεναν μονα τους τα παιδια μας

και φανταστειτε ηταν μεγαλα σχετικα παιδια και παλι φοβηθηκαν να μιλησουν

δε χωραει το μυαλο μου αυτα που ακουμε καθε μερα για τους παιδεραστες

πιστευω ειναι η μοναδικη κατηγορια εγκληματος πυ θελει κατευθειαν εκτελεστικο αποσπασμα

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Που εχει φτασει ο κοσμος μας τελικα; Να μην εμπιστευεσαι κανεναν; και τι μπορεις να πεις σε μικρα παιδια, να τα προφυλαξεις απο ξενους,αλλα και απο δικα σου ατομα; Εμενα οι κουμπαροι μου ειναι οικογενεια μου. Θελει μεγαλη προσοχη.

2T40p3.pngcIPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιον κουμπαρο ωρε παιδια?ουτε τον ιδιο μου τον αδερφο δεν εμπιστευομαι.μονο την μητερα μου και τον εαυτο μου,και τον πατερα των παιδιων μου αφου τον τσεκαρα χροοονια πριν.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

απλα εμενα με προβληματιζει το γεγονος οτι τοσο μεγαλα παιδια και παλι φοβηθηκαν να μηλησουν..........

 

και εγω τους μηλαω συνεχεια για τετοια θεματα αλλα και παλι φοβαμαι οτι δεν ειναι αρκετο...........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...