Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαφτιση ασπρο κοκκινο τελος


th@lia

Recommended Posts

Καλησπερα,

Θελω να σας πω οτι βαφτιση ασπρο κοκκινο εξετελεσθει το σαββατο με μεγαλη επθιτυχια!Εχω να πω οτι το ασπρο κοκκινο στις φωτο δειχνει παρα πολυ ωραια!Το μπεμπε ηταν τελειο δεν εκλαψε καθολου ουτε μια στιγμη ακομα και στο μαγαζι. Επισης τα παιδακια με το τζουνιορακι που φαγαν με το κλοουν και τα παιχνιδακια που ειχα το καταδιασκεδασαν!Απο οτι μου παν οι μαμαδες περασαν πολυ καλα.Μεχρι και τα παιδακια ερχονταν και μαγκαλιαζαν και μου λεγαν "ευχαριστουμε".Αυτο το χαρηκα πιο πολυ απολα.Και απο τι φανηκε οι μεγαλοι εφαγαν και ηπιαν.Ξοδεψαμε λιγακι παραπανω αλλα χαρηκα που το ευχαριστηθηκαν. Περισσοτερο το λεω για να δωσω ιδεες και για να πω οτι το ασπρο κοκκινο εδειχνε παρα πολυ ωραια σε μπομπονιερες, γλυκα κουταλιου, χωνακια και ρουχα. Οποτε οσες σκεφτεστε για χρωματα τολμηστε το. Πρεπει να βαλω φωτο απλα δεν εχω account για το photo bucket και πρεπει να φτιαξω. Οταν βρω χρονο γιατι μαζι με την βαφτιση ξεκινησα και δουλεια οποτε αφησα το μωρακι μου και ειμαι λιγο down.Τελος με την ευκαιρια να σας ευχαριστησω ολα τα κοριτσια για τις ιδεες που πηρα απο εσας. Ευχαριστω κοριτσια και καλο φωτιστα οσα μωρακια βαφτιστηκα ή θα βαφτιστουν στο μελλον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


th@alia μου, να σου ζήσει. Και μιας και είμαι μάλλον η επόμενη βάπτιση σε ασπρο-κόκκινο χαίρομαι παρα πολύ που όλα ήταν ωραία και κυρίως ότι το ευχαριστήθηκες εσύ που έκανες τόση προετοιμασία και είχες άγχος.

Ανυπομονώ για φωτό...

 

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Θελω να σας πω οτι βαφτιση ασπρο κοκκινο εξετελεσθει το σαββατο με μεγαλη επθιτυχια!Εχω να πω οτι το ασπρο κοκκινο στις φωτο δειχνει παρα πολυ ωραια!Το μπεμπε ηταν τελειο δεν εκλαψε καθολου ουτε μια στιγμη ακομα και στο μαγαζι. Επισης τα παιδακια με το τζουνιορακι που φαγαν με το κλοουν και τα παιχνιδακια που ειχα το καταδιασκεδασαν!Απο οτι μου παν οι μαμαδες περασαν πολυ καλα.Μεχρι και τα παιδακια ερχονταν και μαγκαλιαζαν και μου λεγαν "ευχαριστουμε".Αυτο το χαρηκα πιο πολυ απολα.Και απο τι φανηκε οι μεγαλοι εφαγαν και ηπιαν.Ξοδεψαμε λιγακι παραπανω αλλα χαρηκα που το ευχαριστηθηκαν. Περισσοτερο το λεω για να δωσω ιδεες και για να πω οτι το ασπρο κοκκινο εδειχνε παρα πολυ ωραια σε μπομπονιερες, γλυκα κουταλιου, χωνακια και ρουχα. Οποτε οσες σκεφτεστε για χρωματα τολμηστε το. Πρεπει να βαλω φωτο απλα δεν εχω account για το photo bucket και πρεπει να φτιαξω. Οταν βρω χρονο γιατι μαζι με την βαφτιση ξεκινησα και δουλεια οποτε αφησα το μωρακι μου και ειμαι λιγο down.Τελος με την ευκαιρια να σας ευχαριστησω ολα τα κοριτσια για τις ιδεες που πηρα απο εσας. Ευχαριστω κοριτσια και καλο φωτιστα οσα μωρακια βαφτιστηκα ή θα βαφτιστουν στο μελλον.

 

Να ανεβάσεις οπωσδήποτε φωτογραφίες να τις δούμε!!! (έχουμε και γαύρο μπαμπά και θα ξετρελαθεί με την ιδέα :D )

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς γαύροι είμαστε! Από πατέρα μέχρι γιο! Τι να κάνει και η μητέρα, ακολουθεί τους άντρες της ζωής της :wink:

Βάλε βάλε φωτογραφίες γιατί αν το επόμενο είναι κορίτσι τα χρώματα που σίγουρα θα επιλέξω είναι άσπρο-κόκκινο! Μέχρι και την μπομπονιέρα και την διακόσμηση έχω σκεφτεί από τώρα!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις που εχουμε ΠΑΟΚ μπαμπα και ΑΕΚ νονο και με δουέυαν οτι δεν θα γινει η βαφτιση να την ακυρωσω και τετοια.Ευχαριστω ολα τα μωρακια μας να ειναι γερα. Θα περιμενω τις καλες φωτο του φωτογραφου γιατι μου πε θα μου δωσει το cd (ειναι δικια μου)οποτε θα σας ανεβασω απο αυτες τις επαγγελματικες.

Link to comment
Share on other sites

POOPSI θα δεις δειχνουν πολυ ωραια ολα μεσα στο καλοκαιρακι!Προς Θεου όχι οτι ολα τα υπολοιπα ειναι ασχημα. να φανταστειτε τα εκκανα ολα μα ολα κοκκινα αηδιαστικα κοκκινα αλλα γιναν πολυ ωραια ολα.Ειμαι και μετριοφρων. Μαλλον εμενα μου αρεσαν. Καλη επιτυχια λοιπον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

th@lia να σου ζήσει η μπουμπού σου και να τη δείτε όπως ακριβώς τη φαντάζεστε...

 

Κι εμείς σε άσπρο κόκκινο παίζουμε...Από σένα την πήρα την ιδέα!Εμείς πάλι έχουμε και μπαμπά ΠΑΟΚτζή και νουνά , αλλά ξετρελαίνομαι για το κόκκινο οπότε δεν είπαν τίποτα!

Έχω ένα πρόβλημα με τις φράουλες βέβαια :? , αλλά μέχρι τις 23 Αυγούστου κάτι θα κάνουμε!

 

Μακάρι κι εμάς να μην πλαντάξει το πιτσιρικούλι μας γιατί το φοβάμαι πάααρα πολύ.

2zNUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!Απο την σαστιμαρα της ημερας δεν τραβηξαμε τιποτα απο τις δικες μας φωτογραφικες και καμερες.

θα περιμενω ομως της φωτογραφου και θα βαλω.

 

Επισης φραουλες ειπες εεε?Δεν ειναι πολυ δυσκολο γιατι εχει και το παιδικο με την φραουλιτσα που θα βρεις πολλα στολιδια αλλα και σε μπονιερες ειχα δει. Ξερεις τι ειναι πολυ ωραιο οι πασχαλιτσες. Εγω ειχα και πασχαλιτσα και αν το σκεκφτομουν απο την αρχη θα τα εκανα ολα. Η βαλιτσα μας που ειχε τα ρουχα μεσα ειναι μια βαλιτσα της Samsonite με ροδακια και ειναι μια κοκκινη πασχαλιτσα. Μας εκανε μια ωραια λαμπαδα ασπρη κοκκινη με μανταλακια και πασχαλιτσες πολυ ωραια. Επισης να πω εδω οτι εχει και αγοριστικες βαλιτσες τετοιες με χελωνακι και κατι ακομα που δεν θυμαμαι πολυ πρακτικες, ομορφες και πιο φθηνες απο αυτες τις αλλες τις κλασσικες που εχει τωρα. Κοριτσια ριξτε μια ματια οταν ψαξετε αξιζει τον κοπο. Νομιζω μονο οι φωτο θα με δικαιωσουν....

Δεν ειμαι ψωνιο αληθεια λεω!!Τρελλη μπορει να με πειτε!Αλλα ψωνιο ......

Link to comment
Share on other sites

Να κανω το πρωτο τεστ με τα ρουχαλακια αν ειναι να δουμε αν ανεβαινει η φωτο και μετα θα ανεβασω και τα υπολοιπα. Λοιπον πως σας φαινεται το φορεμα μας?.

005.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...