Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερωτησεις για βαπτιση


ariana

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!Τον Αυγουστο βαπτιζω την κορουλα μου και θα ηθελα να με βοηθησετε με καποιες απορειες που εχω!!Αποφασισα να παρω γλυκο του κουταλιου κερασι απο τη συνταγη της γιαγιας.Θελω να σας ρωτησω,τα 40 γρ ειναι πολυ λιγα;Το γλυκο μου ειναι δυσκολο να το δοκιμασω (ειμαι εξωτερικο)ειναι πραγματι τοσο καλο;Αλλη ερωτηση!!Για τους καλεσμενους σας διαλεγετε εσεις τις θεσεις που θα καθησουν στο τραπεζι και αν ναι με τι σειρα τους βαζετε;Θα εχω γυρω στα 60 ατομα και το τραπεζι θα ειναι σε σχημα Τ.Ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι πάαααρα πολύ ωραίο το γλυκό...

Όσο για το τραπέζι της βάφτισης...εμείς είχαμε για 60 άτομα διπλά τραπέζια και όπου ήθελε ο καθένας κάθονταν..

Τ είπες; Εγώ θα τους άφηνα να κάτσουν ακόμη και έτσι όπου θέλουν...

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

:lol::lol:

Στη βάφτιση του γιου μου δεν έδωσα θέση στον καθένα, απλά είχα διευκρινήσει ότι το ένα τραπέζι είναι για τους συγγενείς μου, το άλλο για του άντρα μου, για τους φίλους κλπ.

Έτσι για να κάτσουν μαζί όσοι ήθελαν, χωρίς, φυσικά, να τους επιβάλλω και την ακριβή θέση!!

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...