Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δωρο Νονας


mariakeh

Recommended Posts


Διαφημίσεις


pos sas fenetai gia dvro nonas???

tn.jpg

 

επειδη δνε μπορω να καταλάβω τι ειναι?? :oops:

 

εμεις παντως της πήραμε απο το swarofsκi ενα πολύ ωραιο βραχιολι της νονας και του νονου μια βιντεοκαμερα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΟΣΜΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΝΟΝΑ ΚΟΣΜΗΜΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς τους πήραμε ρολόγια pierre cardin...τα οποία δεν ήταν τίποτα μπροστά στην κίνηση που έκαναν να μου βαφτίσουν το παιδί...

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ενα κοσμημα καρδια ειναι ωραιο να το δεχεσαι απο ενα ανδρα.

Ωραια η καρδια αλλα δεν θα το επελεγα για δωρο νονας, πιστευω πως θα εχει ηδη κατι αντιστοιχο απο γκομενο- συζυγο.

Θα προτεινα μια ωραια ψηφιακη κορνιζα (να βαλει και τις φωτο της βαφτισης) η μια ασημενια κορνιζα να βαλει το βαφτιστηρι της.

Θα μπορουσατε ακομα να παρετε καποιο κλασικο δωρο νονας οπως π.χ. ρολοι, σετ κολιε - βραχιολι, βραχιολι η καποιο τρεντι γκατζετ οπως π.χ. ψηφιακη καμερα, ψηφιακη φωτογραφικη, i pod nano.

Με το καλο η βαφτιση!

Link to comment
Share on other sites

ειναι σημαντικο να μας βαφτιζουν τα παιδια μας σωστοι νονοι...να ξερουμε οτι θα ειναι κοντα στα παιδια μας.....φυσικα σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να τους κοιταζουμε στο πορτοφολι.......αλλα να ξερουμε οτι εχουν καλη διαθεση και να μην βαφτιζουν με μιζερια.....

 

πήγα σε αλλο θεμα...... :oops:

 

ωραια η καρδουλα , αλλα συμφωνω οτι μαλλον θα της αρεσε απο αντρα

Link to comment
Share on other sites

ειναι σημαντικο να μας βαφτιζουν τα παιδια μας σωστοι νονοι...να ξερουμε οτι θα ειναι κοντα στα παιδια μας.....φυσικα σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να τους κοιταζουμε στο πορτοφολι.......αλλα να ξερουμε οτι εχουν καλη διαθεση και να μην βαφτιζουν με μιζερια.....

 

πήγα σε αλλο θεμα...... :oops:

 

ωραια η καρδουλα , αλλα συμφωνω οτι μαλλον θα της αρεσε απο αντρα

Το θέμα που πήγες είναι εκεί που πάει το μυαλό(λέμε τώρα) μου;

Για μία που ξέρουμε ενώ πρώτα κοιτάει το πορτοφόλι ή κάνω λάθος;

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ...ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑ........

 

ναι καπου παει το μυαλο μου.....girlie_27.gif

 

οταν μου προτειναν να βαφτισω τον βαφτιστηρα μου ειπα στη μαμα του , οτι εγω δεν εχω να δωσω πολλα υλικα , αλλα εχω να δωσω πολυ αγαπη....χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν θα ειμαι συνεπης σε ολες τις υποχρεωσεις μου(κακα τα ψεματα,τα παιδια τους νονους τους κοιτανε στα χερια :oops: )

 

και μου ειπε η μαμα οτι αν εψαχνε πλουσια νονα την ειχε ηδη......εψαχνε μια σωστη νονα και την ειχε βρει στο προσωπο μου......

 

και θυμωνω οταν βλεπω μαμαδες να κανουν καστινγκ νονων για να δαλεξουν τον χρηματικα πιο καταλληλοangry2.gif

 

και η πειρα μου εχει δειξει οτι οσοα πιο πολλα χρηματα εχει καποιος τοσο πιο ευκολα ξεχναει τα βαφτιστηρια του.....

 

 

ΕΜΑΘΕΣ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΑΣΤΙΝΓΚ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...