Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι γινεται εαν..


Recommended Posts

....κολλήσουμε ιωση και εκεινες τις μερες ετοιμαζομαστε για καισαρικη?Άραγε πραγματοποιειται το χειρουργειο..ή περιμενει ο γιατρός να αναρρώσουμε? Η αληθεια ειναι οτι εχω τρομοκρατηθεί απο τις ιωσεις που κυκλοφορούν τελευταία..και φοβάμαι ιδιαιτερα μην κολλησει κατι η μικρη απο το νηπειαγωγειο και το μεταφερει και σε εμενα.Την αλλη εβδομαδα μπαινω για καισαρικη..και σκεφτομαι αν κανω κανενα πυρετο τι γινεται?? Το αναβάλλουμε για αργοτερα?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


....κολλήσουμε ιωση και εκεινες τις μερες ετοιμαζομαστε για καισαρικη?Άραγε πραγματοποιειται το χειρουργειο..ή περιμενει ο γιατρός να αναρρώσουμε? Η αληθεια ειναι οτι εχω τρομοκρατηθεί απο τις ιωσεις που κυκλοφορούν τελευταία..και φοβάμαι ιδιαιτερα μην κολλησει κατι η μικρη απο το νηπειαγωγειο και το μεταφερει και σε εμενα.Την αλλη εβδομαδα μπαινω για καισαρικη..και σκεφτομαι αν κανω κανενα πυρετο τι γινεται?? Το αναβάλλουμε για αργοτερα?

 

το εχω και εγω αυτο το αγχος.στελνω και εγω τον μικρο στον παιδικο και φοβαμαι.μπαινω για καισαρικη την τεταρτη.σκεφτομαι μην τον αφησω και αρρωστο και εγω λειπω.

lazxc8j25zd0r93a.pngkk3vi7jqfg1legqo.png
Link to comment
Share on other sites

το εχω και εγω αυτο το αγχος.στελνω και εγω τον μικρο στον παιδικο και φοβαμαι.μπαινω για καισαρικη την τεταρτη.σκεφτομαι μην τον αφησω και αρρωστο και εγω λειπω.

 

 

Κι εγω Τεταρτη 23 μπαίνω για καισαρικη! Που θα γεννησεις?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εχω και εγω αυτο το αγχος.στελνω και εγω τον μικρο στον παιδικο και φοβαμαι.μπαινω για καισαρικη την τεταρτη.σκεφτομαι μην τον αφησω και αρρωστο και εγω λειπω.

Γιατι δεν κρατας το μικρο στο σπιτι να μην κολλησει τπτ?Εσυ σπιτι δεν εισαι?

Link to comment
Share on other sites

ναι σπιτι ειμαι αλλα ειχε 2 εβδομαδες που ελειπε απο το σχολειο και τωρα αρχισε να ξανα συνηθιζει.οταν θα λειπω στο νοσοκομειο θελω να πηγαινει στον παιδικο για να ξεφευγει λιγο απο το σπιτι γιατι θα με ψαχνει.ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα οταν εχεις και αλλο μωρο.

lazxc8j25zd0r93a.pngkk3vi7jqfg1legqo.png
Link to comment
Share on other sites

....κολλήσουμε ιωση και εκεινες τις μερες ετοιμαζομαστε για καισαρικη?Άραγε πραγματοποιειται το χειρουργειο..ή περιμενει ο γιατρός να αναρρώσουμε? Η αληθεια ειναι οτι εχω τρομοκρατηθεί απο τις ιωσεις που κυκλοφορούν τελευταία..και φοβάμαι ιδιαιτερα μην κολλησει κατι η μικρη απο το νηπειαγωγειο και το μεταφερει και σε εμενα.Την αλλη εβδομαδα μπαινω για καισαρικη..και σκεφτομαι αν κανω κανενα πυρετο τι γινεται?? Το αναβάλλουμε για αργοτερα?

 

η φιλη μου γεννησε πριν 15 μερες με καισαρικη κ ειχε ιωση την ειχε κολλησει μια μαθητρια της.

δεν νομιζω οτι επηρεαζει αν θα κανετε επισκληριδιο κ θηλασε κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...