Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εχω αγχωθει..


Recommended Posts

Ειμαι στην 36 εβδομαδα και 1 ημερα...και εχω αγχωθει ελαφρως...μαλλον εχω φοβηθει...γιατι εδω και καποιες ωρες νιωθω πετρωματα στην κοιλια..σφιξιμο..που ερχονται και φευγουν με αρκετα μεγαλη συχνοτητα..δηλαδη ανα δεκαλεπτο το πολυ.Συνοδευονται απο μια αισθηση δυσφοριας.Δεν εχω παρει τηλεφωνο το γιατρο γιατι δεν ειναι τοσο επωδυνα...δεν νιωθω δηλαδη να ποναω απλα μου προκαλουν δυσφορια. Τι να κανω?..ειμαι και μονη μου και εχω φοβηθει..κοιμαται και η μικρη μεσα.Λετε να εχει ξεκινησει τοκετος και εγω δεν δινω σημασια? η μηπως ειναι απλα συσπασεις της μητρας? Να σημειωσω οτι πετρωματα εχω γενικα απο τον 6 μηνα αλλα οχι τοσο εντονα οσο σημερα.Λετε να πρεπει να μιλησω στο γιατρο?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα πιο πολύ με ανησυχεί ότι είναι "τακτικές" συσπάσεις και όχι μια εδώ και μια εκεί...Αν όμως είναι όπως λες κάθε δεκάλεπτο το πολύ, κάνε έναν κόπο και μίλα με το γιατρό σου..Είσαι και δευτερότοκος, όλα είναι πιθανά!

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω νομίζω πως αν συνεχιζεις να τα εχεις σε τακτα χρονικα διαστηματα πρεπει να ενημερωσεις γιατρό ή μαια. Ειμαστε ακριβως στην ιδια μερα. Κι εγω 36+1. Με το καλό! Που γεννας?

Link to comment
Share on other sites

Γενναω στο ΡΕΑ.Μπαινω με καισαρικη στις 23 του μηνα..ελπιζω να μην γινει κατι και παω νωριτερα.Δεν ειναι νωρις ακομα?? Το μωρο δεν θα εχει προβλημα αν γεννηθει αυτη τη βδομαδα?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μη με παρεξηγήσεις:oops: αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρεις τον γιατρό σου και να μην βασίζεσαι στο τι θα σου πούμε;Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά εγώ ψιλοαγχώθηκα με αυτό που περιγράφεις:?...Και πάλι μη με παρεξηγείς ε:mrgreen:;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενναω στο ΡΕΑ.Μπαινω με καισαρικη στις 23 του μηνα..ελπιζω να μην γινει κατι και παω νωριτερα.Δεν ειναι νωρις ακομα?? Το μωρο δεν θα εχει προβλημα αν γεννηθει αυτη τη βδομαδα?

 

Κανένα πρόβλημα δεν θα έχει! Όλα θα πάνε καλα! Τι έγινε τελικά?

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα...κοιμηθηκα και μου περασε..σημερα ειμαι ενταξει.Πρεπει να ηταν απο την κουραση γιατι εχθες σιδερωνα 2 ωρες ορθια..σημερα ξεκουραστηκα και ολα ειναι καλα!

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...