Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ηλιακτιδα στο κερατσινι


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Μηπως γνωριζει καμια σας τον παιδικο σταθμο ηλιακτιδα στην αμφιαλη κερατσινιου. Ξεκινησε φετος ο γιος μου 2μιση ετων. ευχαριτσω πολυ

 

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


επαναφερω το θεμα διοτι ο μικρος δεν μιλαει καθολου και θα με ενδιαφερε αν καποια ειχε εμπειρια απο τον συγκεκριμενο σταθμο. Ευχαριστω.

 

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Απο το σεπτεμβριο που παει ο μικρος μεχρι τωρα εχει τεραστεια προοδο στην συμπεριφορα του και γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Οι τιμες σε σχεση με αλλους σταθμους ειναι αρκετα λογικες. Εχει αρχησει και λογοθεραπεια στον ιδιο χωρο και επιτελους ακουσα και εγω τη φωνη του!

 

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγώ οταν πηγα μου εκανε εντυπωση το γεγονος οτι μύριζε καθαριοτητα!!! σπανιο γιατι όσους σταθμους κι αν επισκευτηκα ακριβως το αντιθετο αντιμετωπισα.. παντως συνεχεια χτυπαγε το τηλεφωνο για βιογραφικα... ασε ποσες μικρες ηταν απ'εξω και περιμεναν για συνεντευξη!!! Αυτο που δε μου αρεσε ηταν το γεγονος οτι δε με αφησε να δω τους χωρους... ας ελπισουμε να πανε ολα καλα .... και να μη χρειαστει να γνωριζουμε καθε μηνα και καινουρια παιδαγωγο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
σε αυτο συμφωνω και εγω!!!!!εισαι με το προγραμμα???ναι ειναι 3 η μικρη μου αρα ειναι στην ιδια ταξη!!!!!χαιρομαι!!!θα λεμε τα νεα μας!!!:Pγενικα φαινεται χαρουμενη....μονο οτι εκεινη λεει οτι δεν τρωει στο σχολειο φαγητο ενω μου γραφουν οτι εχει φαει!!!!ποιον να πιστεψω?????η δικη σου τρωει?

 

ναι μια χαρα τρωει (πιστευω!!!) γιατι οταν ερχεται σπιτι δε δειχνει να πειναει! Ισως ειναι τα φαγητα που του αρεσουν...(πχ μακαρονια με τυρι ) η κορη μου οταν πηγαινε στον παιδικο ενω υποτιθεται οτι ειχε φαει ενα πιατο παντα ερχοταν 3.30μμ και ετρωγε και δευτερο πιατο στο σπιτι!!! εσενα ερχεται πεινασμενη? τρωει και στο σπιτι?

Κοιτα κι εμενα χαρουμενος ειναι και μου σιγοτραγουδα το κουνελακι, το γαιδαρο και κατι μου ειπε για ενα παραμυθι αλλα δε μιλαει καθαρα και δεν ειμαι απολυτα σιγουρη... καποια στιγμη μου ειπε οτι εκαναν αγγλικα... ισχυει? δεν μπορουσα να καταλαβω ποια λεξη προσπαθουσε να πει... (goodbye??) αλλαξε η δασκαλα τους μου ειπε και ηρθε αλλη και μου περιεγραψε τα μαλλια της καινουριας.. ισχυει? ακουσες κατι? παντως μια ξανθια κοπελια που ερχεται με το σχολικο ειναι πολυ συμπαθητικη. συνελευση γονεων θα κανει οπως λεει στη φυλλαδιο που μας εστειλε? θα ηθελα να ρωτησω διαφορα πραγματα... γιατι δεν ξερω πως ειναι η συμπεριφορα του με τα αλλα παιδακια... εσενα μιλαει καθαρα...? σου εχει πει κατι? θα σου απαντησω αμεσως την επομενη φορα γιατι ειχα ενα θεμα με το ιντερνετ και καθυστερησα αλλα τωρα ειναι οκ. χαρηκα που θα τα λεμε :lol: να ανταλλασουμε αποψεις χεχε:-D

Link to comment
Share on other sites

ναι μια χαρα τρωει (πιστευω!!!) γιατι οταν ερχεται σπιτι δε δειχνει να πειναει! Ισως ειναι τα φαγητα που του αρεσουν...(πχ μακαρονια με τυρι ) η κορη μου οταν πηγαινε στον παιδικο ενω υποτιθεται οτι ειχε φαει ενα πιατο παντα ερχοταν 3.30μμ και ετρωγε και δευτερο πιατο στο σπιτι!!! εσενα ερχεται πεινασμενη? τρωει και στο σπιτι?

Κοιτα κι εμενα χαρουμενος ειναι και μου σιγοτραγουδα το κουνελακι, το γαιδαρο και κατι μου ειπε για ενα παραμυθι αλλα δε μιλαει καθαρα και δεν ειμαι απολυτα σιγουρη... καποια στιγμη μου ειπε οτι εκαναν αγγλικα... ισχυει? δεν μπορουσα να καταλαβω ποια λεξη προσπαθουσε να πει... (goodbye??) αλλαξε η δασκαλα τους μου ειπε και ηρθε αλλη και μου περιεγραψε τα μαλλια της καινουριας.. ισχυει? ακουσες κατι? παντως μια ξανθια κοπελια που ερχεται με το σχολικο ειναι πολυ συμπαθητικη. συνελευση γονεων θα κανει οπως λεει στη φυλλαδιο που μας εστειλε? θα ηθελα να ρωτησω διαφορα πραγματα... γιατι δεν ξερω πως ειναι η συμπεριφορα του με τα αλλα παιδακια... εσενα μιλαει καθαρα...? σου εχει πει κατι? θα σου απαντησω αμεσως την επομενη φορα γιατι ειχα ενα θεμα με το ιντερνετ και καθυστερησα αλλα τωρα ειναι οκ. χαρηκα που θα τα λεμε :lol: να ανταλλασουμε αποψεις χεχε:-D

 

 

 

 

 

και εγω χαιρομαι που επιτελους εχω μια μανουλα να λεμε τα νεα μας!!!!η δικη μου τωρα εχει αρχισει να λεεει πολλες λεξουλες καθαρα!!!!τωρα για την δασκαλα δεν ξερω ουτε πως την λενε!!!!παντως λεει οτι ειναι καλη!!!αγγλικα δεν την εχω ακουσει!!!ουτε μου εχει πει τιποτα!!!!!λεεει οτι τρωει η μικρη!!!!3 η ωρα μου την φερνουν!!!ειναι πολυ γλυκια κοπελα στο αυτοκινητακι και η μικρη την συμπαθει πολυ!!!μακαρι να κανουν συνελευση να γνωρισουμε και την δασκαλα τους!!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

και εγω χαιρομαι που επιτελους εχω μια μανουλα να λεμε τα νεα μας!!!!η δικη μου τωρα εχει αρχισει να λεεει πολλες λεξουλες καθαρα!!!!τωρα για την δασκαλα δεν ξερω ουτε πως την λενε!!!!παντως λεει οτι ειναι καλη!!!αγγλικα δεν την εχω ακουσει!!!ουτε μου εχει πει τιποτα!!!!!λεεει οτι τρωει η μικρη!!!!3 η ωρα μου την φερνουν!!!ειναι πολυ γλυκια κοπελα στο αυτοκινητακι και η μικρη την συμπαθει πολυ!!!μακαρι να κανουν συνελευση να γνωρισουμε και την δασκαλα τους!!!!!:-D

 

γεια σου και παλι!! οσο αφορα τη δασκαλα ουτε κι εγω ξερω το ονομα της!!! γενικα δεν ξερω τιποτα!!!! ουτε καν πηρα την πρωτη μερα τηλεφωνο να δω πως παει για να μη γινω ενοχλητικη και ουτε με ενημερωσε κανεις ... μονο την κοπελα ρωταω καμια φορα για το αν ειναι ησυχος αλλα δεν μου λεει και πολλα... ισως βιαζονται... αντε να δουμε ποτε θα μας φωναξει! αγγλικα στο προγραμμα δεν ειχε σημειωσει οποτε ισως κατι ακουσε απο το αλλο τμημα ή το εβγαλε μονος του ... ποιος ξερει? παιδακι ειναι... παντως χαρουμενος ειναι οταν ερχεται... σημερα μονο αρχισε να ουρλιαζει για κατι που ηθελε... να πεταει πραγματα και να χτυπιεται στο πατωμα!!!! αυτα δεν τα εχει κανει ποτε!!!! οποτε κατι "καλο" αρπαξε απο το σχολειο!!! αυτα ειναι στο προγραμμα ελπιζω να ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα!!! που ειχες τη μικρη περσι?

φιλια

:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και παλι!! οσο αφορα τη δασκαλα ουτε κι εγω ξερω το ονομα της!!! γενικα δεν ξερω τιποτα!!!! ουτε καν πηρα την πρωτη μερα τηλεφωνο να δω πως παει για να μη γινω ενοχλητικη και ουτε με ενημερωσε κανεις ... μονο την κοπελα ρωταω καμια φορα για το αν ειναι ησυχος αλλα δεν μου λεει και πολλα... ισως βιαζονται... αντε να δουμε ποτε θα μας φωναξει! αγγλικα στο προγραμμα δεν ειχε σημειωσει οποτε ισως κατι ακουσε απο το αλλο τμημα ή το εβγαλε μονος του ... ποιος ξερει? παιδακι ειναι... παντως χαρουμενος ειναι οταν ερχεται... σημερα μονο αρχισε να ουρλιαζει για κατι που ηθελε... να πεταει πραγματα και να χτυπιεται στο πατωμα!!!! αυτα δεν τα εχει κανει ποτε!!!! οποτε κατι "καλο" αρπαξε απο το σχολειο!!! αυτα ειναι στο προγραμμα ελπιζω να ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα!!! που ειχες τη μικρη περσι?

φιλια

:)

 

 

 

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!και εγω χαρουμενη την βλεπω την μικρη μου αλλα παντα ηταν χαρουμενη εππειδη βλεπει παιδακια!!!τωρα το θεμα ειναι τι γινεται εκει.παντως γενικα εχε το νου σου!!!!!!δεν μου απαντησες ομως εισαι με την εεταα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...
γεια σου και παλι!! οσο αφορα τη δασκαλα ουτε κι εγω ξερω το ονομα της!!! γενικα δεν ξερω τιποτα!!!! ουτε καν πηρα την πρωτη μερα τηλεφωνο να δω πως παει για να μη γινω ενοχλητικη και ουτε με ενημερωσε κανεις ... μονο την κοπελα ρωταω καμια φορα για το αν ειναι ησυχος αλλα δεν μου λεει και πολλα... ισως βιαζονται... αντε να δουμε ποτε θα μας φωναξει! αγγλικα στο προγραμμα δεν ειχε σημειωσει οποτε ισως κατι ακουσε απο το αλλο τμημα ή το εβγαλε μονος του ... ποιος ξερει? παιδακι ειναι... παντως χαρουμενος ειναι οταν ερχεται... σημερα μονο αρχισε να ουρλιαζει για κατι που ηθελε... να πεταει πραγματα και να χτυπιεται στο πατωμα!!!! αυτα δεν τα εχει κανει ποτε!!!! οποτε κατι "καλο" αρπαξε απο το σχολειο!!! αυτα ειναι στο προγραμμα ελπιζω να ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα!!! που ειχες τη μικρη περσι?

φιλια

:)

 

 

ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΛΙΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑς ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΤΘΜΟ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδικος στθμος στο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-Δραπετσωνα

Καλησπερα σε ολους

Ψαχνω να μαθω πληροφοριες για παιδικους σταθμους κερατσινιου δραπετσωνας και θα ηθελα να μου στειλετε μυνημα οποιος ξερει ή εχει ιδια εμπειρια

 

Τα διαμαντακια στην Καλοκαιρινου

Σταθμουλης 25ης Μαρτιου

Ηλιακτιδα Αριστοφανου

κ.Καραχαλιου ΠΠ Γερμανου

Ζαβολακια Μακεδονιας

 

Περιμενω σχολια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...