Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

μπα δεν τον ξέρω...

τον Γκριμπίζη που λέει η nikol28 τον ξέρω σαν όνομα, εκεί θα πήγαινα αλλά αργούσε πολύ για ραντεβού και δεν μπορούσα να περιμένω 2 μήνες για να μου κάνει επιβεβαίωση εγκυμοσύνης :?:?:shock::shock:

 

Έτσι πήγα στον Σόρτση Ανδρέα...τέλειος...φανταστικός γιατρός, είμαι πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένη! Είναι στο Γένεσις και στο Διαβαλκανικό :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τον ξέρω...

τον Γκριμπίζη που λέει η nikol28 τον ξέρω σαν όνομα, εκεί θα πήγαινα αλλά αργούσε πολύ για ραντεβού και δεν μπορούσα να περιμένω 2 μήνες για να μου κάνει επιβεβαίωση εγκυμοσύνης :?:?:shock::shock:

 

Έτσι πήγα στον Σόρτση Ανδρέα...τέλειος...φανταστικός γιατρός, είμαι πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένη! Είναι στο Γένεσις και στο Διαβαλκανικό :wink:

 

 

όντως αργούν τα ραντεβού του, αλλά όταν πρόκειται για εγκυμοσύνη και τον ενημερώσεις τότε σε δέχεται στο γένεσις αμέσως :!:

Link to comment
Share on other sites

NIKOL 28 και εγω τον Γκριμπιζη εχω .Εχει πολυ κοσμο αλλα αξιζει Εγω γεννησα τον γιο μου με καισαρικη στο παπαγεωργιου .απιστευτα ευχαριστημενη και το ιδιο θα κανω με το καλο και στο δευτερο

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τον ξέρω...

τον Γκριμπίζη που λέει η nikol28 τον ξέρω σαν όνομα, εκεί θα πήγαινα αλλά αργούσε πολύ για ραντεβού και δεν μπορούσα να περιμένω 2 μήνες για να μου κάνει επιβεβαίωση εγκυμοσύνης :?:?:shock::shock:

 

Έτσι πήγα στον Σόρτση Ανδρέα...τέλειος...φανταστικός γιατρός, είμαι πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένη! Είναι στο Γένεσις και στο Διαβαλκανικό :wink:

 

 

όντως αργούν τα ραντεβού του, αλλά όταν πρόκειται για εγκυμοσύνη και τον ενημερώσεις τότε σε δέχεται στο γένεσις αμέσως :!:

 

εμένα πάντως η δεσποινίς στο τηλ. δεν μου είπε κάτι τέτοιο...πως αν πάω στο Γένεσις θα με δεχτεί...και γιατί δηλ. να μην με δεχτεί στο Ιατρείο του, αλλά στο Γένεσις ναι;;; Αυτά ακούω εδώ στην Ελλάδα και με πιάνει κρίση και μου έρχεται να τους σφάξω όλους :evil::evil:

 

Τώρα ούτως ή άλλως τον δικό μου γιατρό δεν τον αλλάζω με τίποτε :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά και από εμένα κορίτσια...... δε γνωρίζω τα προαναφεθέντα ονοματα των γιατρών σας.....εγώ πάω στης αδελφής μου τον γιατρό ...Κυριάκος Κελτιμλίδης , Καρόλου Ντηλ 6,......τον ξέρει καμιά σας?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Σόρτσης Ανδρέας...είναι στην Μητροπόλεως...

πάρα πολύ ευχαριστημένη...δεν τον αλλάζω με τίποτε :)

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Χατζηιωακειμιδης Χαραλαμπος , ενας απο τους καλυτερους επιστημονες και γιατρους και πολυ τελειος ανθρωπος οπου παντα ειναι εκει οποτε τον χρειαστεις ανα πασα ωρα και μερα , το κινητο του δεν κλινει ποτε και μπορει να καθεται με τις ωρες να σου εξηγει οτι σε απασχολει χωρις να κουραζεται . Στο ιατρειο του γινεται παντα πανικος και θυμαται παντα τις παραμικρες λεπτομερειες . Τον εμπιστευομαστε απολυτα και εγω και ο αντρας μου .

Link to comment
Share on other sites

Κυριαζίδης Γεώργιος Δημ. Γούναρη κάτι..........

Καλός έχω ακούσει πολύ καλά λόγια τώρα τι να σου πω θα δείξει μέχρι στιγμής πάντως όποτε χρειάστηκα κάτι ήταν εκεί........ :wink:

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπίλλη Ελένη. Ιατρείο στη Μητροπόλεως (κοντά στα Ηλύσια, δεν θυμάμαι αριθμό απ'έξω).

Παπαγεωργίου + Γενική Κλινική.

50 ευρώ/επίσκεψη + 1200 φυσιολογικός τοκετός.

Είμαι πολύ ευχαριστημένη, κυρίως επειδή είναι πολύ καλή επιστήμονας και λόγω της ακαδημαϊκής της ιδιότητας (επίκουρος στο Α.Π.Θ.) βρίσκεται πάντα στην πρώτη γραμμή της έρευνας.

Επίσης είναι ειδική σε προβλήματα γονιμότητας για όποια ενδιαφέρεται...

Link to comment
Share on other sites

Κατσίκης Ηλίας, Στρ. Καλλάρη (Ηλίσσια).Απλά άνθρωπος...

 

2/2012 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

 

Τον είχε η αδερφή μου!Δεν παίρνει καθόλου χρήματα στις επισκέψεις του,αλλά παίρνει στο τέλος ενα ποσό,αν θυμάμαι καλά 400 ή 600Ε.

Μαλιστα ο ανηψιός του εχει εδω στη Καβάλα ιατρείο. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σορτσης Ανδρεας ο καλυτερος γυναικολογος που υπαρχει!εκτος απο γυναικολογος ειναι κ ψυχολογος,ακουει οτι του λες κ ειναι παντα εκει για να σε απαντηση.τελειος!!!!sardelaki ξεχασα να σου απαντησω,οταν πηγα του ειπα για σενα.στην αρχη δεν καταλαβαι αλλα μετα σε θυμηθηκε.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...