Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαιυτήρας ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλη την παρέα!! Ψάχνω τον μαιευτήρα στο Αλεξάνδρας, τον Αλεξόπουλο Ευάγγελο. Θέλω να βρω το τηλέφωνο από το ιατρείο του και δεν μπορώ να το βρω πουθενά. Μήπως γνωρίζει κάποια-ος;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα , είμαι νέα στο φορουμ . θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας για τον κο Αλεξόπουλο, ειδικά αν κάποια είχε εμπειρία γέννας.

 

θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας καθώς όπως είπα είμαι νέα και με πάρα πολύ άγχος ... !!!

 

ευχαριστώ πολύ !

 

marycake το βρήκες το τηλέφωνο ?? θα σου στείλω πμ αύριο γιατί τώρα δεν το έχω πάνω μου ...

Link to comment
Share on other sites

εχω προσωπικη εμπειρια (τοκετο) ειμαι πολυ ευχαριστημενη. το τηλεφωνο της γραμματεως του για ραντεβου ειναι 6979967476. οτι αλλη πληροφορια στη διαθεση σας κοριτσια

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...