Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπέρα, ελπίζω να ρωτάω στο σχετικό θέμα. Μας έκαναν δώρο πέρυσι τέτοια εποχή περίπου αν θυμάμαι καλά τον ατμομάγειρα της avent τον οποίο τον είχανε πάρει από άμαζον. Τώρα άρχισε να κάνει έναν περίεργο ήχο το μπλέντερ του σαν κάτι να μην πάει καλά -παρόλο που αλέθει θεωρητικά κανονικά.Τι μπορώ να κάνω?Να τους πω να στείλουν μαιλ στο άμαζον?Δεν έχω ιδέα αν έχει εγγύηση και πόσο..Να πάρω την αντιπροσωπεία εδώ?Έχει συμβεί σε κανέναν?

 

Το έχω πάθει εγώ. Μην ανακατέψεις καθόλου το άμαζον. Μπες στο σάιτ της PHilips και δήλωσε τη συσκευή. Βρες τον πιο κοντινό σου αντιπρόσωπο. Πήγαινέ του τον ατμομάγειρα και εξήγησε το πρόβλημα, συμπληρώνεις κάτι χαρτιά και σε 1-2 εβδομάδες σου δίνουν ένα καινούριο. Εμάς μας έδωσαν πιο γρήγορα...

 

έντιτ :τώρα το είδα ότι πρόκειται για δώρο. Χρειάζεσαι οπωσδήποτε την απόδειξη αγοράς.

a9X0p3.pngmrSbp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμεις το ίδιο πρόβλημα είχαμε με έναν ατμομάγειρα της beaba και τους έστειλα email μέσω του amazon με τον κωδικό της παραγγελίας (είχε ήδη περάσει ένα εξάμηνο περίπου περίπου από την ημερομηνία αγοράς). Με ενημέρωσαν ότι καλύπτεται από διετή εγγύηση και μου είπαν να τους επιστρέψω τον ατμομάγειρα. Μου επέστρεψαν τα μεταφορικά και το κόστος αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ένα μου εμφανίζει, το μαύρο identity, το οποίο κ φοράω τώρα αυτή την στιγμή που σου γράφω.

Πολύ όμορφο παπούτσι, πρωτότυπο σχέδιο, αρέσει πολύ κ το τακουνι του ενδείκνυται για καθημερινή κ πολύωρη χρήση

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασικά ένα μου εμφανίζει, το μαύρο identity, το οποίο κ φοράω τώρα αυτή την στιγμή που σου γράφω.

Πολύ όμορφο παπούτσι, πρωτότυπο σχέδιο, αρέσει πολύ κ το τακουνι του ενδείκνυται για καθημερινή κ πολύωρη χρήση

a ναι σε καλα!!το αλλο ειναι το ιδιο αλλα σε πετρολ χρωμα;;δηλ να το παραγγειλω;; εισαι ευχαριστημενη ε;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε!

Γενικά να ξέρεις πως το http://www.myshoe.gr είναι αξιόπιστο μαγαζί, έχει δωρεάν αποστολή αλλά κ άμα δεν σου πετύχει το νούμερο, καλείς courier με δική τους χρέωση κ σου στέλνουν το σωστό νούμερο. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Σε κάποια παπούτσια, το πολύ φθηνό να ξέρεις είναι "ό,τι πληρώσεις παίρνεις" δλδ μπορεί να σου χαλάσουν αμέσως. Το έπαθα με 3 ζευγάρια nikki me. Τους ενημέρωσα εκνευρισμένοι, αμέσως μου ζήτησαν να τους τα επιστρέψω με δική τους χρέωση κ να πάρω οποιοδήποτε άλλο ζευγαρι ήθελα (έτσι πέτυχα το μαύρο identity). Κ μάλιστα επειδή το ένα ζευγάρι το είχα πετάξει, μου είπαν πως δεν πειράζει κ υπολόγισαν κ αυτουνού του παπουτσιού την αξία. Πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών, το σωστό να λέγεται!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μενα, ki ego eimai arketa euxaristimeni apo to myshoe alla mia fora i alitheia einai oti me eixan 2 ebdomades stin anamoni gia na mou epistrepsoun ena zeygari mpotes..ekei to paratravixan kai ta akousan kiolas giati den me eixan enimerosei gia tin exelixi katholou.

 

 

 

Ναι βρε!

Γενικά να ξέρεις πως το www.myshoe.gr είναι αξιόπιστο μαγαζί, έχει δωρεάν αποστολή αλλά κ άμα δεν σου πετύχει το νούμερο, καλείς courier με δική τους χρέωση κ σου στέλνουν το σωστό νούμερο. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Σε κάποια παπούτσια, το πολύ φθηνό να ξέρεις είναι "ό,τι πληρώσεις παίρνεις" δλδ μπορεί να σου χαλάσουν αμέσως. Το έπαθα με 3 ζευγάρια nikki me. Τους ενημέρωσα εκνευρισμένοι, αμέσως μου ζήτησαν να τους τα επιστρέψω με δική τους χρέωση κ να πάρω οποιοδήποτε άλλο ζευγαρι ήθελα (έτσι πέτυχα το μαύρο identity). Κ μάλιστα επειδή το ένα ζευγάρι το είχα πετάξει, μου είπαν πως δεν πειράζει κ υπολόγισαν κ αυτουνού του παπουτσιού την αξία. Πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών, το σωστό να λέγεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια πως θα βρω μια κοπελα που σε εξυπηρετει απο αγγλια για να μεταφερει πραγματα,νομιζω Κατερινα τη λενε?γιατι θελω να παραγγειλω απο elc εχει half price και ελλαδα δε στελνει

ελλαδα πανακριβα τα elc

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε στο site sportistas. Και εγώ απο εκεί πήρα για την μικρή μου!!

 

λοιπον αυτο εβλεπα εχθες και ελεγα να παραγγειλω αντικαταβολη.. ειναι αξιοπιστο? βλεπω δεν χρεωνει μεταφορικα...? για αντικαταβολη ξερεις αν χρεωνει κατι επιπλεον?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με αφορμή ένα άλλο ποστ στο θέμα σύγκριση φαρμακείων online, και επειδή δε μπορώ τη σπατάλη πια σε τούτη τη χώρα, βλέπω ότι το αφρόλουτρο που χρησιμοποιούμε για το μωρό μας (Weleda Calendula Κρεμώδες Βοτανόλουτρο Καλέντουλας για Μωρά και Παιδιά 200 ml.) το www.pharmacyone.gr το έχει -σε προνομιακή τιμή !!!- 17.92€ όταν εμείς το αγοράζουμε 1 χρόνο τώρα 7.84€ από το http://www.apo-rot.de/index_details.html?_filterartnr=4416950&_nav=suche&_random=547203949

 

Είναι κρίμα να σπαταλάμε τόσα λεφτά απλά για να ψωνίζουμε από την Ελλάδα... Πολύ κρίμα δυστυχώς.

 

Ελπίζω κάποιες κοπέλες που γνωρίζουν από internet shopping να δουν αυτό το σχόλιο και να το εκμεταλλευθούν! Εξάλλου αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης αυτού του φόρουμ πιστεύω: να μοιραζόμαστε γνώση μεταξύ μας πολύτιμη, που μόνες μας δε μπορούμε να τη βρούμε!

 

Τέλος, απλά να σας πω ότι εμείς από το http://www.apo-rot.de/ ψωνίζουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ακόμα και τις φρουτόκρεμες του μικρού και είναι άψογοι σε όλα τους!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτο εβλεπα εχθες και ελεγα να παραγγειλω αντικαταβολη.. ειναι αξιοπιστο? βλεπω δεν χρεωνει μεταφορικα...? για αντικαταβολη ξερεις αν χρεωνει κατι επιπλεον?

 

Οχι δεν σε χρεώνει τίποτα και ειναι άψογοι και γρήγοροι στην εξυπηρέτηση τους, εχω ηδη παραγγείλει δύο φορές και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες,

 

Είμαι νέα μέλλουσα μανούλα στο 1ο μας παιδάκι και ενδιαφέρομαι να ψωνίσω τη προίκα του μωρού μας, τα έπιπλα και το καρότσι στα οποία έχουμε καταλήξει από το site fatsules.gr που βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη σαν φυσικό κατάστημα.

Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ όποια κοπέλα γνωρίζει το site ή έχει ψωνίσει από εκεί να με ενημερώσει γιατί πραγματικά έχουν πολύ καλές τιμές για λίγες μέρες έως τέλη οκτώβρη και θα κάνουμε μεγάλη οικονομία αν τα πάρουμε με αυτό το τρόπο και όχι από κάποιο κατάστημα στη πόλη μας, που μας κάνουν ένα 10% μείωση ενώ στο fatsules.gr φτάνει στα 20% και σε κάποια 30%.

 

Σας ευχαριστώ πολύ, καλό βράδυ σε όλες μας !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλημερα

οταν λεει το amazon black friday deals ψαχνωντας για παιχνιδια για τη 2 ετων κορη μου(ξυλινα,κ.λ.π.) δεν ειδα διαφορες στις τιμες,το αντιθετο προσαυξηση καθε μερα

επισης καποια κοπελα ειχε βαλει ενα Link Με μια κοπελα που εκανε τελεια πλεχτα σκουφακια,κορδελες για μωρα,αλλα δε θυμαμαι τη σελιδα

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

οι τιμές του άμαζον αλλάζουν συχνά δεν έχει σχέση με το black friday. Προσφορές black friday βγαίνουν σε συγκεκριμένα προιόντα και την κάθε προσφορά την βλέπεις εδώ: http://www.amazon.co.uk/deals-offers-savings/b/ref=cs_top_nav_gb27?ie=UTF8&node=350613011. Ανοίγει η προσφορά σε συγκεκριμένη ώρα και την επιλέγεις σε αυτήν την σελίδα, αν είναι κάτι ενδιαφέρον φεύγει αμέσως ή διαφορετικά μενει για κάποια ώρα ανοιχτή η προσφορα. Τελειώνει αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...