Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφικος σταθμος Πιτσιρικουπολη


Recommended Posts

εχετε ακουστα για αυτον τον σταθμο? ειδα παρακατω οτι στην παλαια κοκκινια εχετε καλα λογια για την χαρα εκφραση κ δημιουργια ψαχνω οικονομικο και καλο και επισης να χε απο το κρατος αδεια αν εχετε ακουστα θα με βολευε εκει τριγυρω στην παλαια κοκκινια σταθμους αν εχετε ακουστα βοηθειστε:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι τις ειδα αλλα την μια λενε ετσι την αλλη αλλιως:confused: σιγουρα θα παω να δω και γω αλλα σκοπευω να παρω το προγραμμα της εετα και δεν μαρεσε που δεν παρεχουν σχολικο ενω τα παιρνουν απο το κρατος. σευχαριστω παντως θα πρεπει ν απερασω και γω απο κει. Αν ξερει κανεις αλλος προσφατα να με διευκολυνει με τις αποψεις και για αλλο σταθμο εκει τριγυρω νικαια παλαια κοκκινια

Link to comment
Share on other sites

ναι τις ειδα αλλα την μια λενε ετσι την αλλη αλλιως:confused: σιγουρα θα παω να δω και γω αλλα σκοπευω να παρω το προγραμμα της εετα και δεν μαρεσε που δεν παρεχουν σχολικο ενω τα παιρνουν απο το κρατος. σευχαριστω παντως θα πρεπει ν απερασω και γω απο κει. Αν ξερει κανεις αλλος προσφατα να με διευκολυνει με τις αποψεις και για αλλο σταθμο εκει τριγυρω νικαια παλαια κοκκινια

 

επισης πηρα τηλ στην πιτσιρικουπολη και ηθελαν να κλεισουν ραντεβου εκτος λειτουργιας δηλ απογευμα....υποπτο μου φανηκε η το κανουν ολοι ??

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι κακο αυτο ,εσυ θα ηθες να ειναι το παιδι σου στον παιδικο και να ερχετε ο καθε υποψηφος πελατης να διακοπτει και να βλεπει ....εμενα οχι .σε ενα δευτερο ραντεβου που θα ειναι πιο κοντα στο κλεισιμο της σημφωνιας μπορει να σου πουν να πας μια κανονικη ωρα .

απο τιμες τι ξερεις ?και εγω ψαχνω στην ιδια περιοχη .

 

οσο για τα επιδοτουμενα προγραμματα μαλλον θα σταματισουν λογο ...νο μανει νο χανει ...παει η κοινονικη προνια με το δευτερο μνημονιο ....

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στον πλουτο που εχα παει πριν τα χριστουγεννα μου ειχε κλεισει ραντευου το μεσιμερη αφου ειχαν φυγει τα παιδακια ετσι μπορεσαμε και μιλησαμε πιο ανετα ο μικρος μου περιεργαστικε τα παντα τα παιδια δεν αναστατθηκαν απο την εισβολη μας ....μας καλεσε να παμε στην γιορτη που θα ειχαν σε μερικες μερες για τα χριστουγεννα και ετσι θα εβλεπα και τις δασκαλες και τα παιδια και τους γονεις .Αυτο μου αρεσε παρα πολυ .

Μην στραβωνεις απο το πρωτο ραντευου μπορεις να ρωτησεις εσυ αν μπορεις να δεις πως ειναι η μπορει να στο προτεινει και ο σταθμος .

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites

στον πλουτο που εχα παει πριν τα χριστουγεννα μου ειχε κλεισει ραντευου το μεσιμερη αφου ειχαν φυγει τα παιδακια ετσι μπορεσαμε και μιλησαμε πιο ανετα ο μικρος μου περιεργαστικε τα παντα τα παιδια δεν αναστατθηκαν απο την εισβολη μας ....μας καλεσε να παμε στην γιορτη που θα ειχαν σε μερικες μερες για τα χριστουγεννα και ετσι θα εβλεπα και τις δασκαλες και τα παιδια και τους γονεις .Αυτο μου αρεσε παρα πολυ .

Μην στραβωνεις απο το πρωτο ραντευου μπορεις να ρωτησεις εσυ αν μπορεις να δεις πως ειναι η μπορει να στο προτεινει και ο σταθμος .[/quote

 

θα σου στηλω πμ μην νομιζουν οτι κανω και διαφημιση:rolleyes: στον πλουτο οχι δεν κοιταξα κοιταω αυτα που περνουν κ προγραμμα. Στο χαρα εκφραση και δημιουργια που μου παν απο απριλη να παω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,τελικα πηγατε στην πιτσιρικουπολη να τη δειτε απο κοντα;για τον πλουτο ποια ειναι η γνωμη σας;εχω αρχισει κι εγω κσι κοιταω.προς το παρον μονο στο πσλατακι εχω παει και εχω κλεισει να δω και το πολυχρωμο μπαλονι.Πολυ μακρυα βεβαια αλλα θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Η πιτσιρικουπολη είναι πάρα πολύ καλός παιδικός σταθμός. Εγώ πήγα το κοριτσάκι μου στα 2,5 και έμεινα καταευχαριστημένη. Οι δασκάλες είναι πάρα πολύ καλές, μαθαίνουν στα παιδιά αξίες και ήθος και ειδικά η δασκάλα που έχει τα προνήπια-νήπια είναι καταπληκτική. Δυστυχως, για λόγους οικονομικούς αναγκάστηκα να πάρω το παιδί μου και το έφερα πολύ βαρέως. Ακόμα δεν το έχω χωνέψει...ευτυχώς τα παιδιά προσαρμόζονται εύκολα και αυτό είναι που με παρηγορεί. Όποιος θέλει πληροφορίες ας μου στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...