Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

athensholidaypark MEC


Recommended Posts

Έχει πάει κάποιος εκεί;

Έχουμε εντυπώσεις να μάθουμε;

Σκεφτόμαστε να το επισκευφθούμε & θα ήθελα εκ των προτέρων να ακούσω γνώμες αν υπάρχουν.

Σας ευχαριστώ.

 

http://www.athensholidaypark.gr/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγορασα εισητηρια 4 ευρω από εδω: http://www.cheapis.gr/731249/deals/%CF%86%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%B9-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%AD%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1

 

εμεις θα παμε την αλλη εβδομαδα μάλλον, εχω την αισθηση ότι θα ειναι κατι σαν το χωριο του αη βασίλη που ειχε στηθεί εκει τα χριστουγεννα. ούτε ζεστη, ούτε κρύο, τα παιδιά όμως το ευχαριστήθηκαν, ειναι και στεγασμενο και δε θα μας φαει ο ήλιος.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

αγορασα εισητηρια 4 ευρω από εδω: http://www.cheapis.gr/731249/deals/%CF%86%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%B9-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%AD%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1

 

εμεις θα παμε την αλλη εβδομαδα μάλλον, εχω την αισθηση ότι θα ειναι κατι σαν το χωριο του αη βασίλη που ειχε στηθεί εκει τα χριστουγεννα. ούτε ζεστη, ούτε κρύο, τα παιδιά όμως το ευχαριστήθηκαν, ειναι και στεγασμενο και δε θα μας φαει ο ήλιος.

 

Αυτά πως τα αγοράζεις;Μέσω πιστωτικής;

Τα έχεις στα χέρια σου τα κουπόνια;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

πληρωνεις με τραπεζική καταθεση, πιστωτική ή paypal (εγω προτιμώ το τελευταιο). με το που ολοκληρωνεις την πληρωμή ερχεται στο μεηλ σου το ηλεκτρονικό εισητηριο με τον κωδικό

εχω παρει απο εκει κουπονια για παιδοτοπο, για ιππασία, για λουνα παρκ, για νεροτσουληθρες κλπ κλπ

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

πληρωνεις με τραπεζική καταθεση, πιστωτική ή paypal (εγω προτιμώ το τελευταιο). με το που ολοκληρωνεις την πληρωμή ερχεται στο μεηλ σου το ηλεκτρονικό εισητηριο με τον κωδικό

εχω παρει απο εκει κουπονια για παιδοτοπο, για ιππασία, για λουνα παρκ, για νεροτσουληθρες κλπ κλπ

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τον κόπο σου!Να'σαι καλά!

Θα το ψάξω & γω,να πω την αλήθεια μου δεν τα ξέρω αυτά καλά,αλλά βλέπω & σε άλλα πράγματα μεγάλες διαφορές στις τιμές!

Θα αρχίσω να οργανώνομαι! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγαμε εμεις ηταν πολυ ωραια..μερα κυριακη δεν ειχε παρα πολυ κοσμο εμπαινες ανετα στα παιχνιδια ηταν σαν ενα μεγαλο λουνα παρκ..με καρτ καορυσελ και πολλα πολλα παιχνιδια...γυρω στις 7,30 βγηκαν και οι χαnαzoo...εμεις πηγαμε στις 4 και φυγαμε στις 11 και αυτο γιατι εκλεινε

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε εμεις ηταν πολυ ωραια..μερα κυριακη δεν ειχε παρα πολυ κοσμο εμπαινες ανετα στα παιχνιδια ηταν σαν ενα μεγαλο λουνα παρκ..με καρτ καορυσελ και πολλα πολλα παιχνιδια...γυρω στις 7,30 βγηκαν και οι χαnαzoo...εμεις πηγαμε στις 4 και φυγαμε στις 11 και αυτο γιατι εκλεινε

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από το cheapis πήρα εισητήρια και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Να ξέρεις πως πληρώνουν όσοι μπουν, όχι μόνο τα παιδιά, κι ότι υπάρχουν και 4-5 παιχνίδια που πληρώνονται ξεχωριστά.

Κατά τα άλλα, είναι όπως το περιέγραψαν και οι άλλες κοπέλες: ένα μεγάλο λούνα-πάρκ εσωτερικού χώρου.

Μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου κάλτσες!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω μια ερώτηση: το athens holiday parc από ποια ηλικία και μετά ενδείκνυται; Μας πρότειναν να πάμε αλλά ο μικρός μου είναι μόλις 17 μηνών. Αξίζει να τον πάω ή θα ταλαιπωρηθεί χωρίς να μπορεί να χαρεί τα παιχνίδια;

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ειναι μικρούλης, πού να τον βαλεις, αντε να μπει (μαζί σου) στο τρενακι ή στο καρουζελ (αν δε φοβηθει). Σ' αυτην την ηλικια πιο πολυ θα ευχαριστηθεί σε μια παιδικη χαρα ή με ενα κουβαδάκι στην άμμο. :-)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουμε παει 2 φορες, φετος...

 

μπορεις να περασεις πολλες ωρες εκει, κ τις 2 φορες εμεις πηγαμε απογευμα δεν ειχε πολυ κοσμο..

 

 

εχει πολλες δραστηριοτητες για τα παιδια, (δεν το συστηνω για πολυ μικρα παιδακια, δεν θα εχουν να κανουν πολλα πραγματα)

 

η δικη μου που ειναι σχεδον 5, εκανε τα περισσοτερα, καποια δεν ειναι για την ηλικια της ακομα

 

εχει καφετεριες μεσα, εχει σταντς για παγωτο, σουβλακι, πιτσα , κλπ..

 

προσοχη στην εισοδο:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχα τι εγινε φιστικάκι μπηκες απ την ψυχεδελική είσοδο? :P

 

Πήγαμε κι εμείς, μια χαρά ήταν, νομιζω οτι ειναι ιδανικά για λιγο μεγαλύτερα παιδάκια 6,7 χρονων, παντως το βρηκα πολύ πιο οργανωμένο από το χωριο του Άη Βασίλη, πιο φωτεινό και με πιο πολλά παιχνίδια.

Ελλειπώς μελετημένη εως επικίνδυνη θα χαρακτήριζα την πισίνα με τα μπαλάκια (ball pool παιχνίδι νούμερο 35), ο γιος μου με υψος 1,12 μετα δυσκολίας περασε απ τη μια μεριά στην άλλη (οκ του φανηκε αστειο και διασκέδαζε), αλλά η κόρη μου με ύψος 1 μετρο μπηκε μεσα και βουλιαξε μεχρι τον λαιμό, δεν ειχε σταθερό πατωμα, αλλά διχτυ και ειναι αδυνατον για μικρά παιδάκια να μετακινηθούν, αναγκάστηκα να μπω εγω μεσα να την βγάλω! Θα επρεπε να υπαρχει προειδοποίηση, δεν ειναι παιχνίδι για μικρά παιδιά.

Κατα τ' αλλα οκ, καλά περασανε τα πιτσιρίκια, ήμασταν κι εμεις πολλέεες ωρες εκεί (ούτε και θυμαμαι, νομίζω πήγαμε 2 και φύγαμε 7), θα καθομασταν κι άλλο, αλλά κουράστηκε.. ο μπαμπάς μας :lol:

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...