Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Κατια81 μου, εγω παρηγγειλα απο dhgate και επειδη βιαζομουν γιατι καθυστερησα μηπως αδυνατισω (τελικα δεν αδυνατισα-μονο χρονο εχασα απο την παραγγελια) τους ρωτησα πριν παραγγειλω (απαντουσαν αμεσως κ πολυ ευγενικα) τους ειπα για ποτε το θελω και μεσα σε 26 ημερες ηρθαν τα φορεματα (και 2 μερες νωριτερα απο ο,τι μου υποσχεθηκαν) ! Απλα εδωσα φιξ νουμερο απο την αρχη (εχει ενα ρισκο) για να μην τους καθυστερησω παραπανω...Τι να σου πω? Αυτη ειναι η εμπειρια μου...Αλλιως μετα, μαγαζια που το φορας και ξερεις τι σου παει και τι σου κανει.Μην αγχεσαι,θα βρεις!

Mamaxrysa...εγραψα και πιο πανω αν ξερει καποια να μου πει πως να επισυναψω φωτο που μου εστειλαν απο τον γαμο(ερασιτεχνικη ληψη) γιατι δεν θελω να την ανεβασω πρωτα σε σιτε επειδη δεν μπορω να απομονωσω τα μουτρα μου:D

 

Bασω ανοιξε την φωτο με το πρόγραμμα ζωγραφικης(δεξι κλικ-ανοιγμα με-ζωγραφικη) μουτζουρωσε το πρόσωπο σωσε την σε αλλο αρχειο και ανεβασε την μετα μεσω imageshack

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Bασω ανοιξε την φωτο με το πρόγραμμα ζωγραφικης(δεξι κλικ-ανοιγμα με-ζωγραφικη) μουτζουρωσε το πρόσωπο σωσε την σε αλλο αρχειο και ανεβασε την μετα μεσω imageshack

Οκ!! Ξεκιναω τωρα!!!Ευχαριστωωωωω

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ νομιζω κατι βγηκε,ε?? Το φορεμα τελειο,δεν εκανα καμια μετατροπη ή παρεμβαση.Εκει το φοραω χωρις πασουμι ακομα (για να μην κουραστω), το κραταω στο χερι. Ειχα συνδυασει κι αυτο το χρυσο βραχιολι με φυλλα και ειχα και τα νυχακια μου πολυ αραία!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωγραφισα παλι!!!!Χαχα Το μονο να βγηκε σωστο το μεγεθος και να φαινεται!!

http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc04440.png/

για να δουμε...φαινεται???

 

Ααααα όλα κι όλα ! Νομίζω, τελικά, πως το φόρεμα δείχνει πιο ωραίο πάνω σου από ότι στο site... αλήθεια στο λέω (εμένα μου άρεσε περισσότερο το μωβ)... τελικά και σαν χρώμα σου πηγαίνει περισσότερο !

Κούκλα ! Πάντα Άξιοι !!!

...Και το παπούτσι σούπερ, δεν το συζητώ !:-P

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

σου παει υπεροχα!!!!!!!

 

Ααααα όλα κι όλα ! Νομίζω, τελικά, πως το φόρεμα δείχνει πιο ωραίο πάνω σου από ότι στο site... αλήθεια στο λέω (εμένα μου άρεσε περισσότερο το μωβ)... τελικά και σαν χρώμα σου πηγαίνει περισσότερο !

Κούκλα ! Πάντα Άξιοι !!!

...Και το παπούτσι σούπερ, δεν το συζητώ !:-P

Kοριτσακια σας ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι να ειχα προλαβει πριν το γαμο να σας τα δειξω γιατι εχετε γουστο!! Θα βαλω τον αντρα μου να με βγαλει και με το μωβ να το δειτε. Και παλι σας ευχαριστω πολυ για ολο τον καιρο που σας απασχολησα και για τα καλα σας λογια, τωρα!!!!Σμουτς!!!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωγραφισα παλι!!!!Χαχα Το μονο να βγηκε σωστο το μεγεθος και να φαινεται!!

http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc04440.png/

για να δουμε...φαινεται???

 

 

Ουαουυυυυυυυυυ...............τελειοοοο!!!!!Κουκλα!!!Ειναι οπως το δειχνει στο σαιτ.....μπραβο!!!!Τι ωραια.......ακομα απορω γιατι δεν μπορουσαν να φτιαξουν το δικο μου φορεμα!!! (αχρηστοι...):confused:

Ασχετο αλλα γελασα πολυ με το μονταζ του προσωπου σου!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι θα σου προτεινα να παρεις τον αντρα σου ενα Σαββατο πρωι και να ερθετε Αθήνα να το δεις απο κοντα να το δοκιμασεις αν σου πάει και το κυριοτερο ετοιμοπαράδοτο :lol::lol:

Αν θες μπορω να σου προτεινω μερικα μαγαζιά!

 

Δεν μου προτεινεις τιποτα καλου κακου;;;;;;!!!!!:lol:Απο Αθηνα δεν ξερω τιποτα!!!

 

Κατια81 μου, εγω παρηγγειλα απο dhgate και επειδη βιαζομουν γιατι καθυστερησα μηπως αδυνατισω (τελικα δεν αδυνατισα-μονο χρονο εχασα απο την παραγγελια) τους ρωτησα πριν παραγγειλω (απαντουσαν αμεσως κ πολυ ευγενικα) τους ειπα για ποτε το θελω και μεσα σε 26 ημερες ηρθαν τα φορεματα (και 2 μερες νωριτερα απο ο,τι μου υποσχεθηκαν) ! Απλα εδωσα φιξ νουμερο απο την αρχη (εχει ενα ρισκο) για να μην τους καθυστερησω παραπανω...Τι να σου πω? Αυτη ειναι η εμπειρια μου...Αλλιως μετα, μαγαζια που το φορας και ξερεις τι σου παει και τι σου κανει.Μην αγχεσαι,θα βρεις!

 

Να σου την αληθεια σε αυτο το σαιτ που λες βρηκα τυχαια το ιδιο φορεμα με αυτο που ειχα παραγγειλει και επαθα πλακα!!!!Εστειλα εμαιλ και τους ρωτησα εαν το παραγγειλω ....θα ειναι οπως το βλεπω στην φωτο;;;;;μου απαντησαν οτι δεν καταλαβαινουν τι εννοω και τους απαντησα την αληθεια.....οτι δηλαδη το ειχα παραγγειλει απο αλλο σαιτ και δεν μου το εραψαν οπως το δειχνουν καμια σχεση και οτι θελω να το παραγγειλω σε αυτους με την προυποθεση να ειναι οπως το βλεπω στην φωτο!!!!!Δεν πηρα ποτε απαντηση δυστυχως!!!!!:(Δεν ξερω εαν εκανα ασχημα που τους ειπα την αληθεια και τους ενοχλησε ή στην τελικη μηπως ουτε αυτοι θα μπορουσαν να το ραψουν ακριβως!!!τι να πω....αλλα απογοητευτηκα!!!!

Αυτο που καταλαβα (αφου την πατησα) ειναι οτι ολα αυτα τα κινεζικα σαιτ κανουν απλες αντιγραφες αυτων των ρουχων που δειχνουν!!!!

Εγω μαλλον επεσα στην περιπτωση που ηταν δυσκολη η αντιγραφη;;;;τι να πω;;;Εαν σας βαλω την φωτο που μου εστειλαν το φορεμα τελειομενο θα γελατε!!!!!Αληθεια......μια φτηνη αντιγραφη αλλα πολυ χαλια!!!!

Εγω νομιζα οτι ειναι δικα τους τα σχεδια και τα ραβουν κατα παραγγελια!!!τρομαρα μουυυυυυ!!!!!:lol::lol::lol:

Τελος παντων.....ηθελα να γλιτωσω καποια χρηματα γιατι τραβαμε κι εμεις ζορια αλλα απετυχα!!!!Να παω να κοιταξω φορεματα εδω στην περιοχη μου,αλλα κατω απο 300 ευρω δεν θα βρω.....:(.....ειναι λιγο τσιμπημενα!!!!

 

Τωρα τι να κανω να ψαξω λες παλι στο dhgate;;;;

Link to comment
Share on other sites

Βάσω, κούκλα, τι να πω...τα είπαν όλα οι κοπέλες. Τελικά, δεν ήταν πολύ κίτρινο το φόρεμα, προς μπρονζέ έφερνε.... Το παπούτσι φοβερό!

Κάτια μου, δεν αγοράζεις λέω γω να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο; Κάποια άλλη στιγμή θα σου δοθεί η ευκαιρία να παραγγείλεις. Τώρα είναι λίγο επίφοβο... έχεις ένα μήνα μόνο περιθώριο. Πόσο θα στοίχιζε αυτό που είχες παραγγείλει συνολικά;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

ουάου εισαι καρακουκλαρα! :)

καλα εκανε ο άντρας σου και επεμενε για το χρυσό, σου πάει παρα πολυ!

αλλα και το μακιγιάζ... πρώτο! χιχι! :D :D

Ειναι επαγγελματικο το μακιγιαζ,σας παρακαλω!!:D:D

 

ΒΑασω ειναι πολύ ωραιο!!!!!Τελειο!!!Οντως δειχνει ωραιότερο επάνω σου!

Ευχαριστω για τα καλα λογια και που με βοηθησες την αχρηστη να ανεβασω φωτο και να σας δειξω το ταλεντο μου!!χαχα

 

Ουαουυυυυυυυυυ...............τελειοοοο!!!!!Κουκλα!!!Ειναι οπως το δειχνει στο σαιτ.....μπραβο!!!!Τι ωραια.......ακομα απορω γιατι δεν μπορουσαν να φτιαξουν το δικο μου φορεμα!!! (αχρηστοι...):confused:

Ασχετο αλλα γελασα πολυ με το μονταζ του προσωπου σου!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!

Μηπως βρε Κατια μου, ετυχες σε κακο πωλητη? Με μικρο φιντμπακ? Μη σε παρω στο λαιμο μου αλλα εμενα ο πωλητης απο το dhgate, λεγεται sarahbridal και δεν ειχα κανενα παραπονο ουτε στην επικοινωνια ουτε στο χρονο παραδοσης ουτε στο υλικο...Τι να σου πω...

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

...Επισης Κατια μου, τωρα που το θυμηθηκα!!:idea: Μου ειχε προτεινει μια κοπελα απο το φορουμ ενα μαγαζι (με μικρη βιτρινα που μεσα εχει ωραια κομματια και φθηνα ομως!!!) στο Παγκρατι. Εγω δεν αξιωθηκα να παω. Που μενεις?? Να κοιταξω τα μηνυματα μου να το βρω??? Και στην τελικη-ΧΩΡΙΣ παρεξηγηση και με ολο το θαρρος...ασε θα στο στειλω με πμ!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάτια μου, δεν αγοράζεις λέω γω να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο; Κάποια άλλη στιγμή θα σου δοθεί η ευκαιρία να παραγγείλεις. Τώρα είναι λίγο επίφοβο... έχεις ένα μήνα μόνο περιθώριο. Πόσο θα στοίχιζε αυτό που είχες παραγγείλει συνολικά;

 

 

Στο τελος αυτο βλεπω να κανω.....βεβαια μου κοστιζε μαζι με τα μεταφορικα 120 ευρω!!!!Με τετοια τιμη δεν νομιζω να βρω κατι αναλογο!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

κατια και γω Κόρινθο μένω..βαφτίζω το κοριτσάκι μου την άλλη Κυριακή.επειδή δεν είχα πολύ χρόνο..πήρα ένα το οποίο δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε..αλλά είναι ωραίο.σε ροζ του σαπιου μήλου ανοιχτό, μάξι, απλό με μία ζωνίτσα μάυρη κάτω από το στήθος. το πήρα από ένα μαγαζί που λέγεται Modelo στον πεζόδρομο κοντά στην Εθνική.το next είχε κάποια στο στυλ που θες (μέτρια γενικώς) και σε ένα άλλο που είναι προς τις γραμμές του τρένου στο μπιλιάρδο),πήγαινε ρίξε μια ματιά.στην Ναις ωραία ήταν τα σίνεμα..αλλά 1000 και πάνω!έπαθα εγκεφαλικό!είδα ένα τέλειο στον Ασλάνη (στο λιμάνι κοντά) αλλά δεν μου άρεσε το χρώμα (ασημί).μετά πολύ τσαχπινικα έχει το ici..kai ένα άλλο δίπλα..(ακριβούτσικα αλλά έχει 30% έκπτωση σε κάποια).καλά ψώνια.και με το καλό η βάφτιση

Link to comment
Share on other sites

...Επισης Κατια μου, τωρα που το θυμηθηκα!!:idea: Μου ειχε προτεινει μια κοπελα απο το φορουμ ενα μαγαζι (με μικρη βιτρινα που μεσα εχει ωραια κομματια και φθηνα ομως!!!) στο Παγκρατι. Εγω δεν αξιωθηκα να παω. Που μενεις?? Να κοιταξω τα μηνυματα μου να το βρω??? Και στην τελικη-ΧΩΡΙΣ παρεξηγηση και με ολο το θαρρος...ασε θα στο στειλω με πμ!

 

 

στειλε μου !

 

κατια και γω Κόρινθο μένω..βαφτίζω το κοριτσάκι μου την άλλη Κυριακή.επειδή δεν είχα πολύ χρόνο..πήρα ένα το οποίο δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε..αλλά είναι ωραίο.σε ροζ του σαπιου μήλου ανοιχτό, μάξι, απλό με μία ζωνίτσα μάυρη κάτω από το στήθος. το πήρα από ένα μαγαζί που λέγεται Modelo στον πεζόδρομο κοντά στην Εθνική.το next είχε κάποια στο στυλ που θες (μέτρια γενικώς) και σε ένα άλλο που είναι προς τις γραμμές του τρένου στο μπιλιάρδο),πήγαινε ρίξε μια ματιά.στην Ναις ωραία ήταν τα σίνεμα..αλλά 1000 και πάνω!έπαθα εγκεφαλικό!είδα ένα τέλειο στον Ασλάνη (στο λιμάνι κοντά) αλλά δεν μου άρεσε το χρώμα (ασημί).μετά πολύ τσαχπινικα έχει το ici..kai ένα άλλο δίπλα..(ακριβούτσικα αλλά έχει 30% έκπτωση σε κάποια).καλά ψώνια.και με το καλό η βάφτιση

 

Θα αρχισω να ψαχνω!!!Το "μοντελο" το εχω χτησει βρε!!!:lol::lol::lol::lol:Καποια εποχη ολο του Μητροπουλου ψωνιζα!!!

Θα παω παντως σε ολα....απλα ελεγα μηπως γλιτωνα κατι!!!:rolleyes:

Σ ευχαριστω πολυ παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχες Σεπτεμβρη γινεται η γαμοβαφτιση του αδερφου μου και μου αρεσε πολυ αυτο

http://www.wholesale-dress.net/goods.php?id=1298853

και αυτο

http://www.wholesale-dress.net/floral-nice-short-formal-dress-pink-g1298874.html

θα ειμαι περιπου 6μηνων τοτε.Τι λετε?Αλλα σχετικα με το site δεν ξερω....

 

 

 

καλύτερα κάνε σαν αυτό της Μπεκαμ:lol::lol:

6 μηνων θα σε σφίγγουν και θα είσαι σαν τουρτα με φρουφρου.....

χαχαχα στο λεω εγω που ειμαι 8 μηνων χαχαχααχ:lol::lol:

 

vasso st τἐλειο το φόρεμα σου......;)

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσω,το φόρεμα,το παπούτσι,αλλά και το νύχι είναι απλά τέλεια!!Και εσύ είσαι κουκλάρα και κορμάρα!!!Πάντα άξιοι να είστε κοπέλα μου!!!

Α...και η κόκκινη μύτη σου πάει πολύ!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

vasso st τἐλειο το φόρεμα σου......;)

Σε ευχαριστω μαμα του Θωμα!!

 

Βάσω,το φόρεμα,το παπούτσι,αλλά και το νύχι είναι απλά τέλεια!!Και εσύ είσαι κουκλάρα και κορμάρα!!!Πάντα άξιοι να είστε κοπέλα μου!!!

Α...και η κόκκινη μύτη σου πάει πολύ!!!:lol::lol::lol::lol:

Με εκανες και γελασα!!!Σε ευχαριστω πολυ και εσεις κοριτσια να χαιρεστε τις οικογενειες σας με υγεια & αγαπη!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...