Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μπορω να βρω.............


Vann

Recommended Posts

Θεμα,βαφτιζω τον γιο μου τον Μαιο κ δεν ξερω τι θεμα να κανω,δεν θα ηθελα να βαλω ουτε μικρο πριγκηπα ουτε πειρατες,κ ολα τα μαγαζια αυτα τα δυο θεματα εχουν

Κοριτσια please πειτε μου ιδεες γιατι εγω δεν μπορω να σκεφτω τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαλλον θα πρέπει να μας πεις πως περίπου εχεις ονειρευτεί εσύ την βάφτιση για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε .

Ποιο είναι το χρώμα που θα ήθελες να υπάρχει , το κλίμα που θα θες να δώσεις στους καλεσμένους ?????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι χρωμα θα προτιμουσα απο την στιγμη που δεν εχω βρει θεμα,δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου,παντως ο πιτερ παν μου ακουγεται πολυ καλο,θα βρω ομως προσκλητηρια κ μπουμπουνιερες σχετικα με το θεμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το θες κατι ρομαντικο???? κατι σε καρτουν...?? κατι σε εντονα χρωματα? κατι σε παστελ?

 

θεματα υπαρχουν πολλα....

μικυ, πητερ παν, ποδοσφαιρο, ιπποτες, καστρα, βατραχος,

 

δες κι εδω http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=42672

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ρομαντικο δεν θα το ηθελα,απλα θα ηθελα κατι πιο ασυνηθιστο,παντως ο πητερ παν ηταν πολυ καλη ιδεα σημερα θα ψαξω μηπως μπορω να βρω κατι σχετικο,κοριτσια σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ένα πολύ προτότυπο που είχα κάνει εγώ ήταν βάφτιση χωρίς θέμα:P

ήταν αρχές Σεπτέμβρη και παίξαμε με στάρυα, ξύλο,κανέλλες όλόκληρες και διάφορα έντονα χρώματα...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

O πητερ παν ειναι κατι που δεν εχει πολυχρησιμοποιηθει και μπορεις να βρεις πολυ ωραια χρωματα να συνδυασεις. Εγω το εχω στο μυαλο μου και για την δικη μας βαπτηση αλλα και για το αγοριστικο δωματιο που θα του φτοιαξω οταν μεγαλωσει λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον καταστάλλαξες σε πήτερ παν, πήγαινε σε κατάστημα με προσκλητήρια κ στο αντίστοιχο με μπομπονιέρες και ζήτα συγκεκριμένα αυτό που θες ή κάνε παραγγελία. Τα χρώματα που θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις είναι νομίζω το πράσινο και το θαλασσί.

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη εχω ξετρελαθει με το θεμα να ειναι πητερ παν μιλησα με μια εταιρια κ μου ειπε οτι μπορει να μου φτιαξει μπουμπουνιερες αρκει να αναλαβει πακετο ολη την βαφτιση,δεν ξερω απο τιμες πως ειναι γιατι δεν μπορεσε να μου πει,μου εκλεισε ραντεβου την αλλη εβδομαδα,ελπιζω να μην ειναι πολυ ακριβα.

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ιδεες σας.Μαρκο Πολο ειχες πολυ ωραια ιδεα,εαν θες να βαψεις το δωματιο του μικρου εχω μια φιλη μου που ειναι ζωγραφος κ ισως να μπορουσε να σε βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Aπο την ιδεα του πιτερ παν εμπνευστηκα και εγω και σκεφτηκα τα ξωτικα του δασους που ειναι δυσκολο θεμα αλλα καταφερα και το εστησα τελικα. Οχι ασχημα ξωτικα αλλα τα καλα ξωτικα τον Βελανιδη τον ροδουλη και αλλα.

 

Το παρτυ μετα την βαπτιση θα γινει στον κηπο της εκκλησιας που εχει δεντρα και ταιριαζει με το θεμα σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Το δωματιο θα το αλλαξω οταν μεγαλωσει λιγο και απο βρεφικο θα το κανω αγοριστικο αλλα δωσε μου το τηλ να το εχω οταν ερθει η ωρα. Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι τέλειο το θέμα σας!!! πιστεύω θα βρεις σχετικά αντικείμενα που θα χρειαστείς, αν έχεις νεότερα από την εταιρεία πες το μας μήπως μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε για οτιδήποτε χρειαστείς!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα τελικα με την εταιρια δεν εγινε τιποτα γιατι δεν μου αρεσε τιποτα απο αυτα που μου προτεινε κ δεν μου εμοιαζε τιποτα απο αυτα που μου εδειξαν με πητερ παν,αυτο που εκανα ηταν στα προσκλητηρια κατεβασα κατι φωτο απο το ιντερνετ κ μου εβαλε πανω στο προσκλητηριο κ στον φακελο το οποιο το πληρωσα 2,25.

Μετα για μπουμπουνιερες πηγα σε εναν τυπογραφο-γραφιστα μαζι με τις φωτο κ θα μου κανει σε καμβα 25χ18 διασταση πινακακια με τον πητερ παν μου πανε 3ευρω το ενα χωρις κουφετα,κ για τους μεγαλε\ους μπουμπουνιερες θα βαλω ενα κουτι καρω κ πουα διασταση 10χ10χ10 παραγγελια αλλα 3ευρω το ενα.Στην εκκλησια θα εχω εναν πητερ παν να μοιρασει τις μπουμπουνιερες γιατι ο παππας δεν με αφηνει να στολισω τιποτα,κοριτσια αυτες ηταν οι ιδεες μου εαν εχετε καμια αλλη πολυ ευχαριστως,α ξεχασα τα γλυφιτζουρια που θα ειναι τυλιγμενα με λαχανι κ γαλαζια γαζα ωστε να κολλαει με το θεμα μας

Link to comment
Share on other sites

Des auto idea gia glikakia me thema peter pan,

http://farm4.static.flickr.com/3258/2314450699_540ba7ae12_o_d.jpg

Gia bobonieres tha mporouses na baleis mpaoulakia thisaurou gia ta paidia h kanena koutaki san auta pou deixnei edw

http://www.familyshoppingbag.com/tinkerbell_and_peterpan_printables.htm

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα γλυκακια τα ειχε κανει για μενα η κοπελα,γιατι της ειχα πει αν μπορει να μου κανει κατι σχετικο, οπως ειχα μιλησει κ με την σκετη γλυκα που η κοπελα ειναι απλα τελειααααααααααααα,το κακο ηταν οτι επειδη θα ερχοντουσαν απο Λαρισα μπορει να ειχαμε απωλειες κ φοβηθηκα να τα παραγγειλω

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μαρζιπαν ειναι ζαχαροπαστα

H zaxaropasta halaei? Einai auto me to aspradi augou kai tin zahari?

Gia glika mporeis na dwseis cookies pou mporoun na stolistoun wraia? i stis baftiseis dinoun sigkekrimeno tipo glikou?

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...