Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερα σας!!!!!Ο γιος μου ειναι 5 μηνων και σημερα με εχει ανησυχησει αρκετα...Δεν ανταποκρινεται στους θορυβους κ οταν του μιλας δεν γυριζει να δει απο που ερχεται η φωνη...Γενικα εχει μια γκρινια τις τελευταιες μερες λογω δοντιων αλλα αυτο πρωτη μερα μου το κανει....Λετε απλα να ειναι τυχαιο?Σας εχει συμβει?Θα δω κ αυριο πως θα ειναι και αναλογα θα ενημερωσω την παιδιατρο η ωρλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως είχε πολύ συνάχι τους προηγούμενους μήνες και μάζεψαν υγρό τα αυτιά του (εκκριτική ωτίτιδα); Αυτός είναι ο πιο συνηθισμένος λόγος παροδικής βαρηκοϊας στα παιδιά. Δες τον λίγο κι αν συνεχίσει, να πας αύριο οπωσδήποτε σε παιδοωριλά, ο παιδίατρος δεν έχει τα κατάλληλα μηχανήματα για να αξιολογήσει την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!!!Ο γιος μου ειναι 5 μηνων και σημερα με εχει ανησυχησει αρκετα...Δεν ανταποκρινεται στους θορυβους κ οταν του μιλας δεν γυριζει να δει απο που ερχεται η φωνη...Γενικα εχει μια γκρινια τις τελευταιες μερες λογω δοντιων αλλα αυτο πρωτη μερα μου το κανει....Λετε απλα να ειναι τυχαιο?Σας εχει συμβει?Θα δω κ αυριο πως θα ειναι και αναλογα θα ενημερωσω την παιδιατρο η ωρλ

Κορίτσι και εγώ ειχα ανησυχησει γιατι ο δικος μου ως πολυ προωρος ηταν στο μικροσκόπιο μας.Του χτυπουσα τα χέρια κ του φώναζα κ μερικες φορες δεν γυρνούσε,όχι πάντα.Τελικα του καναμε ακουογραμμα το οποιο επρεπε να γινει στο νοσοκομειο αλλά ειχε χαλάσει το μηχανημά τους και όλα ητνα καλά.Ο καλυτερος έλεγχος μου ειπε ο γιατρος ειναι το ξαφνικο χτύπημα των χεριων.Δες το όπως και να εχει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...