Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ξύλινα έπιπλα βεράντας


Recommended Posts

Θέλω να πάρω ξύλινα έπιπλα βεράντας . Εχετε κάποιο μαγαζί να προτείνετε ?

Μένω Καλλιθέα και θέλω να κινηθώ σε γύρω περιοχές . Πήγα στο seasons στην Καλλιθέα , αλλα δεν πήγα κάπου αλλού να συγκρίνω ποιότητα και τιμές .

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς πήραμε από τα pallet stores που είναι στα Γλυκά Νερά. Τραπέζι και 4 καρέκλες. Γενικά έχει και αλλού pallet stores, ισως εχει κοντα στην περιοχη σου, δεν ξερω.. Ειναί ωραία και απο ποιοτητα μια χαρα μου φαίνονται και απο τιμη το ίδιο.

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ από τα pallet είχα πάρει το σιδερένιο τραπέζι με το γυαλί από πάνω και τις 2 καρέκλες 200 ευρώ όλα μαζί και είναι ετοιμόροπα πλέον και τα έχω και μόνο 3 χρόνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Eμείς τα είχαμε πάρει από την εταιρεία ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ στη Νέα Σμύρνη, αλλά αν κάποια στιγμή μας χαλάσουν (που δε το βλέπω, μετά από 8 χρόνια είναι μια χαρά) θα προτιμήσω κάτι άλλο. Γιατί τα ξύλινα θέλουν πολύ περιποίηση, βάψιμο κάθε χρόνο και προστασία με νάϋλον το χειμώνα. Γιατί να κάνω δύσκολη τη ζωή μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ από τα pallet είχα πάρει το σιδερένιο τραπέζι με το γυαλί από πάνω και τις 2 καρέκλες 200 ευρώ όλα μαζί και είναι ετοιμόροπα πλέον και τα έχω και μόνο 3 χρόνια!!!

 

Τι να σου πω, το ξερω δεν φημιζεται για την φοβερη ποιοτητα το συγκεκριμένο μαγαζι, όμως εγω προς το παρόν δεν έχω πρόβλημα αν και τα έχω μόνο 2 χρόνια. Πραγματικά δεν θυμαμαι πόσο εκαναν, θυμαμαι ότι ήταν σχετικά καλα όμως. Θα δείξει ο χρόνος!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eμείς τα είχαμε πάρει από την εταιρεία ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ στη Νέα Σμύρνη, αλλά αν κάποια στιγμή μας χαλάσουν (που δε το βλέπω, μετά από 8 χρόνια είναι μια χαρά) θα προτιμήσω κάτι άλλο. Γιατί τα ξύλινα θέλουν πολύ περιποίηση, βάψιμο κάθε χρόνο και προστασία με νάϋλον το χειμώνα. Γιατί να κάνω δύσκολη τη ζωή μου?

 

Και τι αλλο να πάρεις ? Πλαστικα ?

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ανδρεαδης εχει και στο μοσχατο.μεγαλη ποικιλια και καλες τιμες.εχουμε παρει τραπεζι και καρεκλες και η μητερα μου και μειναμε ευχαριστημενοι.ξυλινα πηραμε και εμεις,περυσι μαλιστα τα δικα μου τα περασα με ειδικο υγρο(σαν διαφανο βερνικι-λουστρο) με πινελο και εγιναν κουκλι.αφου καθομουν και τα χαζευα.

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...