Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ


culte

Recommended Posts

εχτές έδωσα πρώτη μέρα στη Ζωίτσα μπανάνα και σήμερα ήταν γεμάτη κοκκινίλες! αλλεργία στην μπανάνα? σημειωτέον ότι θηλάζω αποκλειστικά και τρώω κάθε μέρα μπανάνες!! τι έπαθε αλλεργία που την έφαγε μόνη της?? δεν καταλαβαίνω...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μικρά σπιθουράκια..η γιατρός μου είπε αλλεργία στην μπανάνα..εγώ όμως τόσο καιρό που την θηλάζω και τρώω μπανάνες καθημερινά δεν είχε πρόβλημα...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έτυχε οι μπανάνες που έφαγε το παιδί να είναι άλλη μάρκα από αυτές που ετρωγες εσύ? Αλλη μάρκα,άλλη σοδιά,διαφορετικά φάρμακα που μπορεί να είχαν πάνω τους κλπ...

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις οταν ξεκινησαμε την φρουτοκρεμα μας ειπε η παιδιατρος οτι περα απο το πορτοκαλι κανει και η μπανανα αλεργια.δεν την πιστεψα γιατι μου φανηκε περιεργο.τις δινω μπανανα και μεσα σε ενα 24ωρο γεμισε σπυρακια.την παω στην γιατρο και τελικα ειχε αλλεργια στην μπανανα.οποτε να μην ανυσηχεισ.φιλακια και περαστικουλια στο μωρακι σου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...