Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ???


Ntanty

Recommended Posts

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ???ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΟΣΤΟΣ??ΕΧΕΙ ΑΚΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ??

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ολα τα δημοσια νοσοκομεια κανουν συλλογη βλαστοκυτταρων, χωρις καμια επιβαρυνση, αρκει φυσικα να γινει συνεννοηση εκ των προτερων. Η δικη μου συλλογη εγινε στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα δημοσια νοσοκομεια κανουν συλλογη βλαστοκυτταρων, χωρις καμια επιβαρυνση, αρκει φυσικα να γινει συνεννοηση εκ των προτερων. Η δικη μου συλλογη εγινε στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ???ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΖΗΤΑΝΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ??

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

Η οικονομικη επιβαρυνση στα ιδιωτικα ειναι παρανομη. Θα πρεπει να ενημερωσεις τον γιατρο σου, και να εχεις το κιτ για τη συλλογη.

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΙΤ??? ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ??ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ??

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΙΤ??? ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ??ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ??

 

Εαν θα κανεις τα βλαστοκυτταρα σε ιδιωτικη τραπεζα κατοπιν συμφωνιας σας θα σου στειλουν ενα μικρο βαλιτσακι με οτι χρειαζεται για τη συλογη βλαστοκυτταρων. Αφου εχεις ενημερωσει το γιατρο σου οτι επιθυμεις τη συλλογη τους δε πρεπει να ξεχασεις το μικρο αυτο βαλιτσακι την ωρα που σε πιασουν οι πονοι. Σε ιδιωτικη τραπεζα πάντα πρεπει ο συζυγος να τηλεφωνησει μολις του δωσει ετοιμο το υλικο ο γιατρος σου να ερθουν αμεσα να το παρουν. Εκανα συλλογη βλαστοκυτταρων και στα 2 μου παιδιαα, το πρωτο στο Αττικο και το δευτερο στο Ελενας. Δεν υπηρξε επιβαρυνση εκ μερους των γιατρων μου, αλλωστε είναι διαδικασια 2λεπτου. Σου λεω οτι αφορα ιδιωτικη τραπεζα συλλογης βλαστοκυτταρων, σε δημοσια δε ξερω το καθεστως. Ελπιζω να βοηθησα.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites

Εαν θα κανεις τα βλαστοκυτταρα σε ιδιωτικη τραπεζα κατοπιν συμφωνιας σας θα σου στειλουν ενα μικρο βαλιτσακι με οτι χρειαζεται για τη συλογη βλαστοκυτταρων. Αφου εχεις ενημερωσει το γιατρο σου οτι επιθυμεις τη συλλογη τους δε πρεπει να ξεχασεις το μικρο αυτο βαλιτσακι την ωρα που σε πιασουν οι πονοι. Σε ιδιωτικη τραπεζα πάντα πρεπει ο συζυγος να τηλεφωνησει μολις του δωσει ετοιμο το υλικο ο γιατρος σου να ερθουν αμεσα να το παρουν. Εκανα συλλογη βλαστοκυτταρων και στα 2 μου παιδιαα, το πρωτο στο Αττικο και το δευτερο στο Ελενας. Δεν υπηρξε επιβαρυνση εκ μερους των γιατρων μου, αλλωστε είναι διαδικασια 2λεπτου. Σου λεω οτι αφορα ιδιωτικη τραπεζα συλλογης βλαστοκυτταρων, σε δημοσια δε ξερω το καθεστως. Ελπιζω να βοηθησα.

 

πες μου σε παρακαλω.Το ειπες στον γιατρο σου και σου προτεινε αυτοσ καποια ιδιωτικη τραπεζα? ποσο πληρωσες σε αυτους για να σου τα φυλαξουν? το κιτ ποιος πηγε και το πηρε και απο που? Σου το εφεραν απο την Ιδιωτικη τραπεζα?Μπορεις ισως να μου συστησεις την τραπεζα που εχεις ?με ενδιαφερει.Ευχαριστω.

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω, θα λυθουν ολες σου οι αποριες.

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19461&highlight=%E2%EB%E1%F3%F4%EF%EA%F5%F4%F4%E1%F1%E1

 

ευχαριστω!!!!!!!μολις βρω λιγο χρονο θα τα διαβασω γιατι απο οτι ειδα ειναι πολλα!

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι πολλα, αλλα ειναι ενα θεμα που πρεπει να το ψαξεις λιγο! Ολοι αυτο καναμε, και καταληξαμε τελικα, αλλος στη δημοσια τραπεζα, αλλος σε ιδιωτικη. Θα διαβασεις πληθος αποψεων, δημοσιευματα στον τυπο, θα σε βοηθησει παρα πολυ να αποφασισεις!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολλα, αλλα ειναι ενα θεμα που πρεπει να το ψαξεις λιγο! Ολοι αυτο καναμε, και καταληξαμε τελικα, αλλος στη δημοσια τραπεζα, αλλος σε ιδιωτικη. Θα διαβασεις πληθος αποψεων, δημοσιευματα στον τυπο, θα σε βοηθησει παρα πολυ να αποφασισεις!
Thanks again!!!!!!!

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

peite moy sas parakalw..sti dimosia trapeza plirwneis kati??yparxei kapoia kopele poy to exei kanei na mas pei??

 

Οχι, δεν πληρωνεις τιποτα. Γινεται ενημερωση στους γονεις, και σου δινουν και το κιτ συλλογης. Παρε τηλεφωνο και θα σου πουν ποτε μπορεις να πας.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν πληρωνεις τιποτα. Γινεται ενημερωση στους γονεις, και σου δινουν και το κιτ συλλογης. Παρε τηλεφωνο και θα σου πουν ποτε μπορεις να πας.

Ταρα ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...