Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οχι διδυμα αλλα ξαδερφακια!!


τασος

Recommended Posts

Καταρχην γεια σας και καλως σας βρηκα (ή καλωσηρθα τελος παντων..). Νεος στο site και κατευθειαν στα δυσκολα:Ο αδερφος μου και εγω προτειναμε στις καλες μας να βαφτισουμε μαζι τα αγορακια μας! Το ονομα των μωρων ιδιο...

αλλα απο κει και περα τι κανουμε; Κοινα προσκλητηρια; Μαρτυρικα; ; Εχει τυχει σε καποιον αλλο; ΒΟΗΘΕΙΑ!!! Γενικως καθε ιδεα ή αποψη δεκτη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλώς ήρθες :D

 

όλα είναι δυνατά και πιθανά, αρκεί να αποφασίσετε εσείς οι 4 άμεσα ενδιαφερόμενοι (γονείς) τι σας αρέσει

μπορείτε να κάνετε δύο προσκλήσεις ή ένα κοινό, μπορείτε δύο μαρτυρικά ή και ένα και καλό (μιας που το μαρτυρικό αφορά την τελετή κι όχι το μωρό)

 

 

από και και πέρα τώρα...

αν ήμουν εγώ στη θέση σας θα έκανα μία πρόσκληση και ένα μαρτυρικό

θα έβρισκα ένα θέμα που θα άρεσε σε όλους μας και θα το εμπλουτίζαμε

θεματική βάπτιση δλδ

μιας που η βάπτιση είναι κοινή και κάποια έξοδα θα μοιραστούν, όπως πχ ο στολισμός ή ακόμα και τα προσκλητήρια και τα μαρτυρικά, θα μπορέσετε να κάνετε πολύ πιο πλούσια κι όμορφα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...