Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

να τα κανω τα χαρτια μου...???


Recommended Posts

ειμαι προβληματισμενη..πολλες απο εσας γνωριζετε πως εδω και μια 10ετια ειμαι συμβασιουχος συντηρητρια αρχαιοτητων...προκυρηχθηκαν λοιπον 2 θεσεις για ενα εξαμηνο,και αυτη τη φορα η συμβαση με "βρισκει"εγκυο..τι να κανω να καταθεσω τα χαρτια μου?εχουν δικαιωμα λογω εγκυμοσυνης να με αποριψουν?(ξερουν για την εγκυμοσυνη γιατι οταν απολυθηκα απο τη τελευταια συμβαση του πρ ετους ημουν ηδη εγκυος)

η προκυρηξη οριζει οτι πρεπει να εχεις τη φυσικη καταλληλοτητα-μηπως αυτο με αποκλειει αμεσα?

απο την αλλη εγω τελη μαιου γενναω η συμβαση ξεκιναει αρχες μαρτιου ειναι 6μηνη συμβαση)αν με παρουν(εχω ολα τα προσοντα) τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση τι αδεια τοκετου δικαιουσε???

ειμια και στη φαση που εχω αρχισει και φουσκωνω και δε ξερω τι θελω...

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΕς ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ . ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΕ ΔΕΧΤΟΥΝ ΣΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΞΑΡΧΗΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΟΣΟ ΑΝ ΣΕ ΑΠΟΡΥΨΟΥΝ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΠΟΚΛΗΣΜΟΥ ΘΕΣΗΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ

Link to comment
Share on other sites

ειμαι προβληματισμενη..πολλες απο εσας γνωριζετε πως εδω και μια 10ετια ειμαι συμβασιουχος συντηρητρια αρχαιοτητων...προκυρηχθηκαν λοιπον 2 θεσεις για ενα εξαμηνο,και αυτη τη φορα η συμβαση με "βρισκει"εγκυο..τι να κανω να καταθεσω τα χαρτια μου?εχουν δικαιωμα λογω εγκυμοσυνης να με αποριψουν?(ξερουν για την εγκυμοσυνη γιατι οταν απολυθηκα απο τη τελευταια συμβαση του πρ ετους ημουν ηδη εγκυος)

η προκυρηξη οριζει οτι πρεπει να εχεις τη φυσικη καταλληλοτητα-μηπως αυτο με αποκλειει αμεσα?

απο την αλλη εγω τελη μαιου γενναω η συμβαση ξεκιναει αρχες μαρτιου ειναι 6μηνη συμβαση)αν με παρουν(εχω ολα τα προσοντα) τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση τι αδεια τοκετου δικαιουσε???

ειμια και στη φαση που εχω αρχισει και φουσκωνω και δε ξερω τι θελω...

 

Εκτός από λίγο χρόνο, δεν έχεις τίποτα άλλο να χάσεις μαζεύοντας τη "χαρτούρα" και υποβάλλοντας αίτηση.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...