Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΑΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΤΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dimitra0,

 

Εγώ στις εξετάσεις που έκανα (κολπικού επιχρίσματος και υγρού για αερόβια και αναερόβια μικρόβια, μύκητες, ουρεόπλασμα και μυκόπλασμα) βρέθηκα θετική στο ουρεόπλασμα. Έτσι πήρα και εγώ και ο σύζυγός μου αντιβίωση 15 ημερών και όλα καλά.

 

Τώρα, το μυκόπλασμα ανήκει στην ίδια κατηγορία. Είναι πολύ πιθανόν να το έχεις είτε εσύ είτε ο σύζυγός σου. Για να ανακαλύψετε εάν το έχετε, εσύ κάνεις τις παραπάνω εξετάσεις που σου αναφέρω και ο σύζυγός σου πολύ απλά μια καλλιέργεια σπέρματος και εξέταση για ουρεόπλασμα, μύκητες, και μυκόπλασμα.

 

Σαφώς όλα αυτά επηρεάζουν την ποιότητα του σπέρματος και τη γονιμότητα εάν υπάρχουν.

 

Εάν κάποιος από τους δυο σας βρεθεί θετικός ακολουθείτε μια αγωγή που σας δίνει ο γιατρός και όλα καλά!

 

Και να χεις υπόψη σου πως τα ανωτέρω εκτός από τους μήκυτες συνήθως δεν έχουν συμπτώματα και έτσι δεν γνωρίζεις ότι πάσχεις από αυτά.

 

Καλό απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...