Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παραμυθόκοσμος και ντενεκεδούπολη αμπελόκηποι θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα!

έχει κάποια μανούλα απο δυτική Θεσ/νίκη υπόψιν της τον παραμυθόκοσμο??ειναι 2 απ όσο ξέρω. σταυρούπολη και αμπελόκηπους. εγω ενδιαφέρομαι για το 2ο. επίσης ψάχνω πληροφορίες και για την ντενεκεδούπολη στους αμπελόκηπους. αν γνωρίζεται κάτι απο τα 2 πολύ θα ήθελα την άποψη σας.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


δεν εχει καμια μανούλα εμπειρία απο τον παραμύθοκόσμο; τόσα παιδάκια πάνε εκεί καμια δεν είναι ανάμεσα μας; εγώ ενδιαφέρομαι κυρίως για τον βρεφικό παραμύθοκόσμο και για τον Α παιδικό σταθμό παύλου μελά "ουράνιο τόξο" αν κάποια ξέρει κάτι οτιδήποτε ας πούμε πως περνούσαν την μέρα τους τι δραστηριότητες είχαν κτλ ας μου στείλει μήνυμα. Εύχαριστω

GT5np3.png

 

3fx3p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα,

 

στον βρεφικό τμήμα του Παραμυθόκοσμου στη Σταυρούπολη μας πήρανε φέτος

μέσω ΕΣΠΑ. Το δηλώσαμε γιατί μας το πρότεινε φίλη νηπιαγωγός και είμαστε

όντως πολύ ευχαριστημένοι! Οι δασκάλες γλυκύτατες, κάθε μέρα μαθαίνει και

κάτι καινούριο, τραγούδια, μουσικοκινητικά, τα πάντα!

Τρώνε, κοιμούνται εκεί, εμείς την παίρνουμε στις 4:30 χαρούμενη!

Αυτό μου φτάνει! Και την άλλη μέρα χαρούμενη πάει!

 

(να σημειώσω ότι η μικρή μας είναι 2 χρονών, αλλά έχει και τμήμα με πιο μικράκια)

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ για την απάντηση!εμένα η μικρή είναι 22 μηνών και αναγκαστικά πρέπει να την στείλω γιατί πιάνω δουλειά(βρεφονηπιοκόμος κι εγώ) γιατί δεν νομίζω να μπορώ να την έχω μαζί μου και είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους 2 γιατί με βολεύουν.Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο πόσο πληρώνεις το μήνα εκεί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...