Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αποβολη απο τραχηλιτιδα????????????


zeta

Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπερα....Τι μου κανετε????Χαθηκα , ετρεχα με την ξαδερφουλα μου η οποια εχασε δυστηχως το μωρακι της στον τεταρτο απο ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ -ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ!!!!!!!!!μια θεραπεια ηθελε και θα περναγε αλλα δεν ειχε κανει τεστ-παπ και .....γι΄αυτο θελει εξετασουλες...Αλλα τραχηλιτιδα δεν ειχα ξανακουσει !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:cry:

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 2Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια σου ευχομαι Ιωαννα μου ....Ολα καλα θα πανε θα το δεις !!!!!!!!!!Στο ευχομαι μεσα πα΄την καρδια μου . Και γω τα παιξα με αυτο ,απο κατι που στην ουσια ειναι ασημαντο ...μια θεραπεια με αλοιφη ουσιαστικά και να τα αποτελεσματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω όταν έμεινα έγκυος στον μπέμπη είχα τραχηλίτιδα...Δεν προλαβα να την θεραπεύσω γιατί το τεστ ΠΑΠ το είχα κάνει λίγες μέρες πριν μείνω (τυχαία)έγκυος...Σ' όλη την εγκυμοσύνη φοβόμουν, αλλά τελικά πήγαν όλα καλά...Μην σου πω οτι ο τράχηλος δεν άνοιξε οταν έπρεπε, στη γέννα δηλαδή, με τίποτα! Σίγουρα το έπαθε απ' αυτό;

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Τα μικρόβια, αν και είναι απλά στη θεραπεία, θέλουν πολλή προσοχή μέχρι να διαγνωσθούν. Εγώ επειδή έχω κάνει περίδεση τραχήλου και είμαι γενικά πολύ ευαίσθητη κάνω κάθε μήνα καλλιέργειες. Επίσης, έχω ακούσει αποβολή β΄τριμήνου από ουρεόπλασμα. Είχε κάνει εξετάσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης η κοπέλα αλλά το κόλλησε στην πορεία και φυσικά δεν το γνώριζε. :cry:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι παρα πολυ για την ξαδερφουλα σου απο οτι ξερω η τραχηλιτιδα δεν ειναι μικροβιο ειναι φλεγμονη απο τραυματισμο στην επαφη και οχι μονο.Ελπιζω την επομενη φορα να πανε καλα τα πραγματα και θελω να ευχηθω στην Ιωαννα καλη επιτυχια και συντομα να γινει μανουλα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Η φλεγμονή μπορεί να δημιουργηθεί είτε από τραυματισμό είτε από μικρόβιο όπως ο γονόκοκκος. Επίσης τα χλαμύδια μπορεί να δημιουργήσουν τραχηλίτιδα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...