Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειμαι(έκανα τεστ και είμαι έγκυος)


Recommended Posts

Καλησπερα σας ειμαι καινουρια εδω.θα ηθελα να σας ρωτησω πως μπορω να καταλαβω αν ειμαι η δεν ειμαι?εχω τισ τελευταιεσ μερεσ καουρες,ζαλαδες κι ποθ κι ποθ τασεισ για εμετο.Δεν εχω τοσο σταθερο κυκλο αλλα εδω κι καποιο καιρο καθε 20 με 23 του μηνα μου ερχοταν η περιοδος αλλα τωρα τπτ.Ειχα παρει ενα τεστ αλλα κατα λα8ος μου επεσε στην λεκανη:?.Ειχε δειξει καποια γραμμη μονο μια που λεει πως ειναι αρνητικο αλλα ακομα να μου ερθουν.Εχουμε κανει ελευθερα με τον αρραβονιαστικο μου γτ θελουμε παιδακι αλλα δεν ξερω.μπορειτε να μου δωσετε καποια συμβουλη?

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορω να πω οτι φοβαμαι κιολας.Η μητερα μου λεει αστο μεχρι 10 του μηνα ενω ο ανδρασ μου λεει πως δεν ειμαι.Δεν κσερω τι να πιστεπσω.Η απλα μπορει να λογο περιοδου η αλλαζει ο κυκλοσ μου?

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites

η πιο απλή λύση κοπελιά είναι να κάνεις ακόμη ένα τεστ ;)

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακαρι να ειμαι δεν ξερετε ποσο το περιμενω κι ποσο καιρο μαλλον θελω να μεινω.Αλλα αρχισαμε τισ προσπαθειεσ προσφατα κι παντα μου λεει ο ανδρασ μου πως "αν εισαι θα στο πω τωρα δεν εισαι"

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλη μου.καταρχην κουλαρησε(με ολο το θαρρος) και βγαλε απο το μυαλο σου οτι εισαι εγκυος.γιατι με αυτον τον τροπο δεν θα μεινεις συντομα.ακου και μενα που δεν εχω σταθερο κυκλο και εκανα ελευθερα 1 χρονο και τιποταα....καθε μηνα ειχα ολο καθυστερηση και ολα τα συπτωματα για εγκυμοσυνη,αυτα δηλαδη που γραφεις.και οταν αποφασισα να τα παρατησω εκανα ενα κοριτσακι 13 μηνων σημερα.οσο για τα πρησμενα ποδια ειναι νωρις ακομη και εγκυος να εισαι.πρηζεσαι γενικα τον τελευταιο μηνα πριν γεννησεις.

αν δεν εχεις ακομη περιοδο πηγαινε κανε μια χοριακη και αν δεν εισαι .δεν πειραζει.....απολαυσε τον ερωτα και θα δεις για το ποτε θα σκασει μυτη μια ωρια κοιλιτσα

φιλακια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοπελιες.Ευχαριστω ολες αλλα θα περιμενω μερικες μερες ακομα κι θα κανω την εξεταση αν ειναι ,δεν θελω να ελπιζω φυσικα για κατι που δεν ισχυει...Θα σας ιδοποιησω μολις εχουμε καποιο αποτελεσμα

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια..........απλα να μην το εχεις 1 σκεψη στο μυαλο σου.περιμενω με ανυπομονησια να μας πεις ευχαριστα νεα........μην το ξεχασεις

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τεστ το πρεδικτορ κι βγηκε θετικο.ΚΟριτσια ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ μακαρι να ειναι αλη8εια:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου συγχαρητηρια αν και δε σε ξερω μεσα απο την καρδια μου,με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!!!!! Σε ένα άλλο ποστ σου έγραψα ότι απορώ με την υπομονή σου που περιμένεις...αλλά τελικά τέλος καλό όοοοοολα καλά!!!

Με το καλό κουκλίτσα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

εισαι κ θα γινεις ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!συγχαρητηρια με το καλο ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη να εχεις!!!!να μπαινεις να γραφεις νεα απο δω κ περα...ξερεις σε περιμενουν καρδουλα,αυχενικη φυλο μωρου...πολλες εκπληξεις μεχρι να λαβεις το τελικο δωρο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...