Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κάτι φαινεται στον κόλπο μου να βγαίνει όταν είμαι καθιστή!


Recommended Posts

Φίλες μου καλησπέρα!

Προσπαθώ να συνέλθω από το σοκ που πέρασα. Κατά το μπάνιο μου και σε καθιστή στάση κάτι ψηλάφησα στον κόλπο μου. Πήρα το καθρεφτάκι μου και είδα από τον κόλπο μου να προεξέχει κάτι, έντονο κόκκινο σαν μακρόστενη φακή ένα πράγμα. Σας παρακαλώ ανησυχώ παάρα πολύ, μήπως κάποια μπορεί να με βοηθήσει. Τι μπορεί να είναι αυτό?:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστώ για την ανταπόκρισή σου. Όχι τίποτα από αυτά. Πριν έναν χρόνο έκανα αφαίρεση ινομυωμάτων. Και σε πέντε μέρες περιμένω περίοδο. Με τον σύζηγό μου κάνουμε προσπάθειες για εγκυμοσύνη το τελευταίο εξάμηνο. Τι άλλη πληροφορία χρειάζεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να υπαρχει λόγος να πανικοβάλλεσαι αλλά κλείσε ένα ραντεβου με το γιατρο σου και πες του τί σου συμβαίνει... Αν έχει κινητό πάρε και αύριο και ας είναι αργία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μέγεθος είναι σαν το νύχι περίπου στο μικρό μου δάχτυλο. Το σχήμα είναι σαν το γράμμα "U" και έντονα κόκκινο. Είναι ορατό μόνο όταν κάθομαι, ανάσκελα δεν φαίνεται. Ελπίζω να βοήθησε η περιγραφή μου.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι γιατρός, απλά σε ρωτάω γιατί είχα κάτι αντίστοιχο... (κονδυλώματα) πριν πολλά χρόνια, και από ότι θυμάμαι ήταν στο μέγεθος φακής.

ρώτα μόνο τον γιατρό σου ή πήγαινε και σ ένα εφημερεύον νοσοκομείο να σε δει κάποιος αν ανησυχείς τόσο πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φίλες μου!

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκρισή σας στο πρόβλημά μου και το ενδιαφέρον σας. Και μου είπε να μην ανησυχώ. Μου είπε ότι μπορεί να είναι υπολείμματα από τον παρθενικό υμένα. Βέβαια θα με εξετάσει. Σήμερα θα κλείσω ραντεβού αν γίνεται βέβαια γιατί σε δυο μέρες περιμένω περίοδο κανονικά. Μου φαίνεται περίεργο μόνο που πρώτη φορά τα παρατήρησα. Τέλος πάντων θα με εξετάσει και θα μου φύγουν οι απορίες και οι ανησυχίες.

 

Με ετκίμηση

Τριανταφυλλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου!

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκρισή σας στο πρόβλημά μου και το ενδιαφέρον σας. Και μου είπε να μην ανησυχώ. Μου είπε ότι μπορεί να είναι υπολείμματα από τον παρθενικό υμένα. Βέβαια θα με εξετάσει. Σήμερα θα κλείσω ραντεβού αν γίνεται βέβαια γιατί σε δυο μέρες περιμένω περίοδο κανονικά. Μου φαίνεται περίεργο μόνο που πρώτη φορά τα παρατήρησα. Τέλος πάντων θα με εξετάσει και θα μου φύγουν οι απορίες και οι ανησυχίες.

 

Με ετκίμηση

Τριανταφυλλιά!

Υπολείμματα από τον παρθενικό υμένα?????????:shock:

Καλά και τώρα κατέβηκαν????:confused::confused::confused:

 

Ευχομαι το καλύτερο Τριανταφυλλιά μου!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Υπολείμματα από τον παρθενικό υμένα?????????:shock:

Καλά και τώρα κατέβηκαν????:confused::confused::confused:

 

Ευχομαι το καλύτερο Τριανταφυλλιά μου!

 

 

Τι να πω και εγώ δεν ξέρω. Τώρα να σας ενημερώσω γιατί έχουμε πολλές εξελίξεις. Κανονικά στις 18 περίμενα να μου έρθει η περίοδος και αφού τελειώσει να κανόνιζα ραντεβού. Η περίοδος δεν ήρθε και σήμερα με τα πρωινά ούρα έκανα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε... Θ Ε Τ Ι Κ Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο ! ! !

Σήμερα μίλησα πάλι με την γιατρό μου και μου είπε την μεθεπόμενη Τετάρτη να πάω για εξέταση. Τώρα ακόμη και σήμερα κατά την διάρκεια της ημέρας εμφανίζονται καφέ - ροζ υγρά. Δεν υπάρχουν λόγια αν περιγράψω το τι νιώθω αυτήν την στιγμή. Από την μια σκέφτομαι την εγκυμοσύνη (?) από την άλλη αυτό που βγαίνει από τον κόλπο μου. Τι να πω προσπαθώ να κάνω είναι υπομονή, μέχρι την ημέρα που θα πάω για εξέταση. Αυτά μέχρι στιγμής και χωρίς έρωτα μέχρι την εξέταση επίσης:mad::oops:!!!

Link to comment
Share on other sites

Άστα φίλη μου!!!! Περάσαμε ότι περάσαμε με τον άνδρα μου αλλά μάλλον τα καταφέραμε!!! Είπαμε, υπομονή μέχρι την μεθεπόμενη Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα φίλες μου!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από την β-HCG...

Αποτέλεσμα = 12.508,9!!! Αύριο τελικά θα πάμε για την πρώτη μας εξέταση γιατί λίγο αιματάκι εξακολουθεί να εμφανίζεται κατά την διάρκεια της ημέρας.

Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σου εύχομαι να έχεις μία τελειώμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι! Όσο αφορά τα υπολείματα του παρθενικού υμένα, το παρατήρησα κι εγώ στην τρίτη μου εγκυμοσύνη. το οποίο βέβαια είναι σε πολύ μεγαλύτερο μέγεθος λόγω των εγκυμοσυνων αλλά της πίεσης των ΦΤων. Να μην ανχώνεσαι καθόλου!! Με το καλό!!!!!:lol::lol::lol:

Νεφέλη:1-1-08 Άλκηστις:1-4-09 Ίριδα:17-6-10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλες μου. Πήγαμε για την πρώτη μας επίσκεψη. Όλα πάνε μια χαρά. Ο σποράκος μας έχει πάρει πολύ καλή θέση στην μήτρα. Σήμερα κλείσαμε τον πρώτο μας μήνα, και σε 15 μέρες θα ακούσουμε την καρδούλα του.Τελικά επιβεβαιώθηκε ότι αυτό που εξέχει από τον κόλπο μου είναι υπολείμματα του παρθενικού υμένα. Όλα καλά λοιπόν!

 

Υ.Σ. Να με συγχωρέσουν οι διαχειριστές που άλλαξε λίγο το θέμα σε σχέση με το αρχικό ποστ.

 

Σας ευχαριστώ όλες!!!

 

Να είστε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...