Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.ΨΑΧΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ.ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ?ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ(ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ) ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ(ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ).ΚΟΙΝΩΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΛΛΥΨΕΙ Ο,ΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ΣΟΦΗ!Εγω εχω τη Βατση Θωμαη.Δεν ξερω για εξωσωματικη αν γνωριζει αλλα ειναι πολυ καλη γιατρος.Εμεινα πολυ ευχαριστημενη!Και τωρα οταν την επισκεπτομαι παλι ευχαριστημενη ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ΣΟΦΗ!Εγω εχω τη Βατση Θωμαη.Δεν ξερω για εξωσωματικη αν γνωριζει αλλα ειναι πολυ καλη γιατρος.Εμεινα πολυ ευχαριστημενη!Και τωρα οταν την επισκεπτομαι παλι ευχαριστημενη ειμαι!

 

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΜ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ????ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΙ :wink::wink::wink::wink:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!! Εγω εχω τον Πραπα...Καλος γιατρος..εμπειρος...και εχει και ενα κεντρο εξωσωματικης το ΙΑΚΕΝΤΡΟ... απλα να ξερεις οτι εχει πολυ κοσμο.

 

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!!!ΤΟΝ ΠΡΑΠΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ.ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΣΘΕΝΗ?

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

οχι τοσο οσο σου περιεγραψα στο πμ για τον ελκοτη.στον πραπα εκανα εξωσωματικη και ολες τις εξετασεις,μεγαλους υπερηχους,αμνιοπαρακεντηση,αυχενικη αιμα ουρα,τα παντα.αλλα ο γιατρος που με παρακολουθουσε ειναι ο ελκοτης.

σκεψου οτι στον πραπα πανε ζευγαρια και απο το εξωτερικο και εχει μια ουρα τεραστια αναμονης.οταν ομως ερθει η σειρα σου ειναι πολυ συζυτισιμος και θα σου λεισει ολοες τις αποριες.

μου εκανε εντυπωση οτι χαρηκε πραγματικα με τα θετικα μου αποτελεσματα,ζητησε φωτο και του πηγα και ενδιαφερεται για την υγεια της μικρης τωρα που ξερει οτι εχει ενα προβλημε με το νεφρο.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω προσωπικα περιμενα στο γραφειο οσο περιμενα και στο γιατρο που ειχα στην Καλαματα ( καθως αν και Θεσσαλονικια ,μενω Καλαματα και επρεπε να με παρακολουθει και εδω ενασ γιατρος). Δε με πειραζε και ιδιαιτερα η αναμονη...μην φανταστεις οτι περιμενεις δηλ. ωρες ατελειωτες. Παντως ειμαι ευχαριστημενη καθως αν και δεν ειχα κανενα προβλημα στη συλληψη, ο τοκετος ηταν πολυ δυσκολος και τελικα γεννησα με εμβρυουλκους και με μια μπεμπα μπλε-μωβ :) Πολυ ψυχραιμος ηταν και με βοηθησε και πολυ η μαια που εχει στο ιατρειο του ..η οποια βρισκεται κοντα σου απο την στιγμη που θα κανεις εισαγωγη...Αυτα αν θες σου στελνω τα στοιχεια του.

Link to comment
Share on other sites

το ΙΑΚΕΝΤΡΟ ειναι Αγ. Βασιλειου... ο γιατρος που το χει ειναι ο Πραπας ο οποιος εχει ιατρειο στην Ερμου μαζι με τον αδερφο του. Πολυ καλοι και οι 2.. με ειδικοτητα στις εξωσωματικες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nai bgainei k stin tileorasi!! ego pantos den 8elo na ton katigoriso alla den eixa poli kali prosopiki empeiria!! otan eimoun eggios piga na kano ton iperixo gia na do an to moraki mou itan kala (me esteile o giatros mou se auton)kai den emeina euxaristimeni ka8olou. proton eixa rantebou 10 to proi kme pire stis 1!! apo ton poli kosmo k deuteron epeidi perimenan alles toses se oute 10 lepta me eixa teleiosei kai tin eksetasi tin ekane poli epifaneiaka!!pou na min pigaina k sistimeni!!!aisxos gia to onoma pou exei parei. tou to pa bebaia katamoutra oti einai aparadektos k oti se pente lepta den teleionoun mia eksetasi. kai i apantisi tou itan:kiria den eisai i moni gastromeni k me tin peira pou exo arkoun 5 lepta gia na katalabo oti ola pane kala!!!akouson akouson!!fisika piga k allou meta na ksanakano ton uperixo gia na sigoureuto!! auta!! ego kapote stin 8essaloniki pigaina stin euaggelia mplouxou.mia kali ginaikologo kai apo ti ksero asxoleite k me eksosomatikes.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ...ισως εγω επειδη τον ειχα και δικο μου γιατρο να ηταν πιο προσεκτικος.... λαθος το ξερω!! Παντως σε μενα ηταν μια χαρα και στην εξεταση β επιπεδου ηταν πολυ προσεκτικος και θυμαμαι κρατησε γυρω στα 20 λεπτα..Τι να σου πω εγω εχω μονο τα καλυτερα να πω αλλα αυτο οπως φαινεται ειναι υποκειμενικο!! Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Νομιζα πως ηταν ενα στην οσια ξενη κοντα,στην παπαναστασιου.Ακυρο!Και το ονομα μαλλον απ'την τηλεοραση τοτε.Ευχαριστω!

 

nai to IAKENTRO einai ekei stin osia kseni.... to grafeio tou einai stin ermou ....se berdepsa???:)

Link to comment
Share on other sites

Α....Μπραβο.Ναι μπερδευτηκα λιγο!!!!!Εγω εκει εκανα την αμνιοπαρακεντηση και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.Βεβαια δεν ασχοληθηκε και πολυ μαζι μου ,αλλα δεν ηθελα και παραπανω!Μου τον συστησαν ως κορυφη για την Θεσ/νικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ , ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ.mpimpi ΙΣΩ ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΣΩΣΤΟ,ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ,ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΒΙΑΣΤΙΚΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ INTERNET , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΑΠΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.

vickypap ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΑ?

MANAGEOR ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΤΙΜΩΝ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ,ΕΤΣΙ?ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΗΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΑΚΕΝΤΡΟ ΑΠΛΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΡΑΠΑ Η ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ?

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ. ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 12 ΩΡΕΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΆΥΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ.

ΠΑΝΤΟΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΓΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ. ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 12 ΩΡΕΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΆΥΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ.

ΠΑΝΤΟΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΓΩ.

 

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ :evil: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ , ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ?

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ , ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ.mpimpi ΙΣΩ ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΣΩΣΤΟ,ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ,ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΒΙΑΣΤΙΚΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ INTERNET , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΑΠΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.

vickypap ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΑ?

MANAGEOR ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΤΙΜΩΝ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ,ΕΤΣΙ?ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΗΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΑΚΕΝΤΡΟ ΑΠΛΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΡΑΠΑ Η ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ?

γεννησα στον ελκοτη.στον πραπα ημουν μονο για παρακολουθηση στην διαρκεια της εξωσωματικης και εκανα εκει κ ολες τις εξετασεις στην διαρκεια της εγκυμοσυνης,δηλ μεγαλους υπερηχους αμνιο κτλ.

50 € μου επερνε περυσι.νομιζω οτι τωρα ειναι 60.

δεν εχω κανενα παραπονο και οσες ειμασταν στην διαρκεια της εξωσωματικης ειχαμε προτεραιοτητα.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

MANAGEOR ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΤΙΜΩΝ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ,ΕΤΣΙ?ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΗΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΑΚΕΝΤΡΟ ΑΠΛΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΡΑΠΑ Η ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ?

 

Μη το λες Σοφη μου...δεν εκανα εξωσωματικη και δεν ξερω ποσα ζηταει γι αυτο αλλα για κανονικη επισκεψη μου επαιρνε 30 ή 50 ευρω αναλογα... για την γεννα νομιζω ητα 800 ο φυσιολογικος και 1000 η καισαρικη...πριν 2 χρονια ολα αυτα ετσι...Παρε ενα τηλ. στο ΙΑΚΕΝΤΡΟ να ρωτησεις για σπερμοδιαγραμμα αν θες τα τηλ. τα εχω να σου τα στειλω. Φιλια

Link to comment
Share on other sites

MANAGEOR ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΤΙΜΩΝ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ,ΕΤΣΙ?ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΗΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΑΚΕΝΤΡΟ ΑΠΛΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΡΑΠΑ Η ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ?

 

Μη το λες Σοφη μου...δεν εκανα εξωσωματικη και δεν ξερω ποσα ζηταει γι αυτο αλλα για κανονικη επισκεψη μου επαιρνε 30 ή 50 ευρω αναλογα... για την γεννα νομιζω ητα 800 ο φυσιολογικος και 1000 η καισαρικη...πριν 2 χρονια ολα αυτα ετσι...Παρε ενα τηλ. στο ΙΑΚΕΝΤΡΟ να ρωτησεις για σπερμοδιαγραμμα αν θες τα τηλ. τα εχω να σου τα στειλω. Φιλια

 

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ :o:o:o Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ,ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ,ΚΑΙ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ,ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ!!!!ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΘΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ :wink:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ΣΟΦΗ!Εγω εχω τη Βατση Θωμαη.Δεν ξερω για εξωσωματικη αν γνωριζει αλλα ειναι πολυ καλη γιατρος.Εμεινα πολυ ευχαριστημενη!Και τωρα οταν την επισκεπτομαι παλι ευχαριστημενη ειμαι!

 

και εγω αυτη εχω!!ειναι καταπληκτικη γιατρος :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...