Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαρά έκφραση δημιουργία


Recommended Posts

Κορίτσια μήμπως κάποια μαμά απο περίοχες γύρω απο Πειραιά πάει το παιδάκι της σε αυτό το σταθμο?Θα ήθελα κάποιες γνώμεις αν υπάρχει ήδη το θέμα συγχωρείστε με και μεταφέρτε την ερωτηση μου.

ευχαρισώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σου μιλαει μια περιεργη μαμα.το κτιριο δεν ειναι κ απο τα καινουρια κ σε οχι καλη τοποθεσια.κατα τα αλλα συμπαθεις τους βρηκα.που μενεις?εγω μενω ταμπουρια κ ψαχνω σαν την τρελη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η νύφη μου που πήγαινε την προηγούμενη χρονιά την κόρη της προνήπιο εκεί έμεινε ευχαριστημένη. Τώρα οι γείτονες μου πήγαν και τη μεγάλη τους κόρη εκεί (ξεκίνησε πριν 2 μήνες, 3 ετών) και είναι και αυτή ευχαριστημένοι. Οι κοπέλες από ότι μου είπαν πολύ καλές, σχετικά οικονομικός σταθμός, με σχολικό κλπ. Έκαναν και τα χαρτιά τους μέσω ΕΕΤΑΑ αφού ο σταθμός έδωσε και κάποιες θέσεις στο πρόγραμμα και τον δήλωσαν πρώτο. Δεν έχω όμως προσωπική άποψη για αυτό τον παιδικό αφού η περιοχή δεν με βόλευε και δεν είχα μπει στη διαδικασία να τον δω (εχω πάει τα παιδάκια μου σε έναν στο Ν.Φάληρο).

Link to comment
Share on other sites

εδω που τα λεμε ομως οσοι ειναι σ αυτο το προγραμμα θα εχουν παραπανω παιδια γιατι θα παιρνουν κ εκτος εεταα και δεν θα ''διαλεγουν'' τα παιδια που θα παρουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

oxi δεν έφυγα απο το παλατάκι απλά εκανα και εγω αίτηση για εταεε και τον έβαλα σαν επιλόγη και επειδή ποτε δεν ξέρεις ήθελα να μαθω εμπειρίες αποτα κορίτσια εδω.Εννοείτε πως αν συνεχίσω να δουλεύω ακόμα και δεν επιλεγει η μικρή κάπου στο Παλατάκι θα συνεχίσουμε αφου σε γενικές γραμμές ικανοποιήμενη είμαι.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μου κουμπί το παλατάκι ειναι στο πρόγραμμα αλλά οι θέσεις που δίνει είναι πολύ λίγες και εγω εχω λίγα μορία οπότε το θεωρώ σχεδόν αδύνατον να επιλεγώ γιαυτό κοιτάω και τους αλλους σταθμούς που έχω επιλέξει.Ο χειμώνας προβλέπεται δύσκολος για εμάς αφου υποτίθεται οτι η εταιρεία που δουλευω τον Οκτώβριο θα κλείσει αρα πρέπει να έχω μεριμνήσει απο πρίν για την μικρή μήμπως και καταφέρω να βρω αλλή δουλειά.

Το παλατάκι για φέτος μας έχει ενημερώσει οτι τα δίδακτρα θα παραμείνουν ίδια αλλά πέρσι είχαν κάνει 20 ? αυξηση.Πάντως εμείς σήμερα γυρίσαμε απο διακοπες ξανά στην χαρά και εργασία και η μικρή είχε τρελλή χαρά που θα ξαναπήγαινε στις φίλες της αρα περναεί καλά εκεί.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...
  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...