Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παντος Αναστασιος


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Καθυστερημένα μεν αλλά θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, εξαιρετικός ως γιατρός και προσωπικά με στήριξε πολύ όταν γέννησα πρόωρα με άλλον γιατρό(ο οποίος είναι και καθηγητής και καθόλου δεν ενδιαφέρθηκε) κ χάσαμε τον μπέμπη. Και πιστέψτε με ο Πάντος δεν ήταν υποχρεωμένος. Δεν με παρακολουθούσε εκείνος στην πρώτη μου εγκυμοσυνη γιατί ήθελα να γεννήσω σε δημόσιο και το σκυλομετάνιωσα φυσικά που έφυγα από τον γιατρό που εμπιστευόμουν.Σε επόμενη προσπάθεια σίγουρα αυτός θα με παρακολουθήσει, όσο ακριβός και αν είναι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καθυστερημένα και εγώ αλλά αξίζει να απαντήσω! αν δεν ήταν ο Πάντος ίσως να μην κρατούσα στην αγκαλιά μου το αγγελούδι μου αλλά και εγώ να μην ζούσα .Φοβερός επιστήμονας και άνθρωπος και ψείρας με όλη τη σημασία της λέξης!αυτό ομως με έσωσε! μόνο που είναι ακριβός και με την οικονομική κρίση που έχουμε καταλαβαίνετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aυτός με ξεγέννησε πριν από χρόνια. Πάρα πολύ καλός γιατρός και κοιτάζει κάθε λεπτομέρεια. Όταν γέννησα πρόωρα με φυσιολογικό τοκετό έπαθα μια επιπλοκή λόγω κάποιας μεμβράνης που είχα στον κόλπο μου και την έσκισε ο μικρός καθώς έβγαινε. Μη σας τα πολυλογώ, κινδύνεψε πραγματικά η ζωή μου, το ένιωσα. Εκείνος ψύχραιμα με είχε στο χειρουργείο μία ώρα και τελικά όλα πήγαν καλά χωρίς να με πανικοβάλλει. Στο τέλος δεν ήθελε καν τα εύσημα που μου έσωσε τη ζωή. Γεμάτος σεμνότητα και απλότητα! Είμαι πολύ ικανοποιημένη μαζί του και πάντα θα τον ευγνωμονώ! Δυστυχώς δεν πηγαίνω πια σε αυτόν όσο και θα το ήθελα μιας και το κόστος είναι πια για μένα απαγορευτικό!!! Όποια όμως δεν έχει θέμα οικονομικό να πάει σε κείνον δαγκωτό!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω για τον γιατρο ρε κοριτσια :-Dγεννησα μαζι του την κορη μου !ειναι σοβαροσ επιστημονας ο ανθρωπος!!το μονο κακο ειναι οτι οιτιμεσ του εναι τσουκτερες αλλα το αξιζει:wink:προσ το παρον κοβω απο αλλου και παω ακομα,σε λιγο δεν ξερω!!μπορει να βγω για ερανο αλλα δεν τον αλλαζω:!:

Jt63p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτήσω κάτι? είναι ο Πάντος ο γνωστός που βγαίνει στην τηλεόραση?

 

Όχι δεν είναι αυτός που βγαίνει στην τηλεόραση και ειδικεύεται στις εξωσωματικές. Εκείνο τον λένε Κωνσταντίνο Πάντο.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα! Επισκέπτομαι για γυναικολογικά θέματα τον κύριο Αναστάσιο Πάντο τα τελευταία 2 χρόνια. Επειδή όμως βρίσκομαι εξωτερικό τώρα. Θα ήθελα να στείλω ένα e-mail στο ιατρείο του ώστε να ρωτήσω σχετικά με την επόμενη συνάντησή μας. Δεν μπορώ όμως να βρώ το e-mail. Μήπως τυγχάνει να το γνωρίζει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Βλέπω ότι όλες οι κοπέλες επαινείτε τον Πάντο, εμένα προσωπικά μου έκανε ζημιά. Εκμεταλλεύτηκε ένα γυναικολογικό πρόβλημα που είχα, το άφησε να επιδεινωθεί για να φανεί μετά ως "σωτήρας" και να πάρει το φακελάκι. Η ζημιά που μου προκάλεσε είναι μόνιμη. Όσο για τη συμπεριφορά του ήταν επιεικώς απαράδεκτη, αλλά δεν του έδωσα σημασία. Δε θέλω να αναφερθώ σε λεπτομέρειες από εδώ, θέλω μόνο να προστατέψω τις κοπέλες που θα το διαβάσουν από αυτόν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα!θα ηθελα να μου πειτε τις αποψεις για τον παντο.ειχε ποτε καμια θεματα υπογονιμοτητας και ο κυριος παντος σας βοηθησε?ειμαι νεα του ασθενης κ θελω να μαθω αποψεις..σ'αυτο που θα συμφωνησω με τις υπολοιπες ειναι πως οι τιμες ειναι πραγματι τσουχτερες αλλα αν εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα,χαλαλι!!!ενα μπεμπε θα ειναι η καλυτερη αποζημιωση κ δεν μας νοιαζουν τα εξοδα!σας ευχαριστω εκ των προτερων:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπερα!

Ειμαι κι εγω εγκυος και μου συνεστησαν τον Τασο Παντο. Γνωριζετε κατα ποσο ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου ή της καισαρικης? Γενικα, διαβαζω θετικα σχολια για τον συγκεκριμενο γιατρο αλλα θα ηθελα να ξερω κατα ποσο το προσπαθει να ξεγεννησει με φυσιολογικο τοκετο. Προσωπικα, δε θα ηθελα να γεννησω με καισαρικη εκτος απροοπτου φυσικα.

Σας ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, justme said:

Καλησπερα!

Ειμαι κι εγω εγκυος και μου συνεστησαν τον Τασο Παντο. Γνωριζετε κατα ποσο ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου ή της καισαρικης? Γενικα, διαβαζω θετικα σχολια για τον συγκεκριμενο γιατρο αλλα θα ηθελα να ξερω κατα ποσο το προσπαθει να ξεγεννησει με φυσιολογικο τοκετο. Προσωπικα, δε θα ηθελα να γεννησω με καισαρικη εκτος απροοπτου φυσικα.

Σας ευχαριστω πολυ :)

Μια μικρη παρενθεση: αναφερομαι στον γιο Παντο, οχι τον πατερα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ειμαι κι εγω εγκυος και μου συνεστησαν τον Τασο Παντο (αναφερομαι στον γιο Παντο, οχι τον πατερα :) ). Γνωριζετε κατα ποσο ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου ή της καισαρικης? Γενικα, διαβαζω θετικα σχολια για τον συγκεκριμενο γιατρο αλλα θα ηθελα να ξερω κατα ποσο το προσπαθει να ξεγεννησει με φυσιολογικο τοκετο. Προσωπικα, δε θα ηθελα να γεννησω με καισαρικη εκτος απροοπτου φυσικα.

Σας ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...