Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μηπως ξερετε που ειναι.....


mersy

Recommended Posts

.....μεσα στο φορουμ ειχα δει μια φωτογραφία σε ένα σάιτ με κάτι στεφάνια που κρεμόντουσαν κορδέλες και τις ανέμιζε ο αέρας ξέρετε που είναι ψαχνω και δέν μπορώ να το βρώ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πάντως το happy happy δεν πρόκειται να το επιδπτήσω. Τους ρώτησα για την ίδια μπομπονιέρα και τηλεφωνικά μου είπαν 3 ευρώ και σε μαιλ 3,70! με εκνευρίζουν αυτά στην αθάνατη ελληνική επιχείρηση

Link to comment
Share on other sites

πάντως το happy happy δεν πρόκειται να το επιδπτήσω. Τους ρώτησα για την ίδια μπομπονιέρα και τηλεφωνικά μου είπαν 3 ευρώ και σε μαιλ 3,70! με εκνευρίζουν αυτά στην αθάνατη ελληνική επιχείρηση

εννοείται οτι δεν πρόκειται να τα αγοράσω απο εκεί θα τα φτιάξω μόνη μου δεν θα γίνω εγω έρμαιο της κάθε επιχείρησης να μου πιούν το αίμα για κάτι τόσο έυκολο στην κατασκευή !!!!!!! κατάλαβες :?: τι ακριβώς είδες με 3 και 3,70 μηπως μπορώ να σε βοηθήσω :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιο πολύ με εκνευρίζει να μου λένε διαφορετικές τιμές κάθε φορά. Το ότι δε θα γίνουμε έρμαια τους είναι βέβαιο. Κατέληξα σε μια παραλλαγή δικής μου κατασκευής (απλής), δηλ. Κουτάκι με κορδέλες και ένα ασημικό γιατί δεν πιάνουν και πολυ τα χέρια μου. Ευχαριστώ πολύ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ με εκνευρίζει να μου λένε διαφορετικές τιμές κάθε φορά. Το ότι δε θα γίνουμε έρμαια τους είναι βέβαιο. Κατέληξα σε μια παραλλαγή δικής μου κατασκευής (απλής), δηλ. Κουτάκι με κορδέλες και ένα ασημικό γιατί δεν πιάνουν και πολυ τα χέρια μου. Ευχαριστώ πολύ πάντως

τωρα κάτι είδα και κόλλησα και εσένα σπουργιτάκι το λές το νινί σου ? κοιτα να δείς σύμπτωση και εγώ τη μικρή μου σπουργιτάκι τη λέω γιατί απο τη στιγμή που τη γέννησα μου φάνηκε τόσο μικρή......

Link to comment
Share on other sites

Εμάς είναι ακόμα αδύνατος. Καλύτερα μάλλον θα γλυτώσουν και τις δίαιτες.

Με υτά που γράφουμε φαινόμαστε σαν ακτιβιστές κατά των κατστημάτων β'αφτισης :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε και άδικο!!!

Εγώ που είδα σε ένα κατάστημα ένα προσκλητήριο τυλιγμένο ρολό, μέσα σε ένα τουλινο πουγκί και είχε ή πετρούλες-βοτσαλάκια ή αποξηραμένα αρωματικά λουλούδια (ποτ πουρι) ζητούσαν 2,70 με 2,90.

:shock::shock:

Για βαζάκι 40 ml με γλυκό κουταλιού (μαζί το κουταλάκι) ζητούσαν από 3-4,5 ευρώ! :shock::shock:

Αυτοκτονώ τώρα :x:x:x:x

 

Με έναν πρόχειρο υπολογισμό αν τα φτιάξω μόνη μου, το προσκλητήριο θα φτάσει 1-1,5 ευρώ λιγότερο και το βαζάκι με το γλυκό μπορεί να φτάσει από 2-3 ευρώ φθηνότερα!!!!!

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :twisted::twisted::twisted:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ που έφτιαξα παρόμοιο και για την εκτύπωση έδωσα 50€ στο χαμόγελο του παιδιού στοίχισαν λιγότερο από 1€ και το παιδάκι δεν ήθελα να το βάλω αλλά επειδή το αγόρασα για μαρτυρικά και μου έμειναν κατέληξαν στο προσκλητήριο

δες το προσκλητήριο στην κατηγορία Χαμόγελο του παιδιού

ΒΑΣΙΛΙΚΗ + ΘΟΔΩΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έφτιαξα παρόμοιο και για την εκτύπωση έδωσα 50€ στο χαμόγελο του παιδιού στοίχισαν λιγότερο από 1€ και το παιδάκι δεν ήθελα να το βάλω αλλά επειδή το αγόρασα για μαρτυρικά και μου έμειναν κατέληξαν στο προσκλητήριο

δες το προσκλητήριο στην κατηγορία Χαμόγελο του παιδιού

 

Συγνώμη αλλά ειμαι στη δουλειά και είμαι λίγο ζαλισμένη. :roll::roll:

 

Για ποιό παιδάκι μιλάς?

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...