Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδ. σταθμοί Τρυφερή ~Αγκαλίτσα και κοντινοί


Recommended Posts

καλημέρα…ψάχνομαι για τη μικρή μου για παιδ. σταθμούς μέσω εσπα, και βρήκα τους εξής κοντά στη δουλειά του άντρα μου

 

Τρυφερή αγκαλίτσα (αυτός μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα είναι δίπλα του)

 

και δεύτερες επιλογες

Παίζω και Μαθαίνω

Φιλοξενία

Μέλι

Σοκολατένιο Καστράκι

 

δλδ κολωνός και γύρω.

Θα εκτιμούσα πολύ να μου απαντήσει όποια εχει στείλει εκει το παιδάκι της, κυρίως την Τρυφερή Αγκαλίτσα..ευχαριστώ πολύ!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τον είδα χτες τον σταθμό και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη..ωστόσο θα εκτιμούσα τη γνώμη κάποιας μανούλας που εχει στείλει το παιδί της εκεί..καμία? είναι και κατακαλόκαιρο πού να σας βρώ αλλά τα εσπα τρέχουν..:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.εγω θα στειλω το γιο μου εκει για 4αρτη χρονια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη.οικογενειακοσ σταθμοσ με καλη διατροφη.να το στειλεισ το παιδακι σου.θα περασει καλα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...