Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ (κυρίως)


DIONH

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας,

είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και διανύω την 7η εβδομάδα.

Αποφάσισα για τους λόγους μου να αλλάξω γιατρό, ενώ είχα έναν πολλά χρόνια για το ετήσιο παπ κλπ., και λιγαααακι έχω αγωθεί... :rolleyes:

μου έχουν συστήσει μερικούς, και θα δείτε παντού στο φόρουμ ποστ μου να ρωτάω απόψεις ....

Απλά είναι όλοι στο Ιασώ, και αναρωτιέμαι αν καμιά κοπέλα μπορεί να συστήσει κάποιον γυναικολόγο από το Μητέρα.

Θέλω να είναι προσιτός σαν άνθρωπος, και όχι ότι είμαι καμιά τρελή αλλά να μου δίνει προσοχή. Γιατί βασικός λόγος που θα αλλάξω τον προηγούμενο είναι ότι ένιωσα ότι είναι μια ρουτινα για αυτόν, ούτε ιστορικό μας πήρε στην πρώτη επίσκεψη, μετά τον υπέρηχο μας μίλησε μόνο η μαία του για το τί θα προσέξω, τί εξετάσεις θα κάνω κλπ, γενικά πολύ αρπαχτή. Ούτε τον άντρα μου δε ρώτησε να μάθει το όνομά του έστω, λες και ήταν ανύπαρκτος στο ιατρείο! και εντάξει δε θέλω να με πάρει και από το χεράκι ο εκάστοτε γιατρός, αλλά πρώτη εγκυμοσύνη μου είναι, μια πιο "ζεστή" και αναλυτική προσέγγιση θα την ήθελα.

Επίσης να μπορώ να τον βρω στα τηλέφωνα, γιατί με τον παλιό μου κατά κύριο λόγω μιλάς με τις μαίες...βασικά γραμματεία και μετά σε παίρνει η μαία.

Το να είναι καλός γιατρός εννοείται δεν το αναφέρω καν, εξηπακούεται ότι αυτό θέλουμε όλες μας.

Απλά βρε κορίτσια να είναι άνθρωπος και να αγαπάει αυτό που κάνει!

Υπάρχει κάποια κοπέλα να συστήσει κάποιον? εννοείται και σε άλλο νοσοκομείο να είναι ευπρόσδεκτες προτάσεις απλά, επειδή έχω ήδη 2 από Ιασώ που μου έχουν προτείνει...

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευγενία Σκλία στο Μητέρα.Εξαιρετική γιατρός και γλυκήτατη!

 

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα! Παρόλο που εγώ αποφάσισα να γεννήσω τα δυο μου παιδιά στο Έλενα, η κα Σκλιά μου έχει κάνει στο παρελθόν και θεραπείες και εγχειρίσεις, είναι πολύ προσεκτική ως επιστήμονας και πάρα πολύ θερμός άνθρωπος! Το ιατρείο της είναι κοντά στην πλατεία Μαβίλη.

Link to comment
Share on other sites

Στο μητερα ειναι κ ο κ.Πουρνάρας Χρηστος, ειναι πολυ ζεστος σαν ανθρωπος, ηταν ο κυριος λογος που εμεινα μαζι του τελικα....

συνηθως σε βλεπει στη διαγνωση στα πατησια, η αλλιως στους αμπελοκηπους στο ιατρειο του !

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Εγω γέννησα και τα δυο μου παιδάκια με την ανατολή Σύρου φοβερή γιατρός μόνο που θα σου μιλήσει θα την αγάπησεις ειναι κατα της καισαρικης στο πρώτο μου μπήκα στις 4 το απόγευμα και γέννησα 1 και 25 το πρωι την παρακαλαγα να μου κανει καισαρικη και ηταν ανένδοτη και τελικά την ευχαριστω πολυ που με άφησε να γεννήσω φυσιολογικά το δεύτερο το γέννησα πριν δυο μήνες σε τρεις ώρες φυσιολογικά.στη συστινω με κλειστά μάτια το ιατρείο της ειναι στην αγια Παρασκευή οτι χρειαστείς πες μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...