Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναίκα Γυναικολογος Θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλημερα, μηπως ξερει καμια κοπελα την γυναικολογο ΕΟΠΠΥ κ. Αρμενη Δεσποινα στο κεντρο Θεσσαλονικης? Μιλησαμε στο τηλεφωνο κι απο κοντα και φανηκε καλη...Εχει κανεις εμπειρια απο την γιατρο, θα βοηθουσε πολυ....

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


Μετα απο αρκετους μηνες με την κ. Αρμενη ειμαστε παρα πολυ ικανοποιημενοι και σαν επιστημονας αλλα και σαν ανθρωπος.....Οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας με ρωτησει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
κορίτσια τελικά πως τα πήγατε με την κ. Αρμένη? Κι εμενα αυτη με παρακολουθει και είμαι πολυ ευχαριστημένη μέχρι τώρα.

 

Οπως ειπα και στο πιο πανω μηνυμα ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι μετη Δεσποινα.....Πριν περιπου 1 μηνα γεννησαμε κιολας και ηταν απλα καταπληκτικη.....Ανθρωπος με ολο το νοημα της λεξης.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπερα, ονομαζομαι Αννα, ειμαι νεο μελος, 23 ετων και χθες πηγα πρωτη φορα σε γυναικολογο. Επελεξα την κυρια Αρμενη εντελως τυχαια. Πηγα για απλη εξεταση και τεστ ΠΑΠ. Ηταν πολυ φιλικη και ευγενικη. Απλα μου εκανε εντυπωση οτι οταν τη ρωτησα για αντισυλληπτικα, απλα μου ειπε να αρχισω τα yasminelle! Κανονικα δεν θα πρεπει να κανω εξετασεις πρωτα?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετα απο αρκετους μηνες με την κ. Αρμενη ειμαστε παρα πολυ ικανοποιημενοι και σαν επιστημονας αλλα και σαν ανθρωπος.....Οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας με ρωτησει...

 

καλησπερα κοριτσιαααααα:cool: αυτο τον μηνα πρεπει επιτελους να προγραμματισω το πρωτο μου τεστ παπ που το παραμελησα λιγακι η αληθεια ειναι:-P ειμαι μολις στα 20 και επειδη εχω και ασφαλεια εοπυυ σκεφτηκα να βρω μια γυναικολογο ( γυναικα κατα προτιμηση) που να ειναι συμβεβλημενη μ τν εοπυυ και ψαχνοντασ βρηκα την κ.Αρμενη Δεσποινα και μαλιστα απο κατι γνωστες μου εμαθα οτι ειναι πολυ καλη.υπαρχει καποια που να την εχει ως γιατρο???????και αν ναι σου κανει αμα την ζητησεις και ψηλαφηση μαστου????:-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιαααααα:cool: αυτο τον μηνα πρεπει επιτελους να προγραμματισω το πρωτο μου τεστ παπ που το παραμελησα λιγακι η αληθεια ειναι:-P ειμαι μολις στα 20 και επειδη εχω και ασφαλεια εοπυυ σκεφτηκα να βρω μια γυναικολογο ( γυναικα κατα προτιμηση) που να ειναι συμβεβλημενη μ τν εοπυυ και ψαχνοντασ βρηκα την κ.Αρμενη Δεσποινα και μαλιστα απο κατι γνωστες μου εμαθα οτι ειναι πολυ καλη.υπαρχει καποια που να την εχει ως γιατρο???????και αν ναι σου κανει αμα την ζητησεις και ψηλαφηση μαστου????:-)

 

Η Δεσποινα ειναι τρομερη γιατρος και πανω απ'ολα τρομερος ανθρωπος.....Θα το καταλαβεις κι εσυ με την πρωτη φορα που θα πας.........Μπορεις να την παρεις και να την ρωτησεις για την ψηλαφηση που λες, αλλα πιστευω οτι θα το κανει.....

Link to comment
Share on other sites

Η Δεσποινα ειναι τρομερη γιατρος και πανω απ'ολα τρομερος ανθρωπος.....Θα το καταλαβεις κι εσυ με την πρωτη φορα που θα πας.........Μπορεις να την παρεις και να την ρωτησεις για την ψηλαφηση που λες, αλλα πιστευω οτι θα το κανει.....

Ωραια σμρ θα παω....ποσα σου πηρε εσενα?:Pρωτησα γ τ στηθος διοτι εχο φοβερο πρηξιμο πριν την περιοδο μου και βγαζω γρουμπαλακια πριν μ ερθει τ οποια αποχωρουν μετα την περιοδο:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραια σμρ θα παω....ποσα σου πηρε εσενα?:Pρωτησα γ τ στηθος διοτι εχο φοβερο πρηξιμο πριν την περιοδο μου και βγαζω γρουμπαλακια πριν μ ερθει τ οποια αποχωρουν μετα την περιοδο:D

 

κοριτσια μολυς γυρισα και οντως η γυναικα ειναι φοβερη στο ειδος της:D:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Κοριτσια γεια σας!!! Μετα απο την γεννηση του πριγκιπα μου το 2013 βιωσα 2 παλινδρομες και μια βιοχημικη. Ολοι μου μιλανε για την κα Μπιλη σαν κορυφαια στις καθ'εξιν αποβολες. Θα ηθελα οσες εχετε εμπειρια με τη συγκεκριμενη γυναικολογο να με βοηθησετε. Ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...