Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικος σταθμος 'η Γωνιά μας' - Ηλιούπολη


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!

Θα παρακαλούσα όποια μητέρα στέλνει το παιδί της στον παραπάνω σταθμό να μου γράψει τις εντυπώσεις της, είτε στο θέμα, είτε με pm.

Μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά λόγω του ωραρίου, των αυξημένων αργιών του και της μη παροχής σίτισης (και πέραν του αυξημένου κόστους), θα ζοριστώ πολύ αν τον επιλέξω, καθότι εργαζόμενη.

Γι'αυτό θα ήθελα να μάθω και τί λένε οι γονείς που το έχουν ήδη εμπιστευθεί, για να αποφασίσω αν αξίζει τον κόπο να μπώ σε αυτή την διαδικασία.

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγώ δεν ξέρω για τον σταθμό που ρωτάς αλλά ξέρω για το μάγια μπίλλυ που είναι και αυτό στην ηλιούπολη. Η αδερφή μου έστελνε εκεί το ανιψάκι μου και ήταν πάρα πολύ ευχαριστημένη από όλες τις απόψεις και μετά από μεγάλη αναζήτηση (οι περισσότεροι ήταν μαπέξ). Εχει και site, πήγαινε και μια βόλτα από εκεί και σου εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις, τώρα τις είδα!! Τελικά τον έγραψα στη γωνια μας τον Μάιο και αυτή την εβδομαδα ξεκινήσαμε, ήδη τα πηγαίνει πολυ καλα και νοιωθω μεγάλη εμπιστοσύνη στην επιλογή μου! Καλη αρχή σε όλα τα παιδάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...