Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψαχνω απογευματινη δραστηριοτητα-φυλαξη


Recommended Posts

Εχετε μηπως υποψιν σας καποιον παιδικο σταθμο/κεντρο φυλαξης/ εργαστηρι κλπ οπου μπορω να αφηνω καποια απογευματα για 2-3 ωρες τον γιο μου?

Δεν εχω καποιον να μου τον κραταει και δεν θελω να βαλω ενα ξενο προσωπο στο σπιτι μας, προτιμω οποτε χρειαζεται (οπως αυτο το μηνα για παραδειγμα) να τον αφηνω σε καποια δραστηριοτητα αλλα δεν βρισκω κατι.

Μιλαω για Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κ γω θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει κατι τετοιο.ο γιος μου ειναι δυο ετων.δεν εχω ουτε κι εγω βοηθεια απο πουθενα οποτε καποιες στιγμες θα ηταν πολυ χρησιμο.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα θα ηταν μια καλη λυση για οσους δεν εχουν baby sitters και ευκαιρους συγγενεις αλλα τωρα το καλοκαιρι ειναι ακομα πιο δυσκολο να βρεις κατι σχετικο και ειδικα για απογευμα. Το πρωι υπαρχουν πολλα camps αν το ψαξεις ειτε με αθληματα ειτε με τεχνες.

Ξερετε κανεναν παιδικο σταθμο που κανει φυλαξη το απογευμα μηπως?

Link to comment
Share on other sites

Γενικα θα ηταν μια καλη λυση για οσους δεν εχουν baby sitters και ευκαιρους συγγενεις αλλα τωρα το καλοκαιρι ειναι ακομα πιο δυσκολο να βρεις κατι σχετικο και ειδικα για απογευμα. Το πρωι υπαρχουν πολλα camps αν το ψαξεις ειτε με αθληματα ειτε με τεχνες.

Ξερετε κανεναν παιδικο σταθμο που κανει φυλαξη το απογευμα μηπως?

 

Κοίτα το "Κόκκινο Παράθυρο" στην Κηφισιά (περιοχή ΚΑΤ). Νομίζω ότι έχει και απογευματινή φύλαξη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...