Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνώμη για βρεφονηπιακό


Recommended Posts

Επείγον!

Μήπως γνωρίζει κανείς τον βρεφονηπιακό στην Αργυρούπολη "το διαμαντένιο κάστρο" ? Μιλήσαμε με κοπέλες και είδαμε τους χώρους όλα πολύ καλά, απλά θα θέλαμε και την ΄γνώμη σας αν κάποια ξέρει κάτι.

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα πολλα χρονια μετα ενδιαφερομαι εγω να παω την μικρη μου σιγουρα θα εχεις αποψη αν την πηγες εκει τελικα. θα ηθελες να μου πεις εντυπωσεις??? ευχαριστω σημερα οηγα και ειδα τους χωρους αλλα απο φροντιδα αγαπη πως ειναι???

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα και από εμένα. Γνωρίζω πολύ καλά τον σταθμό, αφού συνεργάζομαι με την διεύθυνση τον τελευταίο χρόνο. Δυστυχώς, η εμπειρία μας δεν είναι καλή. Αυτό ΔΕΝ αφορά οποιαδήποτε είδους "κακή" μεταχείριση των παιδιών, όπως βρωμιά, κακή μεταχείριση των παιδιών, κλπ. Εμείς είχαμε πολλά παράπονα σε σχέση με την έλλειψη οργάνωσης, ελλιπής ενημέρωση των γονέων (η οποία μας γέμισε με τρομερή ανασφάλεια), αλλά και αμεσότητας, αν και ξεκινήσαμε με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Μπορώ να δώσω πολλά παραδείγματα/πληροφορίες με pm. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ ως μητέρα να εκφράσω την άποψή μου για τον συγκεκριμένο σταθμό, καθώς τους εμπιστεύομαι το παιδί μου τα τελευταία 2 χρόνια. Αυτά τα 2 χρόνια έχω δει τεράστια διαφορά στην πνευματική ανάπτυξη και διαπεδαγώιση του παιδιούμου και για αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω τη διευθυνσή για το πολύ καλά οργανωμένο πρόγραμμα της. Οσο για το θέμα ενημέρωση είναι καθημερινή με τετράδιο επικοινωνίας αλλά και προφορική με όποια μητέρα πέρνει το παιδί της απο το σταθμό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

minniemouse, θα μπορουσες να μου στείλεις pm για το διαμαντένιο κάστρο; Είμαι σε αναζήτηση για σταθμό για την κόρη μου και με ενδιαφέρει να ακούσω απόψεις.

Σε ευχαριστώ!

age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...