Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ


DIONH

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
Καμια κοπελα;

 

Εγώ γεννάω με αυτόν σε λίγες μέρες.

Δεν τον συστήνω γιατί έχει απίστευτη αναμονή κι εγώ σιχαίνομαι τα ανοργάνωτα ιατρεία με τις 3-4 μαίες να αναλαμβάνουν ρόλο γυναικολόγου-μαιευτήρα!

 

Ηταν λάθος επιλογή μου, επηρεάστηκα από μια σύσταση ανθρώπου μέσα από το ΡΕΑ που όμως δεν ήξερε πόσο χάος είναι το ιατρείο του απο τις δίωρες αναμονές!

 

Οταν γεννήσω, θα αλλάξω οπωσδήποτε γυναικολόγο.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ από την άλλη μόνο τα καλύτερα έχω να πω.

Γέννησα πριν 3 χρόνια. Εχω στείλει πολλές γνωστές και φίλες μου και είναι όλες ευχαριστημένες.

Μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις για το γιατρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον κο Βαμβακάρη και μάλιστα τον ευχαριστώ για την βοήθεια και την υποστήριξη που μου παρείχε κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης. Κατέληξα σε αυτόν, αφού πρώτα είχα επισκεφτεί άλλους τρεις γιατρούς και κανένας δεν έβρισκε λύση στο προβλημά μου. Ο άντρας μου και εγώ του είμαστε ευγνώμονες που κάθε μέρα μπορούμε και κρατάμε στην αγκαλιά μας την κόρη μας!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...