Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ!!!


supermama

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! ανοιξα την τηλεοραση να δω κανα πρωινο και ειδα οτι στολισαν οι εκπομπες! Αναστατωθηκα ομολογω. θελω και γω να στολισω. Απλα υπαρχουν ακομα καποιες δουλιες σπιτιου που πρεπει να γινουν πριν το στολισμο. Λοιπον επειδη δεν ειδα κατι αντιστοιχο στο φορουμ σκεφτηκα να βαλουμε εδω για να τις εχουμε μαζεμενες ιδεες με κατασκευες χριστουγενιατικες για να κανουμε ενα εντυπωσιακο σπιτι χωρις να δωσουμε μια περιουσια στα στολιδια. Θελετε??? Βαλτε κατω τη φαντασια σας και ξεκινατε να γραφετε!

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατι μου ηρθε μολις τωρα! πλαστικα φρουτα( απο οπου ναναι ακομα και στα μαγαζια με το 1 ευρω η τζαμπο. και να τα πασπαλισουμε με πολυ χρυσοσκονη και να κολησει πανω τους. για το τραπεζι της κουζινας θα μου αρεσε πολυ. και θυμηζει ''κουζινα'' αλλα ειναι και γιορτιαρικο

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω οδηγίες σε ηλεκτρονική μορφή για υφασμάτινα στολίδια που είναι πολύ όμορφα και δυστυχώς πολύ ακριβά για να στολίσεις με αυτά όλο το σπίτι. Γίνονται πολύ γρήγορα και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά εντυπωσιακά, αλλά χρειάζονται ραπτομηχανή, και όμορφα υφάσματα για να δείξουν ωραία. Αν ενδιαφέρεται κανείς ας μου στείλει ΡΜ να τα στείλω με email.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

πράγματι πολύ ενδιαφέρον θέμα.:) χθες στόλισα το δέντρο μου κ αναρωτιόμουν τί στολίδια να βάλω αφού τα περισσότερα τα έχω βαρεθεί.κάτι κρυσταλάκια κρεμαστά που τα είχα από παλιά φωτιστικά ταίριαξαν τέλεια...τα κρέμασα στο δέντρο με χρυσή κλωστή κ το αποτέλεσμα δείχνει πολυτελές.στο τραπέζι του σαλονιού

έβαλα πέτρες κρυστάλινες που τις βρήκα σε προσιτή τιμή...:D

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουμε παιδιά μπορούμε να φτιάξουμε στολίδια μόνοι μας με ζυμάρι για το δέντρο.

Είναι εύκολο οικονομικότατο ,το απολαμβάνουν τα παιδιά και το αποτέλεσμα είναι πολύ ωραίο.

Εμείς φέτος τα διακοσμήσαμε με κρυσταλλική κόλλα και γκλίτερ κόλλες.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...