Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επιδομα τοκετου δημοσιου σε εμμεσα ασφαλισμενους


Recommended Posts


Διαφημίσεις


εγω ημουν εμμεσα ασφαλισμενη στο δημοσιο απο την μητερα μου-δεν εχω παντρευτει με τον αντρουλη μου ακομα-,και τα πηρα...!ας παει ο αντρας σου στα κεντρικα να ρωτησει,μετα τον τοκετο θα προσκομισετε τις βεβαιωσεις που θα σας πουνε και λογικα θα τα παρετε συντομα.εμεις τα πηραμε 3 μηνες μετα...ελπιζω να βοηθησα λιγο

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! αρα δεν ισχυει κατι για μειωμενο 25%που ακουσα.μαλλον για εξετασεις πρεπει να ειναιαυτο. θα παω παντως και στο ΥΠΑΔ να ρωτησω λεπτομερειες. χρειαζεται να εισαι καιρο ασφαλισμενη η δεν εχει σημασια?

Baby on board...

 

dev241pr___.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχει σημασια,αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρη.την μητερα μου παντως δεν την ρωτησαν τιποτα τετοιο.ειναι ενα εφαπαξ ποσο 1050 ευρω για τον τοκετο,οπου και να γεννησεις,ειτε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη.για τις εξετασεις -αυχενικη και β επιπεδου- δεν ξερω αν δικαιουσαι ποσοστο γιατι δεν το ειχα ψαξει καθολου....

με το καλο να ερθει το μωρακι σου ευχομαι,να σας πανε ολα καλα,και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου οσο περισσοτερο μπορεις!!!!

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...