Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υπαρχει Εξωμητριο 5ης βδομαδας?Με τι συμπτωματα?


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα με λενε εφη ειμαι στην 5η βδομαδα κυησεως κ ακομη δεν εχω παει σε γυναικολογο,το σαββατο εχω το 1ο μου ραντεβου...Η αληθεια ειναι οτι απο την αρχη ειχα αυτο τον φοβο διχως να εχει υπαρξει καποιος σοβαρος λογος εκτος απο κατι πονακια που εχω κατα καιρους μια αριστερα μια δεξια μια στο κεντρο...Αναρωτιεμαι αν ηταν εξωμητριο θα με ειχαν πιασει νωριτερα πονοι εντονοι η δε θα υπηρχαν κ αλλου ειδους συμπτωματα? εχω πληρη αγνοια... βοηθηστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα με λενε εφη ειμαι στην 5η βδομαδα κυησεως κ ακομη δεν εχω παει σε γυναικολογο,το σαββατο εχω το 1ο μου ραντεβου...Η αληθεια ειναι οτι απο την αρχη ειχα αυτο τον φοβο διχως να εχει υπαρξει καποιος σοβαρος λογος εκτος απο κατι πονακια που εχω κατα καιρους μια αριστερα μια δεξια μια στο κεντρο...Αναρωτιεμαι αν ηταν εξωμητριο θα με ειχαν πιασει νωριτερα πονοι εντονοι η δε θα υπηρχαν κ αλλου ειδους συμπτωματα? εχω πληρη αγνοια... βοηθηστε!

 

 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω! Αλλά να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλα! Γιατί βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου?

iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΞΕΡΩ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΠΡΙΝ 4ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ,ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΤΩΡΑ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΦΟΒΟΙ... ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΓΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ...ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ 2 ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ,ΤΙΣ ΑΦΕΡΕΣΑΝ Κ ΤΙΣ 2ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΟΥΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ... ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ,ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ,ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ Κ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν πάει να πει ότι θα γίνει και σε σένα! Εγω ήμουν συνέχεια μεσα στο άνχος! Πότε θα μείνω έγκυος και τέτοια! Απο τη στιγμή που έγινε το θαύμα το μόνο που σκέφτομαι είναι πότε θα πηγαίνω στον γιατρό να το βλέπω!!!!

iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ... Θ'ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΟΥ!!!:D ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ Κ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΓΧΩΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ ΤΙΙΙ? ΑΓΧΟΣ? ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...