Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

κορίτσια μπορείτε να μου πέιτε αν καποια γνωρίζει

αν η αμνιοπαρακέντηση δείχνει και μεσογειακή αναιμία???

εγώ έχω στίγμα, ό άντρας μου μετά από δύο εξετάσεις στο Κέντρο Μεσογειακής Αναιμίας μας είπαν ότι έιναι μια χαρά και ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει παιδιά με μεσογεική αναιμία!!!

αλλα εγώ έχω συνέχεια ανασφάλεια!!!!! η αμνιοπαρακέντηση μπορεί να το δείξει???? :!::!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξερω παντως οτι αν εχει στιγμα ο ενας γονιος και ο αλλος οχι δεν υπαρχει περιπτωση να εχει μεσογειακη αναιμια το παιδι.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Το δείχνει αν το ζητήσεις, όμως εσείς δεν έχετε πρόβλημα. Το ίδιο συνέβη και σε μένα. Εγώ έχω, ο άντρας μου όχι, οπότε ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει καμία μα καμία πιθανότητα!

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμάς το ίδιο ισχύει. Εγώ έχω ενώ ο άντρας μου όχι. Στην χειρότερη των περιπτώσεων το μωρό να έχει στίγμα όπως εγώ :wink:

 

Εαν είναι μόνο αυτός ο λόγος για να κάνεις αμνιοπαρακέντηση μήπως να το σκεφτόσουν λίγο ακόμα?

uAq4.jpgMqhPp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μπορείτε να μου πέιτε αν καποια γνωρίζει

αν η αμνιοπαρακέντηση δείχνει και μεσογειακή αναιμία???

εγώ έχω στίγμα, ό άντρας μου μετά από δύο εξετάσεις στο Κέντρο Μεσογειακής Αναιμίας μας είπαν ότι έιναι μια χαρά και ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει παιδιά με μεσογεική αναιμία!!!

αλλα εγώ έχω συνέχεια ανασφάλεια!!!!! η αμνιοπαρακέντηση μπορεί να το δείξει???? :!::!:

Βρε pal μεσογειακη αναιμια με εναν γονιο να εχει το στιγμα πρωτη φορα ακουω. :shock: Και οι δυο γονεις αν το εχουν, οι πιθανοτητες ειναι 25% το παιδακι να εχει μεσογειακη αναιμια,χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,αμνιοκεντηση κανουμε μονο αν το κρινει ο γιατρος και παλι σου λεει ''η τελικη αποφαση δικη σου''.Μη βαζεις τον εαυτο σου σε δηλλιματα.Το μωρακι σου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΙΜΙΑ στα σιγουρα.
6Qyip2.pngKvUzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...