Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναζήτηση σταθμού σε κάτω χαλάνδρι ή ψυχικό


Recommended Posts

Καλησπέρα

 

μετά από έρευνα σε τουλάχιστον 10 σταθμούς της ευρύτερης περιοχής (χαλάνδρι, παπάγου, χολαργός, νέο ψυχικό) για να δω πού θα γράψω την κόρη μου τον ερχόμενο Σεπτέμβριο που θα είναι 3.5 χρονών έχω καταλήξει σε 4. Πρόκειται για τα "Χαρούμενα πρωινά", το "Γαϊτανάκι", τη Χιονάτη και το "Τα παιδία παίζει". Βρίσκονται και οι 4 στο Χαλάνδρι (κυρίως στο Κάτω Χαλάνδρι) και τους επέλεξα γιατί μου φάνηκαν συμπαθητικοί, είναι σχετικά κοντά στο σπίτι μου και δε ζητάνε και μία περιουσία για δίδακτρα. Ωστόσο είμαι κάτοικος Νέου Ψυχικού και για καθαρά οικονομικούς λόγους έχω εντάξει στη λίστα με τους υποψήφιους σταθμούς της περιοχής και τον δημοτικό παιδικό που βρίσκεται στην Τζαβέλα. Υπάρχει κάποιος ή κάποια που να έχει άποψη για τους προαναφερόμενους; Ειδικά για τη χιονάτη έχω βρει πληροφορίες στο forum αλλά φοβάμαι πως, λόγω κρίσης, ενδέχεται όσα ίσχυαν μέχρι πριν ένα δύο χρόνια να μην ισχύουν πια, τόσο για τους ιδιωτικούς όσο και για τους δημοτικούς σταθμούς. Φρέσκα νέα λοιπόν; Περιμένω τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι, για την Αργύρη - Λαιμού έχω ακούσει και εγώ τα καλύτερα αλλά ειναι και μακριά και ακριβά - τουλάχιστον για τα δικά μας δεδομένα. Κάποιος με πληροφορίες για το Δημοτικό Σταθμό στην οδό Τζαβελα στο Νέο Ψυχικό υπάρχει; Γιατι για τον συγκεκριμένο δεν μπορώ να βρω πληροφορίες πουθενά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...